Teonaa• 28 апреля 2024

Україна відступить від конвенціі про захист прав людини. Це вирване з контексту?

🤯Україна частково відступить від дотримання Європейської Конвенції про захист прав та свобод людини, — 4 квітня 2024 року Україна подала до Ради Європи письмову заяву про це

У ньому йдеться про те, що під час військового стану права людини, передбачені низкою статей Конституції, можуть бути обмежені. У тому числі право на вільні вибори. Статті Конституції, щодо яких встановлені обмеження, гарантують:
▪️ Недоторканність житла (стаття 30)
▪️ Таємницю листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції
(Стаття 31)
▪️ Невтручання у особисте та сімейне життя (стаття 32)
▪️ Свободу пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати та повертатися на територію України (ст. 33)
▪️ Право на свободу думки та слова, вільне вираження поглядів та переконань, а також право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію (стаття 34)
▪️ Право на проведення зборів, мітингів, ход і демонстрацій, а також право на страйки (статті 39,44)
▪️ Право володіти, користуватися та розпоряджатися своїм майном (стаття 41); і т.д.

Далі в документі перераховуються заходи, які вживаються в Україні під час воєнного стану, можуть вважатися відступом від Конвенції про захист прав людини та Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.
▪️ Примусове відчуження приватного чи комунального майна для потреб держави.
▪️ Введення комендантської години.
▪️ Особливий режим в´їзду та виїзду, обмеження пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, руху транспорту.
▪️Здійснення огляду речей, транспорту, багажу, вантажів, службових приміщень та житла громадян.
▪️Заборона мирних зборів, мітингів, ход, демонстрацій та інших заходів.
▪️Заборона чи обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання.
▪️Заборона громадянам, які перебувають на військовому або спеціальному обліку, змінювати місце проживання або перебування без належного дозволу.
▪️Встановлення військового збору для фіз та юросіб.

Оце все - то насправді не те, що я бачу, а просто вирване? А насправді….???
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Как интересно , украинцы защищают свои земли , гибнут сотнями тысяч , а иностранцы приедут жить ….. Даже догадываюсь кто . Зачистка под новых жителей .
❗️Сучасному поколінню українців у старості доведеться довше працювати, залишатися активнішими й забезпечувати себе своєю працею протягом тривалішого періоду життя, — міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович

За її словами, зараз кількість працюючих і пенсіонерів уже становить 1 до 1. Вона зазначає, для того щоб збільшити принаймні до 40% заміщення заробітку пенсією для пенсіонерів уже сьогодні потрібно ще приблизно 6 мільйонів працюючого населення.

Однак це не вдасться забезпечити народженням нових громадян. ’У цьому контексті особливого значення набуває питання, як повернути людей з-за кордону. Ідеться не тільки про наших мігрантів, які рятуються від війни, йдеться також про українців у багатьох поколіннях, йдеться також про тих, хто вирішив виїхати набагато раніше, ❗️йдеться також про активних іноземців, яким тісно в їхніх країнах і які готові будуть обрати нашу державу для свого розвитку та своєї домівки’❗️, — заявила міністр.

Carin• 28 апреля 2024

Мне интересно, как свобода мысли будет ограничиваться Теперь не дай Бог за Бонечку даже плохо подумать - он учует?
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Скиньте и мне
И виденье будущего, очень интересно мнение
Хотя я лично думаю, что война должна скоро закончится
Не, там просто фотка из музея. Песец зимой и песец летом. Извините, просто юмор.
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
вы хотите услышать про мою страстную нелюбовь к Зеленскому? Так я этого никогда не скрывала...
та я в курсі)))) тепер кого не спитай - ніхто не голосував
Ирина 789• 28 апреля 2024
Ответ дляRaminaSonne
А хз,.. Як варіант, це умова дорогіх партнерів надання ще якогось бабла. Типу тільки після того, як усю існуючу діч якось приблизно задокументують і типу обгрунтують.
Возможно Вы правы...Всего можно ожидать.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Что значит нечего ?
Политики постоянно орут каквизраиле , вот пусть и делают так .
Ну и вы орите. Например, орите, что вы королева Великобритании.
Миззери• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Наскільки я пам´ятаю, за нього голосували в першу чергу, бо іншого вибору не було. Я якщо що за нього не голосувала.
Я тогда вообще не голосовала но отлично помню его обещание закончить войну или он уйдет
Я не говорю уже про шашлыки и оказывается никого он не обманул
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Спершу так, було за кого, а в другому турі ’ігра била равна, ігралі два...’.
Ну, продовжуйте в тому ж дусі
Там вам вже готують афериста чергового
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
А до чого тут квартальний сценарій? Доквартального хвилювали біженці дуже?
до того, раджу почитати посилання, може зрозумієте.

Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я не политик , а политики обязаны отвечать за свои слова , когда народ это поймёт , жизнь изменится в лучшую сторону .
Чаюри• 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Ну, продовжуйте в тому ж дусі
Там вам вже готують афериста чергового
Я написала, що не голосувала за жодного, попсувала бюлетень у другому турі.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Что должно случится. Чтоб народ эээм
Пробудился?
Уже не знаю. Проблема в том, что люди разобщены.
marydgayne• 28 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
вы голосовали?
seami• 28 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Это не закон, подают общие сведения евро представителю.
Это не механизм там.
У нас все как есть , например эти законы
С 2013 г и ранее

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4765-17#Text

Чтоб изменить законы - они должны пройти Вр.

