Питання до дружин, дівчат військових чоловіків

Дівчата,ви займаєтесь сексом з вашими чоловіками військовими коли бачитесь?
Бо мій приїхав а сексу не хоче((
3 3
Госпожа_тамагочи 30 апреля в 21:35
Невже тема реальна?
Скажіть, що ви потролити захотіти
Чучало яблуні 30 апреля в 21:35
Займаємось,раз у півроку
автор Зараз все скажу 30 апреля в 21:38
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Невже тема реальна?
Скажіть, що ви потролити захотіти
На жаль реальна.
Питаю чи не болить нічого,чи втомився,каже все ок,питаю про секс, давай не сьогодні
Апофиозная 30 апреля в 21:46
Недавно з товаришем за це говорила, у нього з дівчиною не лади через це, бо вона хоче сексу, а він мені каже- а сильно я захочу сексу, якщо до цього жив в одному окопі з трупом русака 10 днів?
Там голова трохи не про те думає, дівчина не розуміє цього може.
4 2
автор Зараз все скажу 30 апреля в 21:47
Я розумію, але мій не піхотинець
Слобожаночка 30 апреля в 21:53
У нас все як на медовий місяць коли приїжджає, але там темперамент такий, а у подруги чоловік як у вас. Може ще вік, тому 42, моєму 30 молодий
Чупокабра 30 апреля в 22:02
Тематический вечер про военных сегодня прям какой то
Раздражевская 30 апреля в 22:22
При психічних перегрузках часто нема сексуального бажання. Себе згадайте. Чоловіки що, не люди? Відпочине, перезавантажиться і налагодиться, важливо не тиснути фізично або морально. Ех, читайте класику, дівчатка, все описано у Ремарка
Спілий баклажан 30 апреля в 22:32
Звичайно. Ваш з передової? Якщо так, то йому, м´яко кажучи, геть не до сексу
Мамкиня доця 30 апреля в 22:43
Ответ дляЗараз все скажу
На жаль реальна.
Питаю чи не болить нічого,чи втомився,каже все ок,питаю про секс, давай не сьогодні
24 на 7всегда из хочет
Gris35 30 апреля в 22:46
я навпаки хочу, але до мобілізації дівчини не було, а зараз немає часу на повноцінні відносини і що робити не знаю.
Всюди влазю 30 апреля в 22:56
Теж таке було. Я потім посиділа рік під обстрілами і зрозуміла чому. Хочеться тільки здохнути