Сиренькая• 02 мая 2024
Бронь на підприємстві
Бронь закінчилась 24.03.24 списки подали , але відповіді так і не має. В відділі кадрів кажуть не має відповідь від Києва . Питання ті хто також подавали списки на продовження броні в кінці березня на початку квітня вам прийшла відповідь від міністерства ?
Ширли-Мырли• 02 мая 2024
У мене знайомому подало на бронь підприємство, і відповідь 2 місяці не надходила, йому вручили повістку і забрали на війну, а потім прийшла позитивна відповідь на бронь. Але вже пізно, його вже не демобілізують на цій підставі, зрозуміло
Кукусикиииииии• 02 мая 2024
тут дівчата відписувалися, що принесли повістки на завод у перший же день після того,як бронь скінчилася
Сиренькая
• 02 мая 2024
Ответ дляdulenok
ну ..вчера в коммунальных предприятиях нашего города уже довели до сведения, что все решения о продлении брони только через Киев. Если она закончилась, то всех в военкомат. И не важно - работник критической инфраструктуры или нет
Так давно все через Київ йшло
ХвостПистолетом• 02 мая 2024
Ответ дляdulenok
Она вроде изначально была через Киев. По крайней мере в Запорожье на предприятии так
Звожу з розуму• 02 мая 2024
Ответ дляdulenok
і що ті дебіли при владі думають собі? міста погрязнуть в гоменці, не працюватимуть підприємства і фірмочки.. а далі що?
Kusalochka• 02 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Могут и не приносить. У меня мужу в воинкомате сразу дали. Типа бронь до 1 сентября, а повестка новая на 3 или 4 сентября.
Сиренькая
• 02 мая 2024
Ответ дляKusalochka
На месяц раньше. Была задержка на 4 недели.
Напевно до кінця травня чекати і то не факт що прийде . Зазвичай приходила за 3 дня до закінчення броні а тут більше місяця вже затримка
Паспортний стіл• 02 мая 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Головне клоунів побронювали.
І держслужбовців дармоїдів
Пишу вірші, дорого• 02 мая 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Так не нужно было идти в военкомат пока на руках не было брони. Нет на руках брони - мобилизация
Кидстаффовна• 02 мая 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Сейчас бронь будут давать только после ВЛК. Ну понятно, для чего оно сделано.
Kusalochka• 02 мая 2024
Ответ дляСиренькая
Да, у нас так же было недавно. Мин обороны сразу дало, а мин экономики долго не отвечало. Но все дало. Ждите, просто задержка
Аноним ФЕЯ• 02 мая 2024
Поясніть такий момент: якщо зараз є бронь, то у зв’язку з новим законом треба все одно йти в тцк для оновлення даних? Чи гарантує чинна бронь, що не видадуть повістку?