А список подач от представителя - представителю Ес эти не механизм и не закон.
Мне б хотелось, чтоб власть отреагировала и объяснила эту ситуацию во избежание манипуляций статьями.

Я вижу, все подумали это новые законы.
А это пересказ подач за период, какие у нас ограничение с Вп.
Так, хотілося б вичерпний, точний і зрозумілий механізм, який відповідав би сьогоденню побачити. Думаю усіх і хвилюють маніпуляції і зловживання на рівні реалізації.
natlem• 28 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Скажите, что вас смущает? Ну будет легче получить разрешение на прослушку, нельзя проводить митинги разные, это же даже плюс, как бы.
А вас нічого не зачепило в цій писульці? Право на володіння майна, ніт? Все, що сьогодні ваше, завтра стане власністю держави. І держава прямо про це попереджає. Наприклад, грошові вклади, нерухомість, автотранспорт , майно в квартирі чи будинку. Вам взагалі нічого втрачати?)
RaminaSonne• 28 апреля 2024
Ответ дляtanysha777
Дна давно вже немає
А ті, хто їм дав владу, не повинні відповідати?
Доречі, зе нікого не обманув
Це як не обманув?
Голосували за припинення війни, за домовленість ’посередені’. Його вибрали, і він хутко перепродався за завищеною ціною. То люди в цьому винні, чи мали здогадатися, що чупакабра із піськіним святом на бошці йому більше запропонує?
Ирина 789• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Нет. Одни голосовали против Порошенко, другие поверили во многие предвыборные обещания, одним из которых было закончить войну на Донбассе.
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляМиззери
А, значит сняли с него ответственность -супер
А он никого не обманул
Ну, я до сих пор не представляю, под чем нужно было быть, чтобы выбрать это
Постоянно, даже здесь задаюсь этим вопросом
Давайте, вы мне скинете на карту 1000 евро, а я вам через неделю три отдам, верите?
Korsika999• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка

Как страшно иметь сейчас украинский паспорт, даже если лет десять живёшь за границей и есть другое гражданство 😶
Как все повернулось за эти два года..От гордости до страха.

Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Люди начали бежать , когда поняли как их жестко обманули , видя коррупцию и воровство , отношение к военным и к людям в целом . И это логично .
Первый год люди делали максимум и донатили и шли воевать .
То есть, в первые дни, начиная с 24 февраля, километров очередей на всех пропускных пунктах не было? Они всем приснились?
Злючкакусючка• 28 апреля 2024
Ответ дляnatlem
Новые жители, которым тесно в их странах , с чемоданам уже стоят , готовы заселяться .
Чаюри• 28 апреля 2024
Ответ дляИрина 789
Я наскільки читала порадницю, дуже багато писали, що голосували не за, а проти. Я в тих темах навіть писала, що сама думала так зробити, але рука не піднялася, бо логіка трохи вирівняла ненависть.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
До сих пір? Чи сто років назад?) бо зара сцуться всі
Из моих знакомых последние официально уехавшие уехали осенью 2023 года. Но у меня уже и знакомых, которые заинтересованы в отъезде, практически не осталось.
Авокада• 28 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Канал в тг де тривоги читаю, що і куди летить
И как же называется этот канал? Почему не указываете источник?
Life-game• 28 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Не надо искать, должны быть предки евреи. Хотя бы дедушка по папе должен быть евреем.
А если бабушка по папе, куда с этим идти?
lumonbka• 28 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
угу.... так от чого джипи, котрі надали для передової, возили сраки опушні в Києві. А то для оборони
Та свавіллю немає меж..
Але ж то хочеться думати, що хоча би щось роблять нормально
Vlada-Maria• 28 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Что должно случится. Чтоб народ эээм
Пробудился?
А нічого. Ті, кому небайдужа Україна, будуть її боронити навіть тоді, коли ця орда виконає обіцяне і зіллє її. УПА воювала 10 років, маючи тільки підтримку населення. Решта будуть пожинати плоди свого ’акакаяразніца, хоть поржом’. Бо за продажність і безпринципність розплата подвійна або і потрійна
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляseami
Навіть страшно думати про це. Коли нещодавно люди раділи позбавленню права отримання паспортів тих, хто за кордоном, я ще подумала - сьогодні їм, завтра нам, післязавтра усім. Сенс радіти порушенню закону, навіть якщо воно тебе поки що не стосується?
Да, именно. Нарушение прав одних людей обязательно приводит к нарушению прав других.
Полковой раввин Изя• 28 апреля 2024
Ответ дляМиззери
За него млять голосовали в первую очередь что б войну прекратить а не месиво из страны устроить
За Сунака.
tanysha777• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Це те саме, що віддати голос за сьогоднішні події
Недарма люди попереджали - буде велика біда у раді обрання зе