Изменено 02 мая в 17:50

А послали бы на три буквы «друзей» на фото в 1994

И войны бы не было. А то «гарантии» нам дали, а солдат своих, чтобы действительно их выполнить, никто не отправляет. Были бы сегодня с ЯО и все наши территории и люди были бы целы.
показать весь текст
20 19 5
vihola 02 мая в 18:27
Ответ дляdiana32
фото
От, очевидно, були люди, які усвідомлювали небезпеку.
Але хто їх чув? Де їм дали висловитись?
Були якісь публічні дебати, обговорення?
Поставили перед фактом.
vihola 02 мая в 18:28
Ответ дляsur_sur
Да, много чего позволили. Например, всех ваучеризировали. Никто, практически, и не пикнул, овцы ещё и в очереди стояли. Ну, народ заслуживает того правителя, которого имеет, че уж)
Продавали ваучери на базарах за три копійки, не знали що з ними робити, навіщо це взагалі потрібно.
natlem 02 мая в 18:32
Ответ для vihola
Ну саме на даний момент це робиться не для аналізу, а щоб провину на когось спихнути.
Хоча, винна виключно парашка в тому, що напала і вбиває українців.
Звичайно, що не лише вона.
Приведу просту аналогію: якщо людина, живучи в будинку, має паркан, сигналізацію, надійні замки і ще й собаку на подвір´ї сторожового в один момент прибирає собаку, знімає будинок з сигналізації, паркан зносить і виходячи з будинку, залишає двері настіж відчиненими. Це лише питання часу, коли такий будинок без нагляду обнесуть. То винний лише злодій чи господар теж, у тій частині, що максимально полегшив злодію роботу?
Не потрібно було здавати ядерку, віддавати інше озброєння росії, згортати військове виробництво. Наші керманичі чудово знали, що робили, і діяли не в інтересах українського народу. Це їх провина, бо вони 💯 усвідомлювали що роблять і які можуть бути наслідки. Це їх відповідність. Ну а відповідальність українців за те, що вибрали таких продажних керманичів.
1 1
natlem 02 мая в 18:41
Ответ длячир
Есть такая пословица ’посеял ветер - пожнешь бурю’. Вот и пришли жнива. Меморандум тот подписал президент, а одобрямс для этого дала Рада. И никто не понес наказание за свой популизм. А если бы сажали и надолго, то возможно все немного иначе складывалось.
Це не так працює. Президентів не ’сажають’ за неправильні рішення. Зазвичай виборці роблять висновки і більше не приводять таких до влади. Тобто, це саме виборці мають ворушитися і робити висновки. Це колективна відповідальність за неправильно прийняті рішення. Зміняться виборці - зміниться і влада. Поки будуть голосувати за таких - нічого не зміниться.
автор begovelik 02 мая в 18:40
Ответ дляnatlem
Це не так працює. Президентів не ’сажають’ за неправильні рішення. Зазвичай виборці роблять висновки і більше не приводять таких до влади. Тобто, це саме виборці мають ворушитися і робити висновки. Це колективна відповідальність за неправильно прийняті рішення. Зміняться виборці - зміниться і влада. Поки будуть голосувати за таких - нічого не зміниться.
Впевнена, що багато з минулих і теперішніх був (і є доси) агентами ФСБ.
автор begovelik 02 мая в 18:40
З минулих=з колишніх
Filomena 02 мая в 18:41
Ответ дляnatlem
Звичайно, що не лише вона.
Приведу просту аналогію: якщо людина, живучи в будинку, має паркан, сигналізацію, надійні замки і ще й собаку на подвір´ї сторожового в один момент прибирає собаку, знімає будинок з сигналізації, паркан зносить і виходячи з будинку, залишає двері настіж відчиненими. Це лише питання часу, коли такий будинок без нагляду обнесуть. То винний лише злодій чи господар теж, у тій частині, що максимально полегшив злодію роботу?
Не потрібно було здавати ядерку, віддавати інше озброєння росії, згортати військове виробництво. Наші керманичі чудово знали, що робили, і діяли не в інтересах українського народу. Це їх провина, бо вони 💯 усвідомлювали що роблять і які можуть бути наслідки. Це їх відповідність. Ну а відповідальність українців за те, що вибрали таких продажних керманичів.
Кравчук- 1988—1990 роках — завідувач ідеологічного відділу ЦК КПУ,
Кучма - червоний директор)
Ці люди прекрасно жили в СРСР. Розпад цієї імперії був прикрим фактом для них.
Вони просто чекали, що все повернеться назад і буде як колись.
На відміну від Єльцина, який стрімко реформував країну, ці люди плили за течією.
sky-labs 02 мая в 18:42
Ответ дляbegovelik
Майдан би тут не грав жодної ролі. Ми були б суб‘єктом, а не об‘єктом міжнародного права. Але…
Не ядерка придает стране субъектность...
vihola 02 мая в 18:43
Ответ дляnatlem
Звичайно, що не лише вона.
Приведу просту аналогію: якщо людина, живучи в будинку, має паркан, сигналізацію, надійні замки і ще й собаку на подвір´ї сторожового в один момент прибирає собаку, знімає будинок з сигналізації, паркан зносить і виходячи з будинку, залишає двері настіж відчиненими. Це лише питання часу, коли такий будинок без нагляду обнесуть. То винний лише злодій чи господар теж, у тій частині, що максимально полегшив злодію роботу?
Не потрібно було здавати ядерку, віддавати інше озброєння росії, згортати військове виробництво. Наші керманичі чудово знали, що робили, і діяли не в інтересах українського народу. Це їх провина, бо вони 💯 усвідомлювали що роблять і які можуть бути наслідки. Це їх відповідність. Ну а відповідальність українців за те, що вибрали таких продажних керманичів.
Ну то виходить, українці самі винні?

