Бабуся Бетман• 03 мая 2024

Як вам образ?

Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Філологи ввійшли в чат. Не думаю, що це єдина ’помилка’. Розберете усі мої коменти?
Візьміть смаколик з полички може стане легше,.а то вас так понесло і не по темі так прямо зачіпило
Ненька наша• 03 мая 2024
Ответ длякороткопамятна
Сейчас мыслей будет больше. Просто был не большой перерыв, нужно было жалобы побросать на нас
Не, ну а как же без этого, это само собой))))
Мейк-ап форева• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Не бачу сенсу у вашому коменті. Якщо ви не думаєте, що названі мною речі ії б ’збільшили’ то як можете стверджувати, що наявний комплект зменшує та витягує?)
Потому что у меня есть глаза
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
почему где в темах появляетесь вы, всегда разводите срач? провокатор?
Почитайте коменти до мене тут. Думаю, зрозумієте)
Ненька наша• 03 мая 2024
Ответ длякороткопамятна
Я редко жалею, что пропустила какую то тему. Про платья очень обидно.
Я нашла
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Навіщо ви мені приписуєте емоції та бажання які я не відчуваю зараз?
Мені ок. Буде некомфортно, вийду з темки. Завжди так роблю і усім раджу)
Млинці зі смайликом• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ні, не цікаво. Просто хочете трошки потанцювати поруч з групою тих, хто сам танцювати не вміє.
Річ взагалі йшла про оцінку речей на картинці. Але для когось думка, яка не співпадає, то трагедія, яку можна пережити тільки...отак)
Женщина, неужели так скучно за рубежом, что вы постоянно тут третесь на форуме? Во всех темах. В музей сходите или на выставку.
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ну нам цікава теж ваша думка ,тому ми хочемо побачити як ви комбінуєте речі, щоб зрозуміти можливо взяти собі ідею . А то ви тільки гучно написали що все не так . Ну взагалі пише людина яка дійсно розбирається і може довести. А у вас одне бла бла бла
ФруктЕщеТот• 03 мая 2024
Туфлі хамінити на білі кросівки і мені б сподобалось, це якщо по мінімуму.
А так мені байдуже, що носять люди, сама ношу так, як мені зручно і не хвилює мене, що подумає перехожий і чи він подумає про мене взагалі
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Потому что у меня есть глаза
Впевнена вони прекрасні) Було б тільки добре, якби вони бачили те що є, а не те що хочеться.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Я нашла
Я ж говорю, всемогутня я)
Жаль що там не сумки обговорювали, уявляю реакцію)))
Зажуженная Жужжа• 03 мая 2024
С белыми кедами будет намного стильнее
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Йап. Скучно. Сумно. Музеїв не має. Виставки закриті. Тільки ви у мене з розваг залишилися. Ціную це.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ні, вам не цікаво. Людям якім дійсно цікаво не поводять себе так. Вам просто потрібна ще одна причина щоб писати те, що ви пишете зараз.
Да будет так• 03 мая 2024
Рослина гарна. Вона жива чи штучна? Таке, як монстера, але ж монстера ліана
bibizyana• 03 мая 2024
С такими обьемами уже не важен образ..
Мейк-ап форева• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вы отбиваетесь от чужого мнения, не схожего с вами. Хм🧐 Вы же не такая, не ждёте трамвая! Настойчиво доказываете всю тему, что счастливы и безупречны, неоспоримы и непристрастны, в отличии от нас всех. Диссонанс? Не, не слышала
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вам до психолога треба. Чи у вас критичні дні ? Такі емоції. І якось відповіді ваші не всім зрозумілі, особливо про всемогутню. Якось зачепило вас не зовсім нормально. Бувайте.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Я не відбиваюся, а лише спостерігаю, іноді направляючи. І ні, це явно не думка, не ’мнєніє’ та не аргументи. Це систематична групова травля.
Якщо ви десь побачили що я у темці пишу про вас чи про будь-яку людину, щось погане, скиньте скрін. А поки, будь ласка, не приписуєте мені власні рефлексії.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Обіймаю вас. Сподіваюся, колись вам буде соромно писати подібне.
Мейк-ап форева• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Удалено администрацией...
Я скоріш куня невгодована та й дихання затримувати не вмію надовго, але дякую. Дуже дякую.
...Піду думати як питання ’чи подобається вам образ’ привело нас до бобра.
Ненька наша• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Я ж говорю, всемогутня я)
А хіба там була якась реакція? Всі тактовно промовчали.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляНенька наша
Та й тут, всі тактовно мовчать. Що прям мега дивно, не находите?)
ЕллИКА• 03 мая 2024
Отлично
Зашла на 5минут• 03 мая 2024
Платье отличное. Рубашку убивает рисунок, ну и даже если бы без - лучше белый жакет, который держит форму, из плотной ткани.
Сумка очень устаревшая. Хорошо что она не маленькая, маленькая еще больше бы подчеркивала объемы.
Туфли - не знаю. Выглядит что очень больно в них, как будто малы и все нависает. Лоферы может были б лучше
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вам теж може буде соромно писати подібне мабуть дійде, а може й ні.. просто зайшли в тему від незадвооленості у житті- ’неудовлетворенности’ і треба обхаяти. Може сумку невдалу купили і накинулись. Обійняти і плакати це про вас.. тільки поспівчувати
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ні, мені не соромно. Я ж не пишу усіляки ’цікавості’ вигадані про інших людей.
Про сумку смішно) Не плачте)
Чумацький Шлях• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Про сумку смішно) Не плачте)
Вас вже тут всі почули.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Вас вже тут всі почули.
Мене навіть ви не чуєте)