Мольфарочка• 03 мая 2024
Если мы не совместимы по натальной карте - значит у нас ничего не получится?
Стетоскопуло• 03 мая 2024
Якщо у вас нічого не вийде, то це точно не через Натальні карти. Упоротість - зло
Магиня• 03 мая 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
С такими тараканами вы ни с кем не совместимы
чего вы так сразу обломали? может с каким-нибудь астрологом автор совместится
Мольфарочка
• 03 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
У вас кукуха на месте?)
Посмотрела дело про убийство Салтанат в Казахастане. Она была астрологом, и четко видела что будут проблемы, даже смерть видела (не знала что свою). Значит все таки эти карты показывают правду? Как тогда это объяснить? Получается оно работает?
Переживаю теперь
Лариса Карповна• 03 мая 2024
Конечно. Иначе никак, голубушка. А вы как думали? С такими вещами не шутят
Бутерброд з ікрою• 03 мая 2024
Интересно. Надо пойти узнать, совместимы ли мы с мужем. Если окажется, что нет - так и быть, придется разводиться
Тётушка Лошадь• 03 мая 2024
Автор, хоч тут і сміються з астрології. Але натальна карта має значення! Якщо не сумісні зовсім, то якийсь час побудете разом і все одно розійдетеся… якщо з яклїсь сторони хтось комусь більше підходить, то є шанс що відносини такі будуть тривати довго. Ну це доволі складно визначити щоб сказати- точно не підходить партнер, або точно підходить. Це питання вивчають з різних підходів.
миссДавеча• 03 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
а якщо невідомо час народження - то можна мати точну інформацію? Ну лише дата і рік. Знаю багато астрологів не погоджуються дивитись сумісність без точного часу народження.
Интимная• 03 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Согласна с вами. Тоже интересовалась этой темой. Значений много, в симбиозе друг с другом разные характеристики, узлы, тригоны, секстили, бла бла. Если интересоваться всерьез человеком, то лучше у астролога заказывать разбор
Мольфарочка
• 03 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Ну ок, допустим несовместимость, но вы любите друг друга, то что?
Интимная• 03 мая 2024
Ответ длямиссДавеча
Нет, время нужно обязательно для точного разбора. Оно определяет положение планет в домах
Тётушка Лошадь• 03 мая 2024
Ответ длямиссДавеча
Ні, неможна. Час народження має велике значення для точності прогнозу.
Интимная• 03 мая 2024
Ответ дляМольфарочка
Ну, несовместимость вряд-ли абсолютная будет, какими-то положениями сходитесь, но в долгосрочной перспективе вряд-ли выйдет поддерживать хорошую связь если несовместимы
Мольфарочка
• 03 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Просто мені зробили розбір , там все очевидно було, що немусність майже у всьому. Але час свого народження я і сама не знаю. Тому не знаю як реагувати на ці дані. Астролог дуже впевнено вказувала що нічого не вийде. І друга астролог теж. Але час народження не вказувала…..
Загалом можна щось точно сказати якщо нема часу…? Чому тоді вони так впевнено щось казали і бачили..
Мольфарочка
• 03 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Я понимаю, но оба астролога прям с уверенностью говорили что ничего не получится ((
Тётушка Лошадь• 03 мая 2024
Ответ дляМольфарочка
Такого в принципі не може бути. Якщо прямо - любите- то значить і по астрології сумісні. А якщо це просто страсть або закоханість, то таке швидко мине.
Це якщо ми розглядаємо перспективу саме серйозних відносин, суміснісне життя, подружжя ітд. А якщо « гостевой брак», то такий роман може тривати і довго, бо наприклад- той аспект, що люди несумісні в житті, в домі в серйозних стосунках, відповідальності - він при романі на побаченнях і не розкривається і люди не відчувають цю несумісність)) ось так)
Мольфарочка
• 03 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
А як взагалі без точного часу народження обидва астрологи зробили розбір і вказали на несумісність… може щось інше дивились? Просто вказано було лише дату, без часу… щось дивно.
Тётушка Лошадь• 03 мая 2024
Ответ дляМольфарочка
Без часу народження, я б таким прогнозам не довіряла… але може астрологі задавали вам питання якісь щоб визначити ваш асцендент?? Тоді прогнози більш менш вірні! Чи визначили вам асцендент і положення Домов?
Мольфарочка
• 03 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Ці питання обом партнерам задають? Чи лише одному? Чоловіка нічого