30 апреля в 21:37

Про АстроЗенек вже чули?

❗️Вакцини AstraZeneca від СOVID може викликати тромби, – The Telegraph.

Це визнала сама ж компанія. Відомо, що вже подано 51 справу зі смертельними випадками, на суму близько 100 мільйонів доларів.
показать весь текст
дамаБезСобачки 30 апреля в 21:49
И что теперь скажете про антиваксеров ? Кто был прав?
15 2 1
Треба ось так 30 апреля в 21:50
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не боїтесь, що через деякий час і пфайзер признається в тому ж?
Вже
5 1
Банка з медом 30 апреля в 21:50
Возьмите любое лекарство, любое и почитайте побочные эффекты. Любое. Вы думали, что это водичка просто или, что людей удивляет?
13 3
автор Луноходик_Ик 30 апреля в 21:51
Ответ дляТоскующая
Астразенека про это сообщала еще в начале пандемии.
А что касается других вакцин, так их испробовали на десятках миллионов. Такую выборку не имеет ни один другой медицинский препарат.
Дійсно випробовували, а ми були в якості піддослідних.
Диви яка я пава! 30 апреля в 21:51
Ответ дляДева Мария
Вас никто не заставлял колоться
Да ты что , а когда с работы увольняли без сертификата ковид это не заставляли ?
20 1
Like-995b 30 апреля в 21:51
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я ´не колола´, не переживаю))
Надо было для работы и выезда
Metelitsa 30 апреля в 21:54
Редагую пост.
Я раніше бачила цю новину, а тут прямо в тему. Я думаю, у випадку цього німця, десь ці всі страшні побічні ефекти мали би проявитися)))

Про себе і сім´ю: у всіх Файзер. У всіх все ок.
https://espreso.tv/svit-gipervaktsinovaniy-62-rich...

62-річний житель Німеччини отримав велику кількість вакцин проти Covid-19 з ’особистих причин’. Чоловік зробив 217 щеплень без захворювання на вірус
Про це пише The Guardian.
Зазначається, що вчені отримали офіційне підтвердження 134 щеплень, серед яких було 8 різних вакцин. Вони переглянули попередні аналізи крові, які чоловік здав, а також дослідили зразки крові, коли він продовжував отримувати щеплення.
’Спостереження про те, що не було помітних побічних ефектів, попри цю екстраординарну гіпервакцинацію, вказує на те, що препарати мають хороший ступінь переносимості’, - сказав вчений.
Дослідники виявили, що його імунна система повністю функціонувала: ’Загалом ми не виявили жодних ознак слабшої імунної відповіді, скоріше навпаки’.
Тоскующая 30 апреля в 21:51
Ответ дляГарантую неперелевки
Але нема результатів досліджень на десятках мільйонів? У Вас хтось цікавився самопочуттям після вакцинації?
есть конечно. Нежелательные эффекты фиксируются еще многие годы.
На такой огромной выборке есть свои методы оценки нежелательных побочных эффектов.
автор Луноходик_Ик 30 апреля в 21:52
Ответ дляГарантую неперелевки
Ага, памʼятаємо плач бюджетників три роки тому.
Я була серед них.
Тирамісу на терасі 30 апреля в 21:52
Ответ дляДева Мария
Вас никто не заставлял колоться
Ну це прям наче зараз, нас ніхто не заставляє воювать
Гарантую неперелевки 30 апреля в 21:53
Ответ дляMetelitsa
Редагую пост.
Я раніше бачила цю новину, а тут прямо в тему. Я думаю, у випадку цього німця, десь ці всі страшні побічні ефекти мали би проявитися)))

Про себе і сім´ю: у всіх Файзер. У всіх все ок.
https://espreso.tv/svit-gipervaktsinovaniy-62-rich...

