Лапка• 02 мая 2024
Як у вас організована шухляда з чашками?
У мене близько 30 різних чашок. Люблю пити різні напої з різних чашок. Але як зберігати при цьому порядок?
Покажіть фото вашої організації чашок 🙏
Хочу надихнутися. Руки вже опускаються
Покажіть фото вашої організації чашок 🙏
Хочу надихнутися. Руки вже опускаються
бЭйбА• 02 мая 2024
У нас у кожного своя чашка і вже просто стоять на відкритих полицях. Але їх всього шість))) Інші, для гостей, просто стоять в шкафу на полиці.
Сусідка знизу• 02 мая 2024
Стоят под полкой где тарелки, нижняя полка и одна в одной. Другого места нет)
Плету корзинки• 02 мая 2024
У нас шкаф две полки над посудомойкой, на одной стоят чашки и кружки, а так же стаканы. На второй все тарелки.
А поговорить?• 02 мая 2024
Стоят просто в шкафу на полке, выше тарелок. А еще чаще в комнате у сына-подростка- на столе, под кроватью :)
Аноним_1857• 02 мая 2024
В підвісному шкафчику
Приблизно так, як на фото. Тільки чашок більше.
Самі ходові на рейлінгу на гачочках.
Голубка миру• 02 мая 2024
Мабуть в мене багато чашок, бо ті що користуємося в повсякденні стоять в сушці, на поличці під тарілками, мені так зручніше ніж зверху. Є 4 чашки окремо мешкаючих на стелажику під шафою з сушкою. Всі інші ’гостьові’ в шафі-вітрині. А на дачі дійсно є чашкова шафка, їх там безліч на полицях, це те що накопичувалось довгими роками, подарункові,щось купувалось спеціально для дачного інтер´єру. Останні придбання для дачі на фото. І скатертинку під них сшила, з ягідками.
Лапка
• 02 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Висять на рейлінгу
Ото б ще від чашок руки опускалися ..
Да там вся кухня не дуже функціональна.
Я перфекціоніст. Хочеться, щоб все було максимально зручно. Вже 10 разів все переставляла. Не вистачає місця(
Забризкана водою• 02 мая 2024
Ответ дляЛапка
Да там вся кухня не дуже функціональна.
ООО, так
Розкажіть про НЕ ВИСТАЧАЄ МІСЦЯ на кухні людині , що живе в хрущовці.
І мені вистачає. І на чашки. В на пмм. І на робочу зону для приготування їжі.
Майская киска• 02 мая 2024
Ответ дляЛапка
Да там вся кухня не дуже функціональна.
Приберіть зайві 15 чашок і все буде функціонально.
Лапка
• 03 мая 2024
Ответ дляМайская киска
Зайвих немає
Лапка
• 03 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
ООО, так
Покажіть свою організацію ❤️
Майская киска• 03 мая 2024