Папобус• 03 мая 2024
Нічні лінзи, можлива інфекція, що робити?
Дівчата, допоможіть може у когось було. Донька носить нічні контактні лінзи, сьогодні прокинулась з червоним оком і відчуттям, ніби піску насипали. Спробую сьогодні потрапити до лікаря. Але може в когось подібне було, чим лікували? Чи варто дуже непокоїтись? Знаю що при носінні нічних лінз інфекції це дуже не добре.(((
Секретница• 03 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
У меня ребенок очкарик. И ещё человек пять в ее классе)))
И кто-то назвал ее очкариком
Думаю только вы сейчас это сделали
Секретница• 03 мая 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Та ну ) у мене син 12 років, в окулярах з 7 років. І пів класу хлопців такі самі ))) і на вулиці вистачає підлітків в окулярах.
Спросите сына кто такой очкарик
Каляка маляка• 03 мая 2024
Ответ дляСекретница
И кто-то назвал ее очкариком
Думаю только вы сейчас это сделали
Я просто ответила в тоне собеседника. Доча сама выбирала оправу, ей нравится, ходит довольная. Сейчас очень много деток в очках. Хорошо, что проводится коррекция до того, как уже ничего нельзя будет изменить
Прибираю щодня• 03 мая 2024
Ответ дляСекретница
Спросите сына кто такой очкарик
Нашо мені його питати? В моєму дитинстві було набагато менше дітей в окулярах. І так, було що їх дражнили «очкариками».
Але зараз такого нема (син в Харкові вчився, зараз на сході України. То жодного разу таке не звучало ані в його бік, ані в чийсь ще).
Секретница• 03 мая 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Так я і пишу сучасні діти не знають хто такий очкарик, бо ніхто так дітей не називає.