Teonaa• 28 апреля 2024
Україна відступить від конвенціі про захист прав людини. Це вирване з контексту?
🤯Україна частково відступить від дотримання Європейської Конвенції про захист прав та свобод людини, — 4 квітня 2024 року Україна подала до Ради Європи письмову заяву про це
У ньому йдеться про те, що під час військового стану права людини, передбачені низкою статей Конституції, можуть бути обмежені. У тому числі право на вільні вибори. Статті Конституції, щодо яких встановлені обмеження, гарантують:
▪️ Недоторканність житла (стаття 30)
▪️ Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
▪️ Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
▪️ Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
▪️ Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
▪️ Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)
▪️ Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41); і т.д.
Далі в документі перераховуються заходи, які вживаються в Україні під час воєнного стану, можуть вважатися відступом від Конвенції про захист прав людини та Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.
▪️ Примусове відчуження приватного чи комунального майна для потреб держави.
▪️ Введення комендантської години.
▪️ Особливий режим в´їзду та виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, руху транспорту.
▪️Здійснення огляду речей, транспорту, багажу, вантажів, службових приміщень та житла громадян.
▪️Заборона мирних зборів, мітингів, ход, демонстрацій та інших заходів.
▪️Заборона чи обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання.
▪️Заборона громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку, змінювати місце проживання або перебування без належного дозволу.
▪️Встановлення військового збору для фіз та юросіб.
Оце все - то насправді не те, що я бачу, а просто вирване? А насправді….???
▪️ Недоторканність житла (стаття 30)
(Стаття 31)
▪️ Введення комендантської години.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляRaminaSonne
Так як це можна довести? В мене бабуся єврейка, але у срср вона записалася у паспорті руською (
Свидетельство о рождении бабушки надо, или выписку из архива. Если надо, маякните в личку, дам контакты архивиста, может, чем-то поможет. Он вроде в Украине, не выехал.
Ответ дляЧаюри
Я наскільки читала порадницю, дуже багато писали, що голосували не за, а проти. Я в тих темах навіть писала, що сама думала так зробити, але рука не піднялася, бо логіка трохи вирівняла ненависть.
О, мої слова. Я теж так хотіла повірити у чудо.. але не змогла проголосувати за людину, яка зовсім далека від цієї справи. Я і По ніколи не любила, якщо чесно, і відкрито критикувала.. Але цей - це зовсім ппц
Mira29-c3c3• 28 апреля 2024
Ответ дляМиззери
За него млять голосовали в первую очередь что б войну прекратить а не месиво из страны устроить
Та хіба ж йому можна вірити ? Його відосики про глузування над Україною були пустим звуком?
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляmar_mar
Я бачила розслідування ВВС то там фігурувала цифра 23 млн дол.за публікацію, не знаю чи правда це чи фейк.
Если и так , для них это мелочь, исходя из того как обогатились на войне
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Поэтому и такой беспредел и изменить это могут только люди , коллективно .
Уже не могут. Некому.
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Маша, все думаешь зе вредитель и оманские это правда? Что набирает на посады чинов антимайдана?
Я думаю про Ермака. Почему американцы его принимали.
Вообще гнид во властях валом, заполонили и сбу, гур, все готовилось давно.
Господи, да поймите уже наконец, что байден - пособник путина
Неужели, ещё непонятно за два года кровопролития
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
У меня тоже один из Чехии вернулся, слава Богу, жив еще. Но сравните с общей цифрой.
я в курсі, 73% пресловуті, нема чого дивуватись
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Тэкс
Путина нанял байден, чтоб рашу вымотать? Или пуйло нанял байдена? Чтоб что.
Пойду я
По договренности расчищают земли .
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
думаю, що операція фсб ’вибори ширми-піськограя’ і усунення проукраїнського Президента вдалась на 120%, навіть ще краще, як в Грузії. От тільки жадність наших фраєрів згубила
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляКарина250
Точно границу тогда закроют на въезд и выезд
При чем уже для всех и не просто так безумная опять орет про мобилизацию женщин .
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляКарина250
На вьезд оставят.
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Ви ще не в окопі? Вояка з західної
досить того, що там мої з травня 2014-го. А Ви звідки пишете?
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Совершенно не просто так. Вы прислушивайтесь, прислушивайтесь.
дякую аж підскакую• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Да шо ви гаварітє
Володіти своїм майном не можна? Як де воно є ТВОЇМ, якщо ти ним не володієш. Це позбавлене змісту для мене, пункт цей
А шо таке «не буде НЕвтручання в сімейне життя» - будуть рішать кому з ким жить і спать, і куда дітей потім цих?
Я думаю, что это в целях борьбы с «уклонистами» по истечению 60 дней
Тут на всякий случай упоминают, что ты уклонист бесправный и дома не спрячешься и там тебя достанем
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляkitty cat
Нынешние очень крепко вцепились в свои кресла и ни за что их не отдадут. Это вам не предыдущие )) не знаю почему это обнародовали только сейчас, может связано с законом про мобилизацию, плюс с выборами, которых не будет
Да , слишком жирная кормушка , клещами не оторвать теперь .
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Мій з 2022, а як це говорить про нас, жінок? Ми обидві не в окопах. Яка різниця звідки я пишу.
В любом случае, мы надеемся, что вы с ребёнком в безопасности, а не в Харькове.
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Тэкс
Пойду я
Да нет, просто из большой любви к Украине, байден разрешил путину небольшое вторжение, которое он не будет считать агрессией
Просто потому, что байден - найкращий друг Украины, он заблокировал ленд-лиз и выдает пипеточную помощь, чтобы побольше украинцев уничтожить
Да, идите, счастливо
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Ну , судя из этой писульки , то теперь они и двери могут выбивать , чтоб мобилизировать.
Нет ничего личного , всё принадлежит государству и люди и их имущество.
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Нажаль, ви так і живете пропагандою і кремлівськими наративами
ну, притча про бабу, що топилась, а все одно пальцями показувала ’стрижене’, не на пустому місці взялась
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Вполне вероятно.
Mira29-c3c3• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
А чому ви написали ’вояка з західної ’?