короткопамятна• 03 мая 2024
Я б туфли сменила б на более объемное что то, а к остальному вопросов нет.
ИзЮмрудная• 03 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вам від того, що тут обісруть цю жінку , стане легше ?
А ми от назло не будемо))
Маргарита и Мастер• 03 мая 2024
Обычная женщина, советчицы как всегда делают вид,что в настоящей жизни их не существует
короткопамятна• 03 мая 2024
Ответ дляИзЮмрудная
А ми от назло не будемо))
Как подленько с вашей стороны
Маргарита и Мастер• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
До чого тут жінка? І реальне життя? Питання було про ’образ’. Він жахливий, імхо.
Нормально всё. Покажите не жахливий
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Хороший образ . Мне нравится. Только обувь более удобную подобрать. Белые кроссовки.. такая обувь узкая тяжело выходить. Даже я такое не ношу
ИзЮмрудная• 03 мая 2024
Ответ длякороткопамятна
Как подленько с вашей стороны
Та да. Нашій підступності немає меж
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Чому ? Що не так? Може просто взуття інше підібрати більш зручне . Кросівки білого кольору. Чи синього.
Ответ дляЧумацький Шлях
Правду написати? Штош)
Тому що кожна річ не ок сама по собі, а разом вони виглядають як застарілий сток 15-ти річної давності. Плюс сама концепція балахона а-ля Алла Борисівна плюс кофтиночка (ну, щоб руки то закрити, інакше ніяк) мені не близька.
Ще допишу) Колір. Дивно, що сумочка не вся синесенька)
Удальонка• 03 мая 2024
Из всего норм только платье.
Если не придираться то всё норм. Но цвет колготок сменить однозначно.
Мейк-ап форева• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вырез удлиняет шею, силует платья скрывает недостатки, контрастные цвета утончают силует, длина рубашки удлиняет верх. Имхо
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Правду написати? Штош)
Покажіть як ви комбінуєте одяг. Дуже цікаво глянути ваше . Як раз жінці з її фігурою гарно в такому платті. Чи ви вважаєте що якщо обліпило і в тренд то всім воно іде ? Я якось не заморачуюсь взагалі над кольором сумки .
короткопамятна• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Правду написати? Штош)
И швец, и жнец, и на дуде игрец.
Дивная женщина, эксперт во всех областях.
Пс. Обязательно пожалуйтесь на мое сообщение.
Фенте Фря• 03 мая 2024
Поясок на талію чи те місце, де вона має бути. В комплексі з рубашкою чи піджаком складеться враження, що вона таки є
Ответ дляМейк-ап форева
Думаєте, якщо цю жінку одягнути у футболку вільного крою, юбку міді, та прибрати оте непорозуміння з совою, то вона одразу на +20 буде виглядати?)
Мейк-ап форева• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Нет, не думаю. Но в данный конкретный момент нам показали именно этот образ, а не футболку и юбку
Ответ дляЧумацький Шлях
Вам не сподобається як я комбіную одяг) Зовсім)
Ні, цей ’образ’ ії спотворює.
Не заморочуйтеся, це ж не об´язаловка. Просто тут сумка жахлива і намагання ’підтримати’;) колір теж.
Ні, цей ’образ’ ії спотворює.