Кинг-Конгша• 30 апреля 2024

Терміново, українці в США!

Я знаходжуся в терміновому пошуці спонсора, українці, які уже там, рятуйте🙏🏻🙏🏻
Нічого не потрібно, лише документи. Я одна, ні дітей, ні чоловіка. За гроші чи безкоштовно- не важливо. Дуже сподіваюсь на вашу небайдужість🙏🏻
Чеширская кошечка• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я одна з дитиною і нічого не вмію. Працювати фізично не можу, мови не знаю(( Тому це точно не я
Я с тремя приехала, без языка и особых умений, полет нормальный) но с таким настроем как у вас то да, лучше сидеть где сидится

Стриптизерка• 30 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Не працює, ми так пробувати. Брали платного спонсора, інакше знайти не могли, але люди і безкоштовних ще десь знаходять
Ми знайшли безкоштовно, навіть сам заплатив за оформлення міграційному адвокату. Так як перший раз заповнював сам і була відмова.
Цветов Мне срочно• 30 апреля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
так у меня и денег нет
Как_б_не_так• 30 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
То вам пощастило, люди ще досі якось знаходять. Нам пощастило менше, ми брали платного. Нам подавав безкоштовно американець, то чомусь на його заявку відповіді не було, не знаю в чому там прикол був. Ви коли переїхали і в який штат?
А що таке?• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Удалено администрацией...
Чеширская кошечка• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
так у меня и денег нет
Так а в чем вопрос тогда?
Tammy21• 30 апреля 2024
Авторка, платні спонори не зацікавлені в тих грошах, які ви можете запропонувати. Якщо для вас 5т то багато, шукайте безкоштовного. Вищі вам дали правильну пораду про релігійні організації.
Цветов Мне срочно• 30 апреля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Так а в чем вопрос тогда?
Так я и писала, есть ли шанс попасть в штаты без денег. То есть, дают ли какое-то жилье и финансовую помощь
Котогосподиня• 30 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Десь вже давали пораду. Заходите в штат, котрий хочете й пишете до різних релігійних установ - православних, баптистів, католиків пофіг. Як я читала, Віра та приналежність не потрібні… Хтось та й відповість вам, якщо у вас тяжка ситуація, якщо ви не з Закарпаття пишете
Це погана порада і ви не володієте інформацією зовсім. Приналежність до організації повинна бути. Там потім приїздить міграційна служба і влаштовує такий іспит людини, що дай Боже. Людина повинна знати все, що стосується релігії організації по запрошенню якої приїздить в Штати. Це хіба що через Червоний хрест виїздити, але такого немає...

