Примарочка• 02 мая 2024
При звільненні треба відпрацьовувати 14 календарних днів чи робочих?
І чи враховується дата написання заяви в відпрацьовані чи з наступного дня рахується?
Завжди мало• 02 мая 2024
Звільняйтесь за згодою сторін і не треба нічого відпрацьовувати. Звісно, якщо роботодавець не проти і підпише вашу заяву.
Шпондєр• 02 мая 2024
День в день можна звільнитись:
1. За згодою сторін
2. По догляду за дитиною до 14 років
3. В зв´язку з переїздом.
1. За згодою сторін
2. По догляду за дитиною до 14 років
3. В зв´язку з переїздом.
Примарочка
• 02 мая 2024
Ответ дляЗавжди мало
треба справи передати і закрити хвости, дати час знайти нового
Помеха справа• 02 мая 2024
Ответ дляХвостПистолетом
ні
тому що військовий стан
💯. Під час дії військового стану звільнитися можна без ’відпрацювання’.
І зверніть увагу, відпрацювання також оплачується як і до цього. Бо не один раз від знайомих стикалася, що деякі не платять
а люди не знають своїх прав.....
Хомо_сапиенс• 02 мая 2024
КЗоТ.
Стаття 38. Розірвання трудового договору, укладеного на невизначений строк, з ініціативи працівника
Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це роботодавця письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до закладу освіти; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю; догляд за хворим членом сім´ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.
Якщо працівник після закінчення строку попередження про звільнення не залишив роботи і не вимагає розірвання трудового договору, роботодавець не вправі звільнити його за поданою раніше заявою, крім випадків, коли на його місце запрошено іншого працівника, якому відповідно до законодавства не може бути відмовлено в укладенні трудового договору.
Працівник має право у визначений ним строк розірвати трудовий договір за власним бажанням, якщо роботодавець не виконує законодавство про працю, умови колективного чи трудового договору, чинив мобінг (цькування) стосовно працівника або не вживав заходів щодо його припинення, що підтверджено судовим рішенням, що набрало законної сили.
----
Автор, если выберете себе причину, то можете сегодня писать себе заявление на увольнение хоть с завтрашнего дня.
Но если напишете мобинг, то уже к работодателю могут быть вопросы. Такое заявление могут не захотеть принимать.
Кстати, если работодатель не хочет принимать заявление, иногда советуют отправить почтой заказным письмом с описью вложения.
----
Протру пилюку• 02 мая 2024
нет такого ’отработка 2 недели’. есть предупреждение работодателя за 2 недели о желании уволиться с написанием заявления.