62-річний житель Німеччини отримав велику кількість вакцин проти Covid-19 з ’особистих причин’. Чоловік зробив 217 щеплень без захворювання на вірус
Про це пише The Guardian.
Зазначається, що вчені отримали офіційне підтвердження 134 щеплень, серед яких було 8 різних вакцин. Вони переглянули попередні аналізи крові, які чоловік здав, а також дослідили зразки крові, коли він продовжував отримувати щеплення.
’Спостереження про те, що не було помітних побічних ефектів, попри цю екстраординарну гіпервакцинацію, вказує на те, що препарати мають хороший ступінь переносимості’, - сказав вчений.
Дослідники виявили, що його імунна система повністю функціонувала: ’Загалом ми не виявили жодних ознак слабшої імунної відповіді, скоріше навпаки’.
Кінське здоровʼя
Тоскующая 30 апреля в 21:54
Ответ дляЛуноходик_Ик
Дійсно випробовували, а ми були в якості піддослідних.
в каком-то смысле да.
Просто если речь идет о вакцинах, которые применили на миллионах людей, то это более предсказуемый препарат, чем антибиотик, который исследовали на 1000 чел.
Тирамісу на терасі 30 апреля в 21:55
Ответ дляТоскующая
Астразенека про это сообщала еще в начале пандемии.
А что касается других вакцин, так их испробовали на десятках миллионов. Такую выборку не имеет ни один другой медицинский препарат.
Только эти испытания нигде не фиксировали и побочки преподносили пациенту как совпадение :)
7 1
Тоскующая 30 апреля в 21:55
Ответ дляТирамісу на терасі
Только эти испытания нигде не фиксировали и побочки преподносили пациенту как совпадение :)
это ваши домыслы или факты?
3 1
Metelitsa 30 апреля в 21:55
Ответ дляГарантую неперелевки
Кінське здоровʼя
Він робив щеплення 8-ма різними вакцинами
Вік у нього поважний
Де усі ті стришилки у його випадку?
Вони ж мали би дати накопичувальний ефект?
6 2
Дева Мария 30 апреля в 21:56
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну це прям наче зараз, нас ніхто не заставляє воювать
Удалено администрацией...
Дуболом 30 апреля в 21:56
Ответ дляДева Мария
Вас никто не заставлял колоться
Так и воевать идти никто не заставлял никого. Так выходит?
Пожмаковна 30 апреля в 21:56
Ответ дляLike-995b
Надо было для работы и выезда
Для выезда же тест делали
АБВГДейка 30 апреля в 21:57
Ответ дляКофе в лобби
Это еще в 19-20 году все знали, только не все верили и бежали колоться, высунув язык
Про астразенеку говорили сразу. Поэтому ее почти не кололи, и вообще не кололи возрастным.
Like-995b 30 апреля в 21:57
Ответ дляПожмаковна
Для выезда же тест делали
Мне было проще сертификат иметь , и тесты делали отдельно
Дева Мария 30 апреля в 21:57
Ответ дляДиви яка я пава!
Да ты что , а когда с работы увольняли без сертификата ковид это не заставляли ?
А что проблема была купить сертификат ?
Гарантую неперелевки 30 апреля в 21:57
Ответ дляMetelitsa
Він робив щеплення 8-ма різними вакцинами
Вік у нього поважний
Де усі ті стришилки у його випадку?
Вони ж мали би дати накопичувальний ефект?
Ну хтось курить і пиячить до ста років. Це не робить його випадок звичайним.
3 1
Ку ка ку ка ку 30 апреля в 21:58
Ответ дляНоски на подтяжках
Коллега на работе колола какую-то жижу ,в прошлом году нашли саркоидоз лёгких .
У дядьки после вакцины ,лопнул апендецит ,ничего не болело ,не беспокоило , сам хирург потом сказал ,что в шоке ,там болеть должно было ,а не спонтанно .
И сказал ,что вакцины не изучены ,сами врачи не знают ,к чему может приводить в последствии
У родственника онко 4 стадии диагностировали через полгода после вакцинации, симптомы начались раньше, месяца через три после второго укола. Может и совпадение, может и нет.
5 1
Metelitsa 30 апреля в 22:00
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну хтось курить і пиячить до ста років. Це не робить його випадок звичайним.
Ну погодьтесь що цей випадок був би звичайним за умови 2, 3 чи 4 разового вакцинуваня

Цей випадок аж ніяк не звичайний
З бісиками 30 апреля в 22:01
Так им и надо, любителям колоть в себя всякую муть. Естественный отбор в действии!
5 5
Тирамісу на терасі 30 апреля в 22:01
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Вчителів не допускали до роботи, людям не дозволяли їздити в транспорті, в метро не пускали. І якби не війна то цілком могли бути і буси, бо саме на березень анонсували нову хвилю вакцинації. Це як за зараз на роботу без військового квитка не беруть. Я пам´ятаю коли проснулась 24 під вибухи , перша думка, ну слава богу відчіпляться з вакцинами.
12 2
kuskus 30 апреля в 22:03
Ответ длядамаБезСобачки
И что теперь скажете про антиваксеров ? Кто был прав?
От чесно, мені не цікаво чиє буде зверху, якщо йде питання про здоровʼя. Я, якщо що, яскравий антиваксер і мені пох на думку інших
Гарантую неперелевки 30 апреля в 22:03
Ответ дляMetelitsa
Ну погодьтесь що цей випадок був би звичайним за умови 2, 3 чи 4 разового вакцинуваня

Цей випадок аж ніяк не звичайний
Тому я й пишу про кінське здоровʼя
СhanelKa 30 апреля в 22:04
Не кололась
Пофіг
Христя в тiстi 30 апреля в 22:05
Ответ дляДона Ко Ко
Ковід теж провокує тромбоз. І ще купу всього.
Но при лечении назначают кроворазжижающие препараты ( моему папе например назначали), а после прививок ничего не назначали, просто ширяли и всё