Когда-то были один в один. Пыталась правильно гуглить, но как называется форма изделия? Стиль Принцессы Дианы? Снежинки или подсолнухи?
Куплю точ в точ такие (можно камень другого цвета), обязательно на закрутках!
Спасибо
Ответ дляСвітлячок з ліхтариком
А по фото гуглили?
так, ці випадково побачила за запитом, але вже продані, більше нічого подібного не знайшла, лише з аліекспресу але там другі замочки звичайні заглушки((
потрібно саме так як на фото щоб вкрутка чи як воно правильно називаються, можливо я просто не знаю як вони називаються
Mikulishna• 30 апреля 2024
гуглите ювелирные магазины, в магазине выбираете серьги пуссеты, форма вставки овал