Агент Пинкертона• 30 апреля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Як ви перевірите приналежність до православної церкви чи навіть до адвентистів 7 дня? Ну добре, якщо другий варіант - не роблю в суботу нічого. Все, ви прийняті 🤣 екзамен пройден, але потім приходять та дивляться, чи ви часом не включили пральну машину бо це все, капець, назад в Україну у війну відправлять, ага 😆
Котогосподиня• 30 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
До чого ваша іронія? У вас дуже примітивні знання, судячи з того що ви написали... Релігія на чомусь завжди грунтується є Біблія, Священе писання, літургійні тексти, молитви, апостоли, святі і т.д. Це і питають, навіть просять зачитати уривки на пам´ять.
Моя кума в Америці, її коліжанка приїхала від церкви, але вона дійсно віруча. Три години міграційка її екзаменувала, навіть пісноспіви церковні просили наспівати... Так що, не бачу нічого смішно, що могло вас так розважити, хіба що власне невігластво...
Как_б_не_так• 30 апреля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ви плутаєте тепле з м´яким. Якщо людина їде як біженець по релігії, то може будуть такі питання, якщо по U4U хтось з прихожан церкви виступає спонсором, то нічого подібного не буде. Раніше дійсно багато прихожан церков виступали спонсором, тому порада хороша, але запізнилась з часом.
Котогосподиня• 30 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Автор писала саме про релігійні установи, а не про прихожан. Тому я і відповіла, що для цього потрібно.
Не виправдовуюсь• 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Чому ж ніяк? Від 1500 доларів на місяць за ван бедрум, потрійний депозит, бо не маєте кредитної історії, і буде вам житло.
Потрійний депозит, навіть якщо маєте дуже добру кредитну історію і працюєте офіційно багато років і з грінкою. Такі правила були і є зараз. Тобто повна сума ріелтору, та дві повних суми оплати лендлорду (власнику), за місяць поточний і місяць наперед (direct deposit). Шукала в березні житло для себе, через Zillow, та realtor.com.
Na kablukah• 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Якщо немає когось, хто допоможе перші пару місяців, то не варто. Бо допомоги вже майже ні в якому штаті немає, максимум до 100 на продукти і мед.страхування. А життя в Штатах недешеве.
Возобновили бенефис пару дней назад.
Не вводите людей в заблуждение
ЯниЯ• 30 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Так
я могу организовать, сколько готовы платить?
сейчас бесплатно только через мужчину на сайтах знакомств американских.
ЯниЯ• 30 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
а сколько платили?
ЯниЯ• 30 апреля 2024
Ответ дляNa kablukah
Возобновили бенефис пару дней назад.
Не вводите людей в заблуждение
все правильно там написали. это вы вводите в заблуждение. толку от вашего возобновления, если по приезду пока податься, пока рассмотрят, пока одобрят, минимум через месяц -два сможешь получить выплаты и то не факт. одной девушке выплаты могут быть минимальны, если есть дети, то да. и то копейки, зависит от настроения того, кто будет рассматривать. а жилье снять, а деньги на первое время, язык и тд. это вам не Ирландия где по 700 евро ежемесячно и по приезду помощь. или Канада, где по приезду неск.тысяч давали(сейчас уже Канада закрыта). в США нужно с деньгами ехать
Чеширская кошечка• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Да, если найти спонсора который возьмёт всё это на себя. Гос-во даёт только пароль на въезд.

Пацелуйнитуда• 30 апреля 2024
https://www.instagram.com/katushe4ka?igsh=

Зверніться до цієї дівчини!
Асталависта бэйби• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
А хто знає, без грошей не варто навіть думати про штати?
В сша погана соціальна політика. Все направлено, щоб люди пахали на 2 роботах. Що зазвичай і роблять емігранти, ще й за копійки. Вистачить на кімнату і основне. А з дітьми - то взагалі. Єдине - якщо знайдете хто вас поселить в себе на 1-2 роки, то ще якось можна. Бомжі тут є, їм допомагають, але дітей відбирають, навіть в шелтері можуть, якщо хтось пожаліється що бачив маму не адекватною і тп. І це не страшилки. Це реальність. Без спонсорів, які хоча б житлом допоможуть, їхати можна лише здоровим і молодим, щоб пахати-пахати.
Ряженка• 30 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Бо шукаю не для себе, а для сестри. Відповідно, якщо хтось відгукнеться- передам контакти. Та і хвилююсь, аби мені зараз в повідомлення не набігли «за скромні 5000$ стану спонсором і в штатах і на марсі, і в антарктиді»
Так не делается, автор. Почему тогда должен открывать человек, который согласится быть спонсором? Ему потом набегут в сообщениях, возьмите нас спонсором. А оно ему надо?
ничевока• 30 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
У адвентистів, наприклад, є свідотство про хрещення з датою прийняття до громади
Диверсификация• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Навіть не варто. Тисяч 10-15 має бути
Диверсификация• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
І? Куди писати і звертатися?
В гугл карту
Люди ну ви серйозно? Рано вам в сша, дуже рано
Диверсификация• 30 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Працює
Банан-барабан• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
На одного минимум 7-10 тыс $
Банан-барабан• 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Таких цін вже не має
Лялькодзьоб• 30 апреля 2024
😁
Букет троянд• 30 апреля 2024
Ответ дляФрекен бок
Українці можуть бути спонсором українцю?
Так