Бабуся Бетман• 03 мая 2024
Як вам образ?
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вам не сподобається як я комбіную одяг) Зовсім)
Ні, цей ’образ’ ії спотворює.
Не заморочуйтеся, це ж не об´язаловка. Просто тут сумка жахлива і намагання ’підтримати’;) колір теж.
Ні, цей ’образ’ ії спотворює.
Я чекаю ваше фото ,.вашого образу. Дуже легко обіс...ти чуже ,.а своє так і не показати як комбінуєте. Покажіть не жахливу сумку
Ответ дляМейк-ап форева
Нет, не думаю. Но в данный конкретный момент нам показали именно этот образ, а не футболку и юбку
Не бачу сенсу у вашому коменті. Якщо ви не думаєте, що названі мною речі ії б ’збільшили’ то як можете стверджувати, що наявний комплект зменшує та витягує?)
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Чекайте. Хто ж вам заборонить.
Ну звісно ви його не дасте
бо мабуть не має чого показувати . Смаку не має. Не впевнені в собі, зато інше легко обгадити. Про Швеця,.жнеця і на дудці гравця це про вас дуже добре підмітили
Ненька наша• 03 мая 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Нормально всё. Покажите не жахливий
А она уже показывала свои платья))) ни Пинтерест, ни гугл ей не помог
Дякую_аж_підскакую• 03 мая 2024
Додати ремінець, щоб зробити візуально талію. Сорочку замінити на жакет, більш класичний і короткий, бо зараз порушені пропорції. Можливо ремінець навіть поверх жакету. А так все норм, мені подобається.
короткопамятна• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
О) Тобто, я змусила вас писати ’радості’? Блін, да я всемогутня)))
Нет, вы не всемогущая. Да и к какому либо могуществу отношения не имеете. Вообще. Это по другому называется.
Мамаша в бигудях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Правду написати? Штош)
Тому що кожна річ не ок сама по собі, а разом вони виглядають як застарілий сток 15-ти річної давності. Плюс сама концепція балахона а-ля Алла Борисівна плюс кофтиночка (ну, щоб руки то закрити, інакше ніяк) мені не близька.
Ще допишу) Колір. Дивно, що сумочка не вся синесенька)
Вы хоть иногда выходите из советчицы?
В какую тему не зайди - вы везде со своим «экспертным» мнением🙈
Вас очень много! Очень!
Так скучно в европах?
Вас очень много! Очень!
Так скучно в европах?
короткопамятна• 03 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Я редко жалею, что пропустила какую то тему. Про платья очень обидно.
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Корону не забудьте одеть сейчас на голову и вообразить себя королевой после того как оставили свои кометы здесь
вот ваш образ
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну звісно ви його не дасте
Так-так. В мене не має смаку, впевненості та ще чогось (вигадайте). А ви смачна, смілива та прекрасна, маєте свою власну думку та вмієте ії аргументувати без допомоги абстракцій)
Ненька наша• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Хочете напишу чому у вас без шансів зараз на підвищ.доходів?)
Боже, ко всем свои талантам вы ещё и видащая 😂 Не женщина, а чудо природы)))
Ненька наша• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ну хоч одна світла думка вас відвідала
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
’Смачна’ можна сказати про продукти харчування
короткопамятна• 03 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Ну хоч одна світла думка вас відвідала
Сейчас мыслей будет больше. Просто был не большой перерыв, нужно было жалобы побросать на нас
короткопамятна• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Те що є люди ’хворі’ на ейблізм, відсутність аргументації та логікі.
Надеюсь, он вам поможет.
Млинці зі смайликом• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Спочатку хотіла написати що увесь Пінтерест, Гугл до ваших послуг, а потім подумала, а навіщо? Вам норм, носіть.
покажите себя. свой стильный образ. было бы любопытно глянуть.
Млинці зі смайликом• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
почему где в темах появляетесь вы, всегда разводите срач? провокатор?
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні, не цікаво. Просто хочете трошки потанцювати поруч з групою тих, хто сам танцювати не вміє.
Річ взагалі йшла про оцінку речей на картинці. Але для когось думка, яка не співпадає, то трагедія, яку можна пережити тільки...отак)