Пригадую, як Грузія першою почала парашку слати на 3 літери. Відразу ембарго на грузинську продукцію. І що треба людям сказати у відповідь, так треба, бо буде війна?
А хто почує?
Там досі обирається проросійське керівництво, а з Саакашвілі зробили овоча.
І 50% тутешніх «політологів» та «геополітиків» ставлять нам Грузію в приклад, що не буває війни, якщо дружити з парашкою.
2 1
чаревна 02 мая в 18:45
Надо под реалии подстраиваться, думать за будущее. В прошлом уже ничего не изменишь
Ameli20 02 мая в 18:45
Ответ для vihola
Навіщо зараз це гадати якби та коби, якби майдану не було, чи якби іншого президента обрали.
Час не відмотати. В тій реальності їм здавалось, що це правильний вчинок, що ніякої загрози нема і не може бути. Зараз заднім числом всі дуже розумні.
Тому що виступили Гарантами!!! А тепер ми випрошуємо. Про кредити мова. Які кредити?! Одні віддали, а інші надурили. Тому згадувати та казати про це потрібно.
natlem 02 мая в 18:47
Ответ для vihola
Ну то виходить, українці самі винні?

Пригадую, як Грузія першою почала парашку слати на 3 літери. Відразу ембарго на грузинську продукцію. І що треба людям сказати у відповідь, так треба, бо буде війна?
А хто почує?
Там досі обирається проросійське керівництво, а з Саакашвілі зробили овоча.
І 50% тутешніх «політологів» та «геополітиків» ставлять нам Грузію в приклад, що не буває війни, якщо дружити з парашкою.
На мою думку, так, винні. Є країни Балтії, які менш потужні, ніж ми, але у мирі і спокої. Але вони чітко ідентифікують себе як естонців, литовців і т.д., а не ’недоросіяни’, як багато хто в Україні. Тому у них не пройдуть такі кандидати, як проходили у нас. І вони зробили все можливе, щоб знизити загрозу окупації росією. У той час як українці і через два роки війни не всі зрозуміли, що на схід від нас пряма загроза, а не друг, і що нема там з ким дружити.
2 1
чаревна 02 мая в 18:48
Сколько военной техники выводили украинские правительства из состава ВСУ до нападения РФ

За время президентства Кучмы выведено:
▪️399 танков, 1596 БТР/БМП;
▪️182 самолета, 18 вертолетов;
▪️820 ЗРК и ПЗРК.

Ющенко:
▪️886 танков, 1847 БТР/БМП;
▪️272 самолета, 343 самолета, 56 вертолетов;
▪️494 ЗРК и ПЗРК;
▪️25 ТРК ’Точка-У’, 182 ракеты.

Янукович:
▪️1292 танка, 269 БТР/БМП;
▪️225 самолетов, 45 вертолетов;
▪️252 ракеты.
inresta 02 мая в 18:48
Ответ дляLudaSHS
Ошибка наших керманычей что стоит сейчас жизни тысячам украинцев

Хоть делала тему год назад
Может кто не читал

’Обман, страх и неверие: история того, как Украина потеряла свой ядерный арсенал

https://nationalinterest.org/feature/deceit-dread-...
потому что ни один керманич не был по национальности украинцем.
и сейчас тоже нет
natlem 02 мая в 18:50
Ответ длячаревна
Сколько военной техники выводили украинские правительства из состава ВСУ до нападения РФ

За время президентства Кучмы выведено:
▪️399 танков, 1596 БТР/БМП;
▪️182 самолета, 18 вертолетов;
▪️820 ЗРК и ПЗРК.

Ющенко:
▪️886 танков, 1847 БТР/БМП;
▪️272 самолета, 343 самолета, 56 вертолетов;
▪️494 ЗРК и ПЗРК;
▪️25 ТРК ’Точка-У’, 182 ракеты.

