Все будет, но потом• 28 апреля 2024
Я багато споживаю?
Сьогодні за весь день з´їла шматок піцци, пасту з сиром та шматок червоної риби. Вчора лаваш з овочами та куркою, на вечерю борщ з куркою. Я багато споживаю?
Все будет, но потом
• 28 апреля 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Скорее всего у вас лишний вес
Та ні, ну може 2-3 кг
Все будет, но потом
• 28 апреля 2024
Ответ дляСадоводница
По описанию мало, но сморя какой объем порций... И овощей прчти нет
Макарон грам 200, риби десь 60.
Борщ звичайна супова тарілка
Садоводница• 28 апреля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Макарон грам 200, риби десь 60.
Борщ звичайна супова тарілка
Тогда очень мало.
Сонечко• 28 апреля 2024
Я сьогодні з´їла бутерброд з сиром та маслом вранці, а о шостій дабл чізбургер)))
Я такая наивная• 28 апреля 2024
Я сьогодні з´їла 2 сирника, трикутник піци,банан и два яблука. Їсти не хочу.