21 мая в 17:35

Чи можна якось дізнатися, чи не у розшуку ти, не реєструючись у Резерв+?

Ось прочитала.
Є білямедична освіта. На облік не ставала.
5 1
Омлетик 21 мая в 17:37
Сегодня в ютубе смотрела, все в розыске.
Стервочка 21 мая в 17:37
Всі за замовчуванням в розшуку. Щоб змінити цей статус, треба прийти в тцк
Стебель березы 21 мая в 17:38
В дії формуйте довідку про відсутність судимості(повний), там є чи в розшуку ви чи ні
Закусенец 21 мая в 17:38
все в розыске в этом приложении, кто не стоит на учете
Закусенец 21 мая в 17:39
Ответ дляСтебель березы
В дії формуйте довідку про відсутність судимості(повний), там є чи в розшуку ви чи ні
то разные розыски. Здесь розыск только для этого приложения (юридической силы не имеет)
Мудрецыха мира 21 мая в 17:40
’ не для себя ... друг інтересуется’
ЗдесяЯ 21 мая в 17:40
Давайте имя, щас проверю
Знову Я 21 мая в 17:41
Ответ дляЗдесяЯ
Давайте имя, щас проверю
Дуся Фролова
Поліпривіт всім 21 мая в 17:42
Вже МО дало розʼяснення - кому приходить ’ви у розшуку’, це означає єдине - ТЦК ще не обробили ваші дані. Почекайте. У кожного ТЦКшника лише по 2 руки, а не по 8.
7 2
Пацан к успеху шел 21 мая в 17:45
Моя страна не поддерживает это приложение. Так что не судьба, ох не судьба
ОйЙой 21 мая в 17:57
В мене чоловік приїхав з Донбасу, Учасник бойових дій, встановив додаток, то він у розшуку, а пішов добровольцем з березня 2022, так, що якось так собі воно працює
1 1
Хочу в БАНю 21 мая в 18:04
Ответ дляСтебель березы
В дії формуйте довідку про відсутність судимості(повний), там є чи в розшуку ви чи ні
уже больше 40 дней, жду от заказа в дие((
дама_из_декрета 21 мая в 18:07
Ответ дляПоліпривіт всім
Вже МО дало розʼяснення - кому приходить ’ви у розшуку’, це означає єдине - ТЦК ще не обробили ваші дані. Почекайте. У кожного ТЦКшника лише по 2 руки, а не по 8.
Не смішІть,всім прийде запрошення на влк хто оновив дані,ви думаєте там обійдеться просто номером телефону і адресою
Закусенец 21 мая в 18:08
Ответ дляХочу в БАНю
уже больше 40 дней, жду от заказа в дие((
она обычно за пару минут приходит
Бесбардак 21 мая в 18:10
Ответ дляОмлетик
Сегодня в ютубе смотрела, все в розыске.
Я сегодня в тиктоке видела, Ютуб тоже в розыске
Воздух в банке 21 мая в 18:22
Заповнили за кота і за собаку
Вони теж у розшуку
Ангел-предохранитель 21 мая в 18:28
Не правда насчет розыска. Муж и брат обновили данные, нет их в розыске
Тень льва 21 мая в 18:54
Ответ дляСтервочка
Всі за замовчуванням в розшуку. Щоб змінити цей статус, треба прийти в тцк
я нет,не в розыске)
Поліпривіт всім 21 мая в 19:51
Ответ длядама_из_декрета
Не смішІть,всім прийде запрошення на влк хто оновив дані,ви думаєте там обійдеться просто номером телефону і адресою
Ви, перш, ніж сміятися, уважно читайте. Зараз ті, хто через застосунок зареєструвався і ввів дані, отримують повідомлення, що вони у розшуку. Міністерство Оборони дало з цього приводу коментар, що ТЦК просто не встигли ще оновити дані і треба почекати. Тому я хочу уточнити - а що саме вас розсмішило, ваше незнання чи ваша самовпевненість?
дама_из_декрета 21 мая в 21:02
Ответ дляПоліпривіт всім
Ви, перш, ніж сміятися, уважно читайте. Зараз ті, хто через застосунок зареєструвався і ввів дані, отримують повідомлення, що вони у розшуку. Міністерство Оборони дало з цього приводу коментар, що ТЦК просто не встигли ще оновити дані і треба почекати. Тому я хочу уточнити - а що саме вас розсмішило, ваше незнання чи ваша самовпевненість?
Мені смішно,що ви думаєте що це оновлення щось дасть.Співробітники оброблять інформацію,і буде направлення на влк
Бжоли-бандерівці 21 мая в 21:30
Ответ длядама_из_декрета
Не смішІть,всім прийде запрошення на влк хто оновив дані,ви думаєте там обійдеться просто номером телефону і адресою
Почитайте Міноборони,повістка на ВЛК виключно поштою зараз
Поліпривіт всім 21 мая в 21:36
Ответ длядама_из_декрета
Мені смішно,що ви думаєте що це оновлення щось дасть.Співробітники оброблять інформацію,і буде направлення на влк
Я констатую лиш факт на даний час - що є то є. На даний час є коментар МО. Оновлення дасть - люди зараз не лише в Україні і цей застосунок для них єдина можливість оновити дані, бо зараз держустанови закордонні працюють за слотами, які ще спробуй вилови. Вам смішно, а от думаючим людям - ні. ВЛК за кордоном не пройдеш, а коли живеш там надцять років і бачиш, що відбувається, то це зовсім не смішно.
автор Диви яка я пава! 22 мая в 00:01
Ответ дляСтебель березы
В дії формуйте довідку про відсутність судимості(повний), там є чи в розшуку ви чи ні
Жесть
автор Диви яка я пава! 22 мая в 00:02
Ответ дляЗакусенец
то разные розыски. Здесь розыск только для этого приложения (юридической силы не имеет)
Фух
автор Диви яка я пава! 22 мая в 00:03
Ответ дляПоліпривіт всім
Вже МО дало розʼяснення - кому приходить ’ви у розшуку’, це означає єдине - ТЦК ще не обробили ваші дані. Почекайте. У кожного ТЦКшника лише по 2 руки, а не по 8.
автор Диви яка я пава! 22 мая в 00:04
Ответ дляОйЙой
В мене чоловік приїхав з Донбасу, Учасник бойових дій, встановив додаток, то він у розшуку, а пішов добровольцем з березня 2022, так, що якось так собі воно працює
Оу
Поліпривіт всім 22 мая в 02:35
Ответ дляОйЙой
В мене чоловік приїхав з Донбасу, Учасник бойових дій, встановив додаток, то він у розшуку, а пішов добровольцем з березня 2022, так, що якось так собі воно працює
Разъяснение МО было, что военным не нужно этого делать, так как они уже состоят на учете, только программа по-другому называется. И просили военнослужащих не регистрироваться в программе Резерв+.
дама_из_декрета 22 мая в 12:14
Ответ дляПоліпривіт всім
Я констатую лиш факт на даний час - що є то є. На даний час є коментар МО. Оновлення дасть - люди зараз не лише в Україні і цей застосунок для них єдина можливість оновити дані, бо зараз держустанови закордонні працюють за слотами, які ще спробуй вилови. Вам смішно, а от думаючим людям - ні. ВЛК за кордоном не пройдеш, а коли живеш там надцять років і бачиш, що відбувається, то це зовсім не смішно.
Ще раз,це обновления нічого не дасть тим хто за кордоном.Консульстао всіх посилає,і говорить що це не підходить ,а потрібен код,ніхто цей код не отримає без влк,і як ви розумієте але може бути лише в Україні.Я сама за кордоном живу десять років
ОйЙой 22 мая в 14:00
Ответ дляПоліпривіт всім
Разъяснение МО было, что военным не нужно этого делать, так как они уже состоят на учете, только программа по-другому называется. И просили военнослужащих не регистрироваться в программе Резерв+.
Это конечно прекрасно, но когда человек идёт в свой военкомат ему дают там автомат, и после этого с этого же военкомата за время с марта 2022 года пришло три повестки. Как-то так(((
Поліпривіт всім 22 мая в 14:49
Ответ дляОйЙой
Это конечно прекрасно, но когда человек идёт в свой военкомат ему дают там автомат, и после этого с этого же военкомата за время с марта 2022 года пришло три повестки. Как-то так(((
Вы вообще читали сообщение, на которое отвечали? Похоже, что нет.
Военнослужащие это те, у кого уже есть автомат и им не надо идти в военкомат. Читайте, перед тем, как писать.