Папобус• 03 мая 2024
Нічні лінзи, можлива інфекція, що робити?
Дівчата, допоможіть може у когось було. Донька носить нічні контактні лінзи, сьогодні прокинулась з червоним оком і відчуттям, ніби піску насипали. Спробую сьогодні потрапити до лікаря. Але може в когось подібне було, чим лікували? Чи варто дуже непокоїтись? Знаю що при носінні нічних лінз інфекції це дуже не добре.(((
СирОжино пирОжино• 03 мая 2024
Може щось занесли. так буває. Око вилікуєте, але лінзи треба буде замінити цю пару.
Бабайко• 03 мая 2024
А навіщо вночі лінзи? Я мала проблеми з зором 20 років і носила вдень лінзи, і то ввечері хотіла зняти, окуляри вдягала. А вночі..
Прибираю щодня• 03 мая 2024
Ответ дляБабайко
Це один з засобів корекції зору. Племінниці таке виписали. Вночі лінзи спеціальні - вдень добре бачить без лінз.
Прибираю щодня• 03 мая 2024
Ответ дляПапобус
Так, справді. Користуємось вже декілька років. З ними зір 1.
Сходіть до офтальмолога, і всі краплі тільки після огляду.
Бабайко• 03 мая 2024
Ответ дляПрибираю щодня
А, я не знала. Почитала, вже. Мабуть вам звернулись до офтальмолога, вони мають знати про побічні ефекти.
Папобус
• 03 мая 2024
Ответ дляЕжеМышь
На время болезни линзы снять, эту пару выкинуть, одеть очки, покапать капельки. Слабые - окомистин, так чтоб наверняка- макситрол. Капать сразу два глаза. И зачем вам ночные линзы? Вообще не полезно, пусть хоть по ночам глаза отдыхают.
Іншу пару вже замовили, чакаєм коли приїде. Наскільки я знаю з ними не так швидко падає зір. І ще модна не носити окуляри, для підлітків це важливо.
Прибираю щодня• 03 мая 2024
Ответ дляЕжеМышь
Я правильно поняла, ночью спит с линзами, днём без корректировки 💯. А если без этих линз, то какое зрение? Что корректируете?
Я не Автор, але племінниця теж нічні носить. Без нічних зір -2, з нічними зір нормальний.
Папобус
• 03 мая 2024
Ответ дляЕжеМышь
Так, правильно. Вночі лінзи , зранку одиниця. Без лінз зір мінус 3. Єдине застереження - абсолютна чистота, а у нас от інфекція.( Вперше за декілька років, от і переживаю.
Секретница• 03 мая 2024
Ответ дляПапобус
Для підлітків це нормально
Сучасні діти не знають хто такий очкарик
Секретница• 03 мая 2024
Ответ дляПапобус
Це не інфекція. Мабуть щось потрапило під лінзу.
Може лінза повредилась
Прибираю щодня• 03 мая 2024
Ответ дляСекретница
Для підлітків це нормально
Та ну ) у мене син 12 років, в окулярах з 7 років. І пів класу хлопців такі самі ))) і на вулиці вистачає підлітків в окулярах.
Задолбулька• 03 мая 2024
Добрий ранок! Нічого самі не робіть і відразу до лікаря офтальмолога. У нас так було, кератіт…
Лікували довго і після цього нам вже не рекомендовано носити ні ночні, ні звичайні лінзи. Навіть, якщо це просто конʼюнктивіт, лікар повинен оглянути і призначити лікування. Чим швидше , тим краще.
Папобус
• 03 мая 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Так, але окуляри падають, буває запотівають і спортом не зручно займатись.
Папобус
• 03 мая 2024
Ответ дляЗадолбулька
Сама нічого не роблю, про кератит читаю і стає стрьомно (
Задолбулька• 03 мая 2024
Ответ дляПапобус
Справа , навіть не в цьому.. Не кожному фінансово доступні такі лінзи. У нас через декілька років спровокували кератіт і тепер тільки окуляри:(
Але це на сьогодні єдиний варіант призупинити падіння стрімке зору, окрім постійного капання атропіну.
Бодіпозітівна• 03 мая 2024
Ответ дляПапобус
Автор, не панікуйте. Це звичайна інфекція. Сьогодні обовязково до лікаря, пропише вам краплі (наприклад, тобрадекс тощо). Самі лінзи просто треба гарно прочистити і ще раз додатково продензифікувати (тут дівчата радять викинути, але вони не знають, що така пара вде на цілий рік). Під час лікування ока лінзи не одчгають ( це декілька днів лише). Окуляри не одягаєте ( не можна), зір трішки знизиться на ці декілька днів, але не катастрофічно. Все буде добре
Задолбулька• 03 мая 2024
Ответ дляПапобус
Не читайте, бо я така сама, просто швидко зверніться до лікаря. Все буде добре!
Якщо це конʼюнктивіт, то найкраще це тобрекс або тобрадекс і окомістін. Але лікар першочергово
Катастрофа• 03 мая 2024
Окусепт, окомістин можна. Це антисептики, вони не сильні. Капають, коли бруд, пил попав. Сильніші випише офтальмолог. Якщо червоні, пісок в очах, може, просто до лікаря капайте зволожуючі?
Прибираю щодня• 03 мая 2024
Ответ дляКатастрофа
Та не треба нічого до лікаря крапати. Нашо розмивати картину?
Катастрофа• 03 мая 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Якщо болить та пече? До лікаря не так швидко
Прибираю щодня• 03 мая 2024
Ответ дляКатастрофа
Я не думаю що Автор живе в селі де 1 лікар
Зазвичай як що щось критичне то в місті реально знайти лікаря «на вчора». А якщо спостерігаєшся у лікаря вже давно то є номер + тебе можуть взяти якось поза чергою.
Каляка маляка• 03 мая 2024
Ответ дляСекретница
Для підлітків це нормально
У меня ребенок очкарик. И ещё человек пять в ее классе)))
Катастрофа• 03 мая 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Ну так, можна зателефонувати. Та здається , зволожуючі краплі чи антисептичні не змінюють кардинально ситуацію, трохи полегшують.
Прибираю щодня• 03 мая 2024
Ответ дляКатастрофа
Ну Ви ж не знаєте що з оком. Може інфекція, може подряпинка, може алергія якась. Для всього цього своє лікування
Катастрофа• 03 мая 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Я розумію, не кажу про лікування! Ці дії до того, як огляне лікар щоб зняти гострий дискомфорт. Лікування по схемі зовсім іншій