Лорка-хлорка• 02 мая 2024
Що подарувати дитині на 1 рік?
Дитина близьких друзів, моя похресниця. В батьків питала - відповідь - що хочете. Буду вдячна за пораду.
Й ще питання - чи зручно буде подарувати гроші?
Лорка-хлорка
• 02 мая 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Нам заказывали бассейн с шариками
Можете, будь ласка, фото чи посилання дати? Дякую
Лорка-хлорка
• 02 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
А бюджет який?
Обмежений здоровим глуздом. Квартиру точно дарувати не будемо
Лорка-хлорка
• 02 мая 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Машинку-ходунки
Дякую, можна також фото чи посилання?
Лорка-хлорка
• 02 мая 2024
Ответ длядякую аж підскакую
фото
Цікаво. А він складається? Бо друзі наразі живуть в 1-кімнатній квартирі, думаю, чи не забагато місця займає
Лорка-хлорка
• 02 мая 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Бизиборд, вот такое дарили еще
Дякую, класна штука, таку вже дарувала
Десь так, але...• 02 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Це скільки? В тому плані, що можна ідей на 1000 накидати, а можна на 3. А можна на 5. Різні ж можливості.
Палатка дитяча, толокар-машинка з батьківською ручкою, бізіборд/бізікуб, набір конструктору типу дупло, штуки типу шнуровки та рибалки.
Можна конверт та книги гарні (якщо збирають бібліотеку і з дитиною читають) з віконечками, наприклад. Вежа-помічник, стіл+стілець, дошка грифельна, велика мозаїка.
дякую аж підскакую• 02 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Он сделан из поролона, есть разных размеров,
Но да- обьемный он, возможно для однушки будет великоват
Лорка-хлорка
• 02 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Мабуть, до 5000. Або щось дешевше + гроші
Десь так, але...• 02 мая 2024
Якщо однокімнатна і нема кладовки, то габаритні велосипеди та столик з палаткою відпадають.
Лорка-хлорка
• 02 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Дякую, за ідеї, книги дарую регулярно, інше подивлюся.
А що таке вежа - помічник?
Десь так, але...• 03 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо так, то я би подарувала велосипед. Colibro tremіх. Але це якщо є де його хоча б в коробці зберігати поки трохи
Лорка-хлорка
• 03 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Є гардеробна, коляска влазить
Десь так, але...• 03 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А що таке вежа - помічник?
Це така висока підставка з обмежувачами щоб дітьо могло «допомагати» готувати, наприклад, а не висіти у мами на нозі в цей час. І вони трансформерами часто є, потім розкладаються в стул-стілець.
Лорка-хлорка
• 03 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Дякую, хороша ідея. Я реально не орієнтуюся, бо своя дитина вже геть доросла, я не пам´ятаю, що потрібне в такому віці
Лорка-хлорка
• 03 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Вибачте, не прикріпила фото одразу
Дякую. Не зовсім розумію ідею, з неї ж можна випасти, як зі звичайного стула
Десь так, але...• 03 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
У мене такої нема, бо місця поки нема на нього, кухня маленька. Але від всіх, хто має чула тільки гарні відгуки. І поки жодної історії про «випав»
Лорка-хлорка
• 03 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Маю на увазі, що треба за дитиною дивитися, як й зі звичайним стільцем. Покажу мамі дитині, може захочуть таке. Дякую
Кукарачка• 03 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Ну мабуть стояти там розраховано дитині до 1,7 років десь. Бо в нас з 1,7 років доня почала активно лазити і залазити куди тільки можна…😅 Може ще залежить від активності дитини, але таким як моя доня точно не підійшло б. Якщо тільки як стілець для годування використовувати може можна. Але зазвичай стільці для годування з 6-7 місяців вже є у батьків.
Кукарачка• 03 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, вірна думка!
Добра всем!• 03 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Главное не дарите серьги для маленьких детей, хотя бы подростковое, нашим дарили серьги и усиленно уговаривали проколоть уши.