Янукович:
▪️1292 танка, 269 БТР/БМП;
▪️225 самолетов, 45 вертолетов;
▪️252 ракеты.
Щось мені підказує, що оте ’виведено’ означає, що по факту техніка і зброя була передана росії. Щоб зовсім скоро ця зброя та техніка полетіла на нас.
Ответ для vihola
Продавали ваучери на базарах за три копійки, не знали що з ними робити, навіщо це взагалі потрібно.
- Пані, скажіть, куди ви вклали свій тампакс?
- Фі, пане, яке неподобство! Про що це ви?!
- Ой, перепрошую, зараз стільки нових слів. Я хотів запитати, куди ви вклали свій ваучер?
- Ось туди і вклала.
vihola 02 мая в 18:57
Ответ дляnatlem
На мою думку, так, винні. Є країни Балтії, які менш потужні, ніж ми, але у мирі і спокої. Але вони чітко ідентифікують себе як естонців, литовців і т.д., а не ’недоросіяни’, як багато хто в Україні. Тому у них не пройдуть такі кандидати, як проходили у нас. І вони зробили все можливе, щоб знизити загрозу окупації росією. У той час як українці і через два роки війни не всі зрозуміли, що на схід від нас пряма загроза, а не друг, і що нема там з ким дружити.
Тут згодна, але знову ж таки парашенці знищили, виморили голодом мільйони українців, завезли своїх, русифікували насильно, а їхні нащадки навіть під російськими бомбами виявились не здатними самоідентифукаватись з какаяразніца в українця.
RaminaSonne 02 мая в 19:19
Ответ для vihola
А якби нас кинули в ізоляцію, то сиділи б і нили, треба було віддати ту ядерку, жили б нормально.
Навіть якби з майбутнього хтось прийшов і сказав, що буде через 28 років страшна війна, хто б повірив тоді?
Он Іран, Росія, Корея, Білорусь пречудово себе почувають в ізоляції. Зате сильні, і знають, що до них ніхто не полізе.
RaminaSonne 02 мая в 19:21
Ответ дляinresta
потому что ни один керманич не был по национальности украинцем.
и сейчас тоже нет
Теж не панацея.
awso1977 02 мая в 19:34
Ответ дляbegovelik
С ядерным оружием сегодня ни одна гнида бы на нас не напала
Не будьте наївними, для утримання ЯО потрібні великі гроші. За 30 років половина б згнила, а половину б розпродали, як розпродали флот, літаки і озброєння. Прибалтика не має ЯО, зате ніколи не велась на ’адіннарот’. вчасно вступила до ЄС і НАТО. Тут не в ЯО справа, а у нашому менталітеті і інфантильності.
1 1
Fresh 02 мая в 19:35
Треба було Чорновола вибирати , а не цього комуняку. Але ж мудрий нарід біжить по граблях
автор begovelik 02 мая в 20:14
Ответ дляawso1977
Не будьте наївними, для утримання ЯО потрібні великі гроші. За 30 років половина б згнила, а половину б розпродали, як розпродали флот, літаки і озброєння. Прибалтика не має ЯО, зате ніколи не велась на ’адіннарот’. вчасно вступила до ЄС і НАТО. Тут не в ЯО справа, а у нашому менталітеті і інфантильності.
На відбудову України потрібні ще більші гроші. Якби б використали з розумом своє транзитне розташування, то і ЯЗ утримували, і пенсії, і зарплати були б нормальними. І не їздили б на польські ферми за 500 Євро на місяць збирати полуницю. Поляки б до гас приїжджали працювати далекобійниками і сантехніками.
автор begovelik 02 мая в 20:15
Ответ дляFresh
Треба було Чорновола вибирати , а не цього комуняку. Але ж мудрий нарід біжить по граблях
Думаєте, його б не переварила ця пострадянська система?
автор begovelik 02 мая в 20:18
Ответ для vihola
Ну то виходить, українці самі винні?

Пригадую, як Грузія першою почала парашку слати на 3 літери. Відразу ембарго на грузинську продукцію. І що треба людям сказати у відповідь, так треба, бо буде війна?
А хто почує?
Там досі обирається проросійське керівництво, а з Саакашвілі зробили овоча.
І 50% тутешніх «політологів» та «геополітиків» ставлять нам Грузію в приклад, що не буває війни, якщо дружити з парашкою.
Не просто слати, а слати, маючи, що протиставити. В нас була така можливість. Але ми повірили своїм «друзям» та їх химерним «гарантіям»
автор begovelik 02 мая в 20:20
Ответ дляsky-labs
Не ядерка придает стране субъектность...
А что же? Голая задница, топор и патриотизм? Патриотизм - хорошо, но он должен быть подкреплен силой. ЯО - как раз такая сила.
vihola 02 мая в 21:11
Ответ дляRaminaSonne
Он Іран, Росія, Корея, Білорусь пречудово себе почувають в ізоляції. Зате сильні, і знають, що до них ніхто не полізе.
Хто там себе почуває чудово?
vihola 02 мая в 21:13
Ответ дляRaminaSonne
Он Іран, Росія, Корея, Білорусь пречудово себе почувають в ізоляції. Зате сильні, і знають, що до них ніхто не полізе.
Чим Білорусь сильна? До неї вже прилізли, зробили їх співучасниками геноциду українців, чудова роль.