Спілий баклажан• 03 мая 2024
Уже все видели список заболеваний?
❗️Міноборони опублікувало наказ зі списком захворювань, за якими визначається придатність до військової служби
Серед основного такі положення:
🔼Туберкульоз: клінічно вилікуваний туберкульоз - служба в ТЦК та частинах забезпечення, ’залишкові явища’ після вилікуваного туберкульозу - цілком придатний;
🔼ВІЛ: непридатні лише ті, у кого він прогресує. Інші носії вірусу можуть або служити в тилових частинах і ТЦК, або, якщо йдеться про безсимптомні носії – на фронті;
🔼Рак: цілком придатні ті, хто має хворобу на стадії стійкої ремісії. З обліку знімають лише неоперабельні та тих, що мають метастази. Тих, хто прооперував первинну пухлину або вона у них ’повільно прогресуюча’, можуть направити на службу в тил. Так само, якщо у них рак шкіри чи нижньої губи;
🔼Щодо жінок: вагітні та жінки, що вже народжували, вважаються придатними до служби, якщо вагітність та післяпологовий період пройшли без ускладнень. Ускладнення дають право про відпустку чи звільнення.
Серед основного такі положення:
Ответ дляSuccess2013
Вас надо за чуба отвести в институт рака,чтобы посмотрели на больных и поняли,что в их состоянии жизнь назвать жизнью сложно,не то,чтобы воевать.Вы просто дно!
Иногда просто лучше жевать , чем говорить .
Это про авторицу того коммента
Раковым больным вообще желательно поменьше находится в скупченни людей ибо любая инфекция может убить их. Имунка у них слабая .
Ничего , оно дойдет когда сама через это пройдет .
Это про авторицу того коммента
Khmelnichanka• 03 мая 2024
Ответ дляBLUE_SKY
умственная отсталость это не сумасшедшие
это просто интеллект ребенка
при легкой степени - это ребенок 12 лет
при средней - пяти
при тяжелой - около 0-3
это просто интеллект ребенка
при легкой степени - это ребенок 12 лет
при средней - пяти
при тяжелой - около 0-3
Это очень условное сравнение. Это не просто интеллект ребенка. Это отсутствие абстрактного мышления, зачастую слабая эмоционально-волевая сфера и т.п. И даже ту же школьную программу на уровне 6-7 класса (12-ти летних детей) осилит далеко не каждый человек с легкой УО. Точнее, большинство - не осилит.