люблю_тортики• Изменено 1 час назад
До чого оцей пошук винних і справедливості?
Навіяно топовою темою, з прокльонами фьодорову, зе, борисфенці, соросу і всім підряд. От якщо ви вже все зрозуміли про цю війну, про цю владу, про ці ідеї і лозунги (та в принципі про будь які), чого ви не рятуєте себе самі? Кожен сам за себе. Справедливість, права людини і громадянина, закон, батьківщина - абстрактні поняття. Сенс сидіти і страждати? Битися не варіант, значить треба втікати чи адаптуватися.
Мені здається оці всі прокльони і стєнанія виходять від людей які в ще пару років тому мені, яка виїхала в березні 22 писали що я шлунок на ніжках, що я втекла і кинула батьківщину, і всьо такоє. А тепер коли припікає власну жопу, так змінився об´єкт гнівної риторики
Пампушечка• 1 час назад
пока у нас принцип каждый сам за себя, так и будем уничтожаться и бежать
Пампушечка• 59 минут назад
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ні хєра не зрозуміло. В чому питання?
автор говорит бежать отсюда, потому что все равно всем пиздец, советует следовать своему примеру
Помилуйте мадам• 59 минут назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А борисфенка кто такой?
Фашистка, видимо проклятая
Уходя дверю не хлопать• 59 минут назад
Ответ дляПампушечка
А, ось у чому справа. Ок.
Золота орда• 56 минут назад
Шановна, більшості тих, що залишилися, зовсім начхати на тих, що виїхали, поки що ви не починаєте агресивно і нахраписто бити копитом і топити за продовження війни. Своїми дебільними проплаченими мітингами в закривавлених трусиках дівчата з Ужгорода та Калуша зривали можливість переговорів і таких прикладів чимало.
Золота орда• 55 минут назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А борисфенка кто такой?
Гордість ресурсу, легенда
Конотопська відьма• 51 минуту назад
Ответ дляЗолота орда
Гордість ресурсу, легенда
Може це вона строчить
Гуру троллинга• 50 минут назад
Так и погибнет Украина, разворованная жидами, растерзанная кацапами. Государства нет, заботы о гражданах нет
СМСница• 50 минут назад
Виїхали то живіть своє життя! Навіщо ви тут і навіщо ваша тролляцька тема?
люблю_тортики
• 50 минут назад
Ответ дляЗолота орда
І трусікі крававиє в глазах...
Дружная семейка• 47 минут назад
Авторка втікла звідси, отже ж нам нема діла до неї. Нескінченний скавч хай залишить при собі.
Сегодня сержусь• 49 минут назад
Ответ длялюблю_тортики
І трусікі крававиє в глазах...
Що ж ви виїхали так давно, а мізки так і не забрали з собою?
люблю_тортики
• 46 минут назад
Ответ дляСМСница
А чого це вона троляцька? Я десь підозрюю, а десь точно знаю що люди які писали мені в 22 році ’ти втекла, зрадила країну, тобі аби власна жопа була в теплі, а ми от не такі, ми боремося і переможемо, в ти закрий свій рот і не самій висловлювати нам героїням свою думку’, коли я писала що закриття кордонів для чоловіків і Льоша арестович як офіційних голос банкової не дуже не ок, це в більшості своїй ті самі люди які зараз ставлять прокльонами в усі сторони, а мені пишуть щось типу того що ви пишете
люблю_тортики
• 44 минуты назад
Ответ дляivareka
Борисфенка, это вы?
Та вона якраз здається проти закриття кордонів нічого ніколи не мала. Теж перевзулася в польоті
парИла я парИла• 41 минуту назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Фашистка, видимо проклятая
Ні, просто лицемірна запроданка
люблю_тортики
• 40 минут назад
Ответ дляМандолина Бу
Серьезно ?? А мужчины могут выехать ?????????
Та скоро може й жінки не зможуть, вже он резерв + треба показувати в ЄС. При цьому за кордоном сотні тисяч чоловіків призовного віку. Оно біля мене навчання недавно були, так з бази військової 80 мужиків втекло. Спасіння потопаючих справа рук самих потопаючих
Уточню, що навчання були на військовій базі в одній з країн єс
Патриоточка• 40 минут назад
Ответ дляГуру троллинга
Лучше уж такой конец,чем этот режим боевой готовности нон стоп.
Майор Медуза• 40 минут назад
Патриоточка• 39 минут назад
Ответ длялюблю_тортики
У вас есть скрины ваших писаний в 2022 году?
Метелики на душі• 39 минут назад
Ви розумієте що цей порятунок самих себе виглядає досить фігово? Якщо людина виїжджає без грошей, їй треба буде жити в якомусь обідраному бараці з купою незнайомців, користуватися одним душем і туалетом на всіх невідомо скільки часу. Щоб зробити хоча б той апостиль для підтвердження своїх документів про освіту, теж треба заплатити немало, дорога коштує теж дорого. А яку роботу можуть запропонувати в тій же Німеччині? Чорноробочим? Це щоб я, така мамина квіточка, яка ніколи не працювала на фізично важкій роботі, їхала дві доби в якусь країну (в дорозі навіть душ не прийняти?), мову якої я навіть не знаю, жила в якомусь сараї з купою людей за шторкою, невідомо скільки, а потім мене поселять в якийсь гуртожиток, де знову треба ділити простір з купою якихось незнайомців, один туалет на всіх і т.д. та ще й працювала прибиральницею. Тобто жалюгідні умови, робота, яку ніхто з місцевих не хоче, житло в якійсь дупі, і це мені має виглядати дуже привабливо? Може якщо ви там сім´ями виїжджали, то вам хоч з незнайомцями ділити простір не треба. А як одній людині? Які перспективи? Ще кажуть знайти житло на ту допомогу від джобцентру дуже складно, не хочуть сдавати в аренду за такі малі гроші. Тобто купа проблем. Так, в Україні теж є проблеми, то ви мені пропонуєте одні проблеми змінити на інші? Замість виживи у війні на виживи в іншій країні без грошей і з найнижчим соціальним статусом?
Мандолина Бу• 39 минут назад
Ответ длялюблю_тортики
О боже, что вы несёте . Нафига это писать ????
Золота орда• 39 минут назад
Ответ дляМандолина Бу
Только такие, как Федоров! Настоящие герои!
люблю_тортики
• 38 минут назад
Ответ дляМайор Медуза
Портрет Борисфенки, кисть, холст, масло.)
От скажіть, вам не пофіг? Тобто вам ніде не жме президент, міністри, все оте що вони везли, як вони ссуть людям кожен день у вуха в тирять бабло? Але борисфенка прям достойна мемів. Це людське, люди завжди триндять і прозрівають коли їх особисто клюнуло. Вас ще не клюнуло, що вам є діло до чужого порожнього триндєжа?