Колишня муза• 30 апреля 2024
АІТ чи звільняє від служби в армії?
В сина виявили АІТ. Читала,що хвороби щитовидної залози є підставою для непридатності до військової служби як в мирний, так і у воєнний час. Чи так це насправді? Хтось може з цим стикався?
Видящие_помогите• 30 апреля 2024
Ответ дляКолишня муза
Судячи з написаного,при легких формах хвороб щитовидної залози людина вважається обмежено придатною.
Обмежено придатних відмінили( з 18 травня вже таких не буде
Каляка маляка• 30 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ага гипует а його побратими замість воювати мають його відкачувати , цукром соком чи тп. Якщо високий він такий хлопці мені треба збити цукор. Режим основна частина життя діабету. В мене мама хворіє 30років. І геть не уявляю як з цією хворобою та і з іншими можна воювати. Це ж яка відповідальність. Інсулін має зберігатися в певних температурних умовах. Мати глюкометр, полоски до нього. А супутні захворювання. Будь яке поранення може викликати купу ускладненнь. Ну як?! Вони можуть бути придатні. Так само і інші хвороби з щитовидної залози, нирки і тп
В мене в сина порушення згортання крові, і то читаю, шо вони можуть бути придатні. Ну як так? Зовні він абсолютно здоровий, і слава Богу порушень функцій нема. Але будь яка травма, це години кровотеч з носа, поріза тощо.
Пополняю_Карму• 30 апреля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Так і я про те. Є хвороби які будуть заважати воювати, і навіть створити проблеми ( рятувати його). Про те що можна отак від хвороби одразу померти мовчу...
Каляка маляка• 30 апреля 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Ну от просте видалення зуба обернулося кровотечею. А якщо не дай Боже поранення? Там же треба спецпрепарати. Хто буде їх в паніці вводити, навіть в тилу?
БлинчикБезСметанки• 30 апреля 2024
В мого сина зір -5 і він повністю придатний. При тому, що без окулярів він нічого не бачить. Зараз йому 20, ще рік універу. І якщо через рік ’спустять’ планку призову до 21, то буде він як кріт в окопах стріляти і по своїм, і по чужим, бо не розбере хто є хто (((
Колишня муза
• 01 мая 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Відмінили. Але в статті,яка вище,так написано. Ну,поживемо-побачимо як далі буде.
Пополняю_Карму• 01 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
Тому я не розумію оцих придатності не дивлячись на діагноз. Це підстава. Бо списати його не можуть ,це проблемно. Користі ніякої. Навпаки щей створює проблеми. А так звані ’пенсіонери’ військові поліція і тп. Чомусь не підлягають під обов´язкову мобілізацію написали під себе закони .
Каляка маляка• 01 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
У них же звання, вони не можуть в окоп
Пополняю_Карму• 01 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
У них же звання, вони не можуть в окоп
Я це знаю. В мене такий дядько. Як сину зробив так що його не візьмуть. І сам не піде. Добровольцем звісно ж не хоче. Гарна пенсія і зарплата. А примусити не мають право. Зате брати тих хто хворий і поняття немає нічого в цій справі, в кого немає дітей або ж малі аж бігом. Не справедливо.
Каляка маляка• 01 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Та отож. А чим його син кращий інщих? І сам, який він воєнний? Ссикло. Бо сам таку професію обрав. І заліз в кусти
Пополняю_Карму• 01 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
Так дядьку в цьому році 57. Здоровий. Працює. Сину в цьому році 30. І їм нормально. В мого чоловіка бронь. Є деякі проблеми зі здоров´ям. Діти ще малі. Я за те щоб йшли ці пенсіонери 45+ воювати. Діти в них вже не малі. Здоров´я придатні. І краще на цьому розуміються. Все ж життя себе присвятили робота навчання а як воювати так бач в нього звання то він не хоче йти добровольцем офіцером((( а я хвилююся і за чоловіка, і за сина підлітка, щоб його вивезти. А таких ’пенсіонерів’ багато достатньо із таких набирати на фронт.
Колишня муза
• 01 мая 2024
Ответ дляПополняю_Карму
100%