01 мая в 00:15

Сиділи у друзів

візит на день народження друзів плавно перейшов у вечірню посиденьку за святковим столом, розмова зайшла про можливий перепис населення у майбутньому і на цьому тема сповзла про корені та походження.....Виявилося що у багатьох присутніх за столом українців українок вкрай пістряві пращури на перший погляд і не сказала б що намішані усі, за столом усіх знаю давно, але стало подивом який вінегрет крові в усіх навколо ))......Про свої згадала що мати моя румунка з Румунії, а батько білорусько-українського походження.....муж мій українсько-єврейсько-литовсько-німецького АЖ!....... серед друзяк нарахували ледве чи не пів Європи національностей в роду ух!!.......А чи знають тут на форумі місцеві українки про свої корені чи усі усіх своїх предків позабували? )) темка якраз вечірня
показать весь текст
Слобожаночка 01 мая в 07:07
Українці в мене, лише одна прабаба полька, але не знаю, чи повністю, чи частково.
Мааарковная 01 мая в 07:15
Все украинцы - Марченко, Пронченко, Кулибаба
Опля Картопля 01 мая в 07:53
Ответ дляОля_с_киркою
мо кого ображає самоназва хохлуха
Автор,по вашим комментам создаётся ощущение, что вы белены объелись. В бан бы вас...
ША! я прийшла! 01 мая в 07:58
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ничего не знаю о своих бабушках и дедушках , абсолютно ничего , только сейчас задумалась , кошмар
Родителей спросите
ША! я прийшла! 01 мая в 08:00
Ответ дляtereska
В мене мати росіянка була, батько українець. У чоловіка батько армянин, мати на половину українка, на половину білоруска. У сина тепер тече дуже змішана кров.
Чим більше війн, тим більше буде кровозливань, бо люди в пошуках кращої долі їдуть в світ за очі аби не вмерти.
Вы бы меньше тут болтали - такое ощущение, что начали собирать сведения про ’этнических русских’ , а советчицы давай рассказывать
Квітка Миру 01 мая в 08:16
Ответ дляНаБалКоніХодять
А что это с переписью.
В молдове сейчас. Тупые вопросы вплоть из чего дом построен.
Отказ давать инфо и документы 2200 лей штраф.
В том числе и наших беженцев касается.
В Албании и Черногории то же самое, смотрела краем глаза блогеров. Тенденция прослеживается, не ясно только к чему.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:20
Ответ дляТак точно!
Да вот мы тоже за 50, и наши бабушки-дедушки не любили говорить кто кем был и где... Жалко, я ничего не знаю дальше бабушек и дедушек. Подумала, может, более молодым проще узнавать.
Значить, були причини... або ховались від репресій і знищення, або брали в них участь. Наша колишня директорка школи теж не любить розказувати,як її бабця була сексоткою, дід -яструбком. І що веселилися в чужий дім, перед тим виселивши господарів.
КарамбОлька 01 мая в 08:20
Ответ дляОля_с_киркою
та не зна дєвчата.... шо чую те й кажу... переважно коли їх чую між собою вони по руськи балакають чомусь. а з нами українською та й все....
Тому що з Україною себе не асоціюють
2 1
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:24
Ответ дляДаха-сваха
То ви мабуть із Заходу України?У нас в селі під Києвом румуни тільки в 1941 році були.
В мене невістка - полька, з Дніпропетровщини, маминих батьків туди виселили під час операції ’Вісла´
Взагалі-то , чистокровні бувають хіба штучно виведені породи тварин і москалі, хай простить мене звірята за таке порівняння. Найголовніше - ким людина є по своєму світогляду і моральних цінностях
Поліцейський патруль 01 мая в 08:24
Это кацапское отребье зашло в тему, почитал и молча вышло.
2 1
Чумацький Шлях 01 мая в 08:25
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
’Намєшанно’
Подвійна веселка 01 мая в 08:25
Ответ дляМаю сечі
Ага у поляков там кого не спроси прямо все шляхтичи. Непонятно только кто в полях работал и свиней растил
Моя прабабуся реально була шляхтянка. Закохалась в вчителя-українця і всупереч бажанню родини вийшла за нього заміж. Він забрав її в своє село, і вони обидвоє вчителювали, що не заважало їй і город тримати, і свиней, і корову. Їхній старший син теж став вчителем, в 39-му загинув від рук нквдистів, коли ті чистку інтелігенції на ЗУ проводили після приєднання((
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:28
Ответ дляОля_с_киркою
та не зна дєвчата.... шо чую те й кажу... переважно коли їх чую між собою вони по руськи балакають чомусь. а з нами українською та й все....
Дивно, серед друзів дітей (атвони в мене дуже різного віку) бачу протилежне. Але то, напевно, світогляд в сім´ї диктує формувати оточення
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:30
Ответ дляОля_с_киркою
ух! ну настояща українка ви!)
А кажете , що теса не для сразу, і на першій же сторінці спалились)))) що , пішла вказівка знову акакаяразніца?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:31
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні ре розумію. У нас не расстреливают, если вы русская.
Та що тут не розуміти.... зелені срібняки автор відпрацьовує
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:32
Ответ дляОля_с_киркою
так ви українка чи хто?
Автор, не надірвіть пупа, силуючись повернути тему в русло ’українців не існує’, не вийде. І замовникам це передайте
Подвійна веселка 01 мая в 08:34
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
Вибачте, ви настільки чарівна чи тролите?
Я схиляюсь до тролінга, бо не може доросла людина бути такою...
Яке ’хохловськи’?? Нас так русня називає, щоб принизити, а ви всю тему це слово по відношенню до українців вживаєте, і при цьому кажете, що сама українка .
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:35
Ответ длякурасаны
Чому ви застосовуєте цей кацапський, зневажливий термін до української мови чи нації?
Бо автор -троляка, поацює на замовлення. І, схоже, що замовники явно не з-за попебрика, я свої, доморощені, валять Україну з тилу
КарамбОлька 01 мая в 08:35
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дивно, серед друзів дітей (атвони в мене дуже різного віку) бачу протилежне. Але то, напевно, світогляд в сім´ї диктує формувати оточення
+10000000
Тих дітей хтось же виховував.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:36
Ответ дляМаю сечі
Ага у поляков там кого не спроси прямо все шляхтичи. Непонятно только кто в полях работал и свиней растил
Чогось серед знайомих поляків такого не спостерігаю
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:38
Ответ дляИрина-bbd0
Вы провокатор?
Я так понимаю анонимов нужно просить снимать
А хтось сумнівається у справжній меті теми автора? Досить всі пости підряд прочитати..
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:38
Ответ дляИрина-bbd0
Потому что это кацапский провокатор
Це свій, продажний, малороський манкурт-яничар
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:40
Ответ дляСірничок
когда у нас получится убедить админов в необходимости открывать анонимные ники в провокационных темах, а?
×++++10000000, давно про це казала. Причому відкривати без попередження
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:42
Ответ дляЧумацький Шлях
’Намєшанно’
Ага, тужиться бідося
12 галюцинаций 01 мая в 08:47
Ответ дляПодвійна веселка
Вибачте, ви настільки чарівна чи тролите?
Я схиляюсь до тролінга, бо не може доросла людина бути такою...
Яке ’хохловськи’?? Нас так русня називає, щоб принизити, а ви всю тему це слово по відношенню до українців вживаєте, і при цьому кажете, що сама українка .
Я не дивуюся, не раз бачила, як українці себе хохлами називають, так що є такі. Особливо зі східу Україні.
Я терпіти не можу таке
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 01 мая в 08:47
Ответ дляПодвійна веселка
Моя прабабуся реально була шляхтянка. Закохалась в вчителя-українця і всупереч бажанню родини вийшла за нього заміж. Він забрав її в своє село, і вони обидвоє вчителювали, що не заважало їй і город тримати, і свиней, і корову. Їхній старший син теж став вчителем, в 39-му загинув від рук нквдистів, коли ті чистку інтелігенції на ЗУ проводили після приєднання((
А моя прабабця по маминій лінії вийшла заміж за поляка) та взагалі, бабуся розказувала, що дуже багато було змішаних сімей. І ніхто з того не робив проблеми, поки совіти **учі не влізли, щоб потім винищити і тих, і других. А натомість заселити територію відходами, потомки яких тепер верещать, як свині недорізані, ’сдєсь всігда бил рускій’
Подвійна веселка 01 мая в 08:49
Ответ для12 галюцинаций
Я не дивуюся, не раз бачила, як українці себе хохлами називають, так що є такі. Особливо зі східу Україні.
Я терпіти не можу таке
Я народилась і все життя живу на Півдні, ніколи в нас так себе ніхто не називав і не називає. Це гидко і принизливо.
12 галюцинаций 01 мая в 08:52
Ответ дляПодвійна веселка
Я народилась і все життя живу на Півдні, ніколи в нас так себе ніхто не називав і не називає. Це гидко і принизливо.
Це примітивні люди таке кажуть, але повірте, є такі.
Подвійна веселка 01 мая в 08:52
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А моя прабабця по маминій лінії вийшла заміж за поляка) та взагалі, бабуся розказувала, що дуже багато було змішаних сімей. І ніхто з того не робив проблеми, поки совіти **учі не влізли, щоб потім винищити і тих, і других. А натомість заселити територію відходами, потомки яких тепер верещать, як свині недорізані, ’сдєсь всігда бил рускій’
Так і є.
Мої батьки обидва з сусідніх сіл на Тернопільщині, кого тільки там не було - українці, румуни, серби, поляки, мадяри... при цьому всі говорили українською та вишиванки носили.
автор Оля_с_киркою 01 мая в 08:52
СЛАВА УКРАЇНІ!