Кинг-Конгша• 30 апреля 2024

Терміново, українці в США!

Я знаходжуся в терміновому пошуці спонсора, українці, які уже там, рятуйте🙏🏻🙏🏻
Нічого не потрібно, лише документи. Я одна, ні дітей, ні чоловіка. За гроші чи безкоштовно- не важливо. Дуже сподіваюсь на вашу небайдужість🙏🏻
Фрекен бок• 30 апреля 2024
Українці можуть бути спонсором українцю?

автор Кинг-Конгша • 30 апреля 2024
Ответ дляФрекен бок
Так
Глубоководная селедка• 30 апреля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Так
А чого під анонімусом?
100%• 30 апреля 2024
Удалено администрацией...
Пошаманю• 30 апреля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А чого під анонімусом?
Автор хочет найти анонимного спонсора)
Почемучка• 30 апреля 2024
Ответ для100%
Удалено администрацией...
Да, есть группы диаспор в соцсетях, ищите там, автор.
Глубоководная селедка• 30 апреля 2024
А що у вас трапилося, аффтор, і у якому ви штаті перебуваєте?
Агент Пинкертона• 30 апреля 2024
Десь вже давали пораду. Заходите в штат, котрий хочете й пишете до різних релігійних установ - православних, баптистів, католиків пофіг. Як я читала, Віра та приналежність не потрібні… Хтось та й відповість вам, якщо у вас тяжка ситуація, якщо ви не з Закарпаття пишете
Цветов Мне срочно• 30 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Що значить зайти в штат? Як це зробити?

Бабуся Бетман• 30 апреля 2024
Лаве напишіть. Її послухати, то вона там вже крутіша за варене яйце, всі мільйони заробила, то вже і спонсором може бути, доходи дозволяють, якщо не прибріхує)
Цветов Мне срочно• 30 апреля 2024
А хто знає, без грошей не варто навіть думати про штати?
Агент Пинкертона• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Що значить зайти в штат? Як це зробити?
Господи, в Гугл карту зайти и дивитись
автор Кинг-Конгша • 30 апреля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А чого під анонімусом?
Бо шукаю не для себе, а для сестри. Відповідно, якщо хтось відгукнеться- передам контакти. Та і хвилююсь, аби мені зараз в повідомлення не набігли «за скромні 5000$ стану спонсором і в штатах і на марсі, і в антарктиді»
Цветов Мне срочно• 30 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Господи, в Гугл карту зайти и дивитись
І? Куди писати і звертатися?
Бабуся Бетман• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Якщо немає когось, хто допоможе перші пару місяців, то не варто. Бо допомоги вже майже ні в якому штаті немає, максимум до 100 на продукти і мед.страхування. А життя в Штатах недешеве.
Цветов Мне срочно• 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
а з житлом теж ніяк?
автор Кинг-Конгша • 30 апреля 2024
Шукаю не для себе. Якщо хтось має можливість- лишіть контакти- передам. Під анонімом, щоб не було мільйона шахрайських повідомлень «за скромні 5000$ стану для вас спонсором і на місяці, і в штатах, і в Китаї»
Бабуся Бетман• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
І? Куди писати і звертатися?
Вибачте, але вам навіть пробувати не варто.
США для активних та пробивних, а ви навіть не розумієте, що на Гугл мапі потрібно знайти церкви або благодійні організації, подивитись їхні адреси та сайти, і написати їм, спитатись, чи можуть вони вам допомогти.
Бабуся Бетман• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
а з житлом теж ніяк?
Чому ж ніяк? Від 1500 доларів на місяць за ван бедрум, потрійний депозит, бо не маєте кредитної історії, і буде вам житло.

Цветов Мне срочно• 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
без грошей мала на увазі
Агент Пинкертона• 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Стопудов 👍 тільки почала це писати, ви мене випередили.
Бабуся Бетман• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
без грошей мала на увазі
Тоді записуйте: шукаєте адресу найближчого Костко або Бест бай, йдете туди, вибираєте найбільшу коробку, і вуаля!)
А якщо серйозно - немає там безкоштовного житла.
Чеширская кошечка• 30 апреля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Треба тільки гроші на квиток, туди мільйони приїжджають кожного року і якось виживають
Как_б_не_так• 30 апреля 2024
Ответ дляФрекен бок
Можуть, якщо є потрібний дохід
Как_б_не_так• 30 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Не працює, ми так пробувати. Брали платного спонсора, інакше знайти не могли, але люди і безкоштовних ще десь знаходять
Агент Пинкертона• 30 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Скільком написали?
Цветов Мне срочно• 30 апреля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Я одна з дитиною і нічого не вмію. Працювати фізично не можу, мови не знаю(( Тому це точно не я
Как_б_не_так• 30 апреля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Скільком написали?
Дуже багатьом по різним штатам. Навіть мало відписали, деякі відписували, казали, що на служінні оголошення зроблять, але так ніхто і не відписав потім
Агент Пинкертона• 30 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Та нє, я питаю - скільком організаціям… Але круто що у вас вийшло, всього вам найкращого
Агент Пинкертона• 30 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Ну, дякую за ваш досвід… цікаво насправді, ми цей шлях не вибрали, бо чоловік в Україні. Я побоялась сама їхати