Та легко!• 28 апреля 2024
А вы посещали секту? Десятину платили? Расскажите свой опыт
Я была недолго в Киевской церкви Христа, даже крещение принимала. Потом по работе случайно попала в их главный офис, посмотрела, на каких машинах туда приезжают работники и пастыри и разочаровалась
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Очень часто ходим на баптисткие собрания. Очень нравится.
Церкви є різні, в тій же Америці багато протестантів. Як в нас католиків. А голову і тверезий розум треба зберігати завжди
ТихоЯ• 28 апреля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Понимаю о чем вы. У меня мама - православная с насквозь промытыми мозгами.
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
В мене православна знайома дочці життя зламала. Теж в довгих спідницях, хустках, так і не вийшла заміж. Там не так церква винна, як мама. А дочка гарна, розумна.
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Не багато, а половина.
Я до того, що церкви в будь - якій деномінації є різні. Треба дивитися з відкритими очима і тверезим розумом
ТихоЯ• 28 апреля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
У баптистов, сколько я их вижу, юбки обычно закрывают колени, но не обязательно в пол. И голова покрыта только у замужниж , незамужние без платков.
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Що завадило доньці вийти заміж?
Всі були не досить православними. Один хлопець був хороший і серйозний, мама не дозволила. Так разом з мамою і живе. Їй вже 50 +. Слухає маму.
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Так, є різні. Багато дійсно віруючих, добрих та щирих. Є випадкові.
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляLeonka Boo
Та хай Бог милує, я і в религії не вірю, не те що в секти
Як ви їх розрізняєте?
ТихоЯ• 28 апреля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я пишу о незарегистрированых баптистах, если вы понимаете между ними разницу)
Leonka Boo• 28 апреля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як ви їх розрізняєте?
Кого?
Я чисто в Бога та Вищі сили вірю, религії та інше мені по боку і розрізняти їх мені не має потреби.
Стрибну в гречку• 28 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Приезжают в соседний дом в длинных юбках и дети
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Так проблема не в мамі, а в доньці
Та звісно. Якщо змалечку дитину залякувати, тримати біля себе, то не кожна дитина зможе вирости вільнодумною та незалежною.
Гадаю_По_шнуркам• 28 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Дитині слава Богу вже 50+
Ви знаєте щось про психологічне насильство над дітьми і його наслідки в зрілому віці?
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
її дитинство пройшло під гаслом ’Бога немає’ а дедушка Лєнін друг всіх дітей. А потім піонери та комсомольці. Так що не розказуйте про затуркане дитинство.
Кусюче сонечко• 28 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Ніде при СРСР мати не могла водити дитину в церкву.
Ходили підпільно на ЗУ завжди. По вашому - церква коли утворилася? Протестанти в Україну коли прийшли?
Дадосвидания• 28 апреля 2024
Друзья уже бывшие в секте , которая типа школа эзотерики ,но по факту настоящая секта,так как там ненавязчиво их ’учителя’ говорят ,что общаться нужно только с теми ,кто в этой же секте ,жена и муж тоже ,если кто-то один посещает школу ,а второй нет - им не по пути. Нас они тоже пытались туда втянуть ,но,при всём моем уважении к эзотерике ( много читала на эту тему и как бы в теме ) , я сразу поняла ,что это реально шарлатаны и секта ,учителя нахватались всего по верхам в интернете,знаний толковых не дают.И вроде там и десятин нет ,и т.д. ,но денег туда по факту друзья много относят ,так как проходят ступени,уровни,семинары ...а это не бесплатно совсем. В общем, за мою точку зрения ,что это всё обман ,и заработок на них ,друзья прервали общение ,ну как же ,посмела что-то сказать против их учителя и секты.
Ответ дляКусюче сонечко
Приватна церква - це що? Дружинники постійно перевіряли церкви. Протестанти прийшли в 20 роках. Яке відношення протестантські церкви мають до вашої православної знайомої?