Дай подивлюся• Изменено 02 мая 2024
Який на смак нітрогліцерин? Терміново
Сильний давлячий біль в грудях (інколи таке буває, проходить саме), вирішила вперше прийняти нітрогліцерин-але він якийсь пекучий-це нормально?
Дай подивлюся
• 02 мая 2024
Ответ дляTammy21
Так. Під язик. І коли заболить голова після нього, то теж нормально, але краще виплюнте, як тільки відчуєте біль.
Дуже Вам дякую! бо я одну таблетку поклала під язик і злякалась, виплюнула одразу
Дай подивлюся
• 02 мая 2024
Ответ дляTammy21
За хвилину стала голова боліти(( ще раз дякую, що Ви отписались-а то я би вже побігла по сусідах з переляку
дама_из_декрета• 02 мая 2024
Моя бабушка 1 раз от нитроглицерина сознание потеряла...через пару минут после приема...потом доставили со рта таблетку... надо быть очень осторожными с этим препаратом.Его только у кого серьёзные проблемы с сердцем и по назначению врача.
MarinkaRam• 02 мая 2024
Ооо, помню я этот улёт под языком,думала что-то взорвалось во рту. Очень осторожно с ним, выбросила сразу после первой таблетки. А что потом с головой было ..
Бавовнятко• 02 мая 2024
Ответ дляMarinkaRam
Не мудрено... Вроде его для взрывчатки используют...
Бадабум• 02 мая 2024
Берите лучше что-то проще - валидол мятный, корвалмент тоже.
И обследуйтесь у кардиолога
Дай подивлюся
• 02 мая 2024
Ответ дляБадабум
И обследуйтесь у кардиолога
Дякую! окрім нітрогліцерину у мене нічого з Вами названого не було вдома(( Вже записалась до свого кардіолога (він на такі приступи раніше не звертав уваги) та шукаю нового для обстеження
MarinkaRam• 02 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Верно, но я не ожидала, что она сработает во рту))) и стрельнет прямо в мозг болью. Это капец ....
Пацаааааааан• 02 мая 2024
Ответ дляДай подивлюся
Нітрогліцерин може викликати головний біль. Ще у мене виникає відчуття розпирання в сонних артеріях. Це такий побічний ефект. Іноді застосовувала цей препарат. Причину болю знайшла, але тепер не можна приймати нітрогліцерин.