ОхиИВздохи• 30 апреля 2024

На вашу думку, релігія і наука сумісні?

Бешене сарі• 30 апреля 2024
Так

Папина дочка• 30 апреля 2024
Нет
Сижу_и_плачу• 30 апреля 2024
нет
Rivka_Karshenbaum• 30 апреля 2024
Конечно!
Анонимушка• 30 апреля 2024
Ні, релігія завжди намагається зупинити науку
flekder• 30 апреля 2024
да
когда читал биографию Блеза Паскаля - убедился
ТаЕщеОптимистка• 30 апреля 2024
Нет.
Но что-то нашим детям привязывают нереальное. Часто вижу фото в Фейсбуке наших школьных учителей (и сейчас они в школе работают) их подписывают как ’православные педагоги’.
flekder• 30 апреля 2024
Ответ дляАнонимушка
какая милая ахинея
ХвостПистолетом• 30 апреля 2024
Ну звісно. Є така наука релігієзнавство. Там історію, філософію, ентологію релігії вивчають. Там не з вірою все пов´язано, а саме з релігією.

ХвостПистолетом• 30 апреля 2024
Ответ дляАнонимушка
Саме релігія не може зупинити нічого)) Вона існує, її вивчають. Чи ви про часи інквізиції? То там інше трохи було.
Аnnеt• 30 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Так
сын бога от девственницы умер, ожил и улетел на небо. наука, да.
TANYA 0 0 0 0• 30 апреля 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Нет.
Це де таке є???
Стебель березы• 30 апреля 2024
Ответ дляflekder
какая милая ахинея
Напомните мне за что сожгли Джордано Бруно?
Аnnеt• 30 апреля 2024
Ответ дляflekder
какая милая ахинея
чего ахинея? Джорджано Бруно сожгли же.
ХвостПистолетом• 30 апреля 2024
Ответ дляАnnеt
І от оце все, що ви написали, вивчає наука про релігію. Релігій багато. Міфи про богів різні)) Біблію люди писали, і це ж були аж ніяк не науковці.
flekder• 30 апреля 2024
Ответ дляСтебель березы
вы про итальянского католического священника, монаха-доминиканца?
Яичница с беконом• 30 апреля 2024
Так. І це не думка, а історичний факт. Автор теоріїивеликого вибуху - католицький монах. Дарвін також був християнином.
flekder• 30 апреля 2024
Ответ дляАnnеt
чего ахинея? Джорджано Бруно сожгли же.
а теперь почитайте за что
Яичница с беконом• 30 апреля 2024
Ответ дляСтебель березы
Якщо чесно, він просто критикував тодішнього папу, за це його і спалили. Але окрім того він ще й науковцем був. Його спалили не за науку

Стебель березы• 30 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Мило.
ТаЕщеОптимистка• 30 апреля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це де таке є???
На Черкащине.
А в Киеве моему сыну пятилетнему втихаря учения господние проводила воспитатель в садике, а потом его свистать научила. Так как в моей семье это не принято то сразу узнала откуда ноги растут в этого бреда.
ХвостПистолетом• 30 апреля 2024
Ответ дляАnnеt
чего ахинея? Джорджано Бруно сожгли же.
Бо намагався переконати високопосадовців Єлизаветинського королівства в істинності ідей Коперника, згідно з якими Сонце, а не Земля, знаходиться в центрі планетарної системи.
То хто наказ видав про страту? Просто в часи інквизиції палачами і суддями були церковники.
Яичница с беконом• 30 апреля 2024
Ответ дляСтебель березы
Мило.
Що є, то є.
ГейТуда• 30 апреля 2024
Ответ дляСтебель березы
За поребриком .
ТаЕщеОптимистка• 30 апреля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це де таке є???
Пруф ?
Бешене сарі• 30 апреля 2024
Ответ дляАnnеt
Ну вы верите в сказания, мифы и сплетни, я верю в науку. Мысли материальны, разве это не фантастика? Однако все объясняется с научной точки зрения как этот процесс происходит.
Пишу каліграфічно• 30 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Что очередной раз доказывает, что религия - инструмент запугивания, способ удержания власти и контроля
Кудесница_с_пургеном• 30 апреля 2024
Великие учёные всегда верили в Бога. Ну или в богов, греки, например.
Советую от советского атеистического мышления избавляться.
Яичница с беконом• 30 апреля 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Треба розуміти історичний контекст. Це нічого не доводить окрім подій конкретного місця і конкретного періоду.
Яичница с беконом• 30 апреля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну не прямо завжди, але частина - так. Ці речі цілком сумісні.