КокошинЭль• 29 апреля 2024
Взуття дівчинці під пишне плаття в садочок. Випускний
Плаття голубе з фіолетовим. Що подивитися? Босоніжки? Чи туфельки чи що? Порадьте будь ласка досвідчені мамуськи
Жинси на дитину• 29 апреля 2024
чешки - хотя вам это не понравится
или босоножки - пусть хоть это лето относит
КокошинЭль
• 29 апреля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Босоніжки, щоб потім можна було носити влітку.
Які? Мала хоче на каблучку. Я проти.
КокошинЭль
• 29 апреля 2024
Ответ дляMede
Зараз можна навіть якісь гламурні кросівки
Під типу бальне плаття?
КокошинЭль
• 29 апреля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
чешки - хотя вам это не понравится
Чого не сподобається? Я просто не розумію де дивитися.
Жинси на дитину• 29 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
у меня двое выпустились из сада - все выпускные и праздники были в актовом зале, объективно чешки белые туда идеальный вариант
Кукарачка• 29 апреля 2024
Ответ дляРедиска Я
Балетки купувала в Аксесорайз. Не знаю, чи є цей магазин ще в Україні
Є, але там ціни шалені
Кукарачка• 29 апреля 2024
Я би дивилась босоніжки (щоб потім влітку носити) чи туфлі з розрахунком що потім їх можна взути на 1 вересня
Туфлі можна підібрати зі шкільного взуття Next
Редиска Я• 29 апреля 2024
Ответ дляКукарачка
Є, але там ціни шалені
Ясно ( Тоді якось бюджетно було і потім продала тут на випуск теж )
Кукарачка• 29 апреля 2024
Ответ дляРедиска Я
Я не знаю як зараз, а раніше там взуття було чисто святкове, тобто на декілька разів взути і ціни були великі
Не танцую- но пою• 29 апреля 2024
Я за легкие кроссовки. Но цвет платья у вас сложно подобрать. У меня знакомая одела ребенку черные кроссовки под пудровое воздушное платье. Просто ребёнок отказался обувать босоножки. Было классно.
Сама купляю квіти• 29 апреля 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Щось малоймовірно що ’было классно’
Хоч би вже білі, а не чорні
Не танцую- но пою• 29 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Щось малоймовірно що ’было классно’
Хоч би вже білі, а не чорні
Ходите в неудобных деревянных босоножках с мозолями. Каждому свое
Сама купляю квіти• 29 апреля 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
А ще можна прочитати допис щоб щось зрозуміти. Між чорними кросівками під пудрове плаття і дерев´яними босоніжками немає ніяких варіантів?
Взагалі питання до батьків, навіщо першопочаткового купляли дерев´яні босоніжки?
І так, пудрові, бежеві, ніжно рожеві кросівки, і навіть білі - виглядали б дійсно класно.
Редиска Я• 29 апреля 2024
Авторе, гляньте ще на Ансвері - є гарне і потім у школі носитиме. Майорал, Пріміджі
Кондуктор троллейбуса• 29 апреля 2024
У моєї були туфлі, але то вже 6 років тому було. Читаю зараз всі кросовки всюди взувають, трохи дивно - передивилась фотки, нікого тоді не було в кросівках ))
КокошинЭль
• 29 апреля 2024
Я - хрещена. І хочу щось легеньке і зручне дитині. Плаття також я купувала. Ще рік тому. А мама хоче оті жахливі колхозні туфельки Ельзи… Мені вони максимально фу…
Не танцую- но пою• 29 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Ой, здесь не докажешь. У меня знакомая супер модная современная, в крутой школе ребёнок учится. Я как глянула на ту бархатную обувь у ребёнка. Бабушка стайл. Хоть стой хоть падай.
Пусть в чем хотят в том и ходят.
Сама купляю квіти• 29 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Ото ви заморочуєтесь. Це ваша єдина похресниця? Ви молода та зелена.......
КокошинЭль
• 29 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Не єдина, просто перша. У мене 2 похресників. І да. Я в свої 40 ще молода і зелена😂. Ну хочеться гарно щоб і зручно було. А не оцей циганський гламур
КокошинЭль
• 29 апреля 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Пусть в чем хотят в том и ходят.
В такому випадку нехай сама і купує чи ні? Ну бо це треш. В дитини немає зручних чогось на літо а в садок треба туфлі Ельзи. При чому дозволити собі вона їх не може. Я пропоную дорожчі але зручні. Але зручні їм не гарні бо немає стразіків
Сама купляю квіти• 29 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Я вважаю, що дуже повезло, дожили до 40 і ще ні разу не мали негативного досвіду зі спілкуванням з кумами. Тут тільки на порадниці тем.... Друге місце після свекрух.
От якби вас взяли у 20 років, то в 40 вже б не спілкувалися (статистика порадниці
).
Взагалі то по темі: справа мами і вирішувати повинна вона. А вже мама дівчинки може дослухатися до дитинки, чи до вас, це вже як вирішить.
А ще порада, з досвіду моїх років - ви собі забагато приписали обов´язків. Хрещена повинна молитися, водити в храм....і т.п. Видихніть, зупиніться.
). Взагалі то по темі: справа мами і вирішувати повинна вона. А вже мама дівчинки може дослухатися до дитинки, чи до вас, це вже як вирішить.
Сама купляю квіти• 29 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Бідність вона така.
Сама купляю квіти• 29 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Та то дурість.
Ну свого розуму не вставиш. Я на племінницю дивлюся, і мені прикро
але вимушена тримати себе в руках.