Прокачую сідниці• 02 мая 2024
Гроші
Хочу почути вашу думку. Чоловік тимчасово працює на середньооплачуваній роботі. Попросив 1500 йому дати. Мені не жалко,для мене це один мій робочий день. Він завжди фінансово забезпечував і давав кошти. Чи нормально те що я йому дала ці кошти?
Ща как дам• 02 мая 2024
Это семья, не понимаю вообще таких вопросов🤦♀️
Ну разводитесь, если вам тут посоветуют, да?
Прокачую сідниці
• 02 мая 2024
Ответ дляМост_Устал
Я б йому порадила кредитку. Хто вам цей чоловік?
Мій чоловік
Прокачую сідниці
• 02 мая 2024
Ответ дляЩа как дам
Та ні. Для мене це нормально просто задумалася чи нормально це
Смайлик• 02 мая 2024
Дивна Ви. Я рік не просила у чоловіка гроші, бо його з платня була 20+, він сам дуже цим переймався, але іншого варіанту тоді не було. Зараз він почав краще заробляти і не жаднічає для мене. Такі часи. Допомагати чи ні вирішуйте Ви. Я б допомогла
Прокачую сідниці
• 02 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Дякую
Личко Невеличке• 02 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Не нормально, підіть заберіть , а цього виженіть з дому
Прокачую сідниці
• 02 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Якщо у вас такі відносини, для чого ви живете разом?
Які відносини?
ЖивунаБагамах• 02 мая 2024
Боже, авжеж це нормально, ви ж сімʼя!!
До чого ця тема взагалі, чи ви самі без чужих тьоть не можете вирішити давати чи не давати?
Хвігура мічти• 02 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Задумались чи нормально вам?))
Докладальниця• 02 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Не нормально- коли ви задумуєтесь над цим питанням
Цікаво ваш чоловік теж так задумується, коли вам потрібні гроші
Прокачую сідниці
• 02 мая 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Боже, авжеж це нормально, ви ж сімʼя!!
Та ні,просто пораду запитала.
Прокачую сідниці
• 02 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
Задумались чи нормально вам?))
Чи нормально взагалі
Електрохарчування• 02 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Які відносини?
Що у вас в голові виникають такі питання? У вас не сім´я. А так....
Смайлик• 02 мая 2024
Ответ дляМост_Устал
Влізе чоловік авторки в кредитку, авторка потім ще й кредитку сплачуватиме, лиш це буде дорожче, ніж просто дати своєму чоловікові 1500
Личко Невеличке• 02 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Які відносини?
Коли ви його за людину не вважаєте
Прокачую сідниці
• 02 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Ні,просто давав по 5000,10000
Прокачую сідниці
• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Коли ви його за людину не вважаєте
Чому не вважаю
Смайлик• 02 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Чому ?
Тому.що Ви не перший рік заміжня. А якби з чоловіком щось сталося і треба був би догляд, теж перераховували хто кому скільки разів судно підніс?
Хвігура мічти• 02 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Чи нормально взагалі
Кому? В кожного своя сімя, свої правила. Чи ви табличку повісили на квартиру.?Нікого крім вас це не обходить
Голубая фишка• 02 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Які такі? У нас так само з чоловіком окремий бюджет. Всі покупки великі обговорюємо, я більше заробляю, чому я маю йому давати гроші?
Доречі і в нього я позичаю якщо потрабнл
Електрохарчування• 02 мая 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Чому не вважаю
Бо роздумуєте дати чи ні. Так думають коли жебраки просять у вас милостиню, чи сусід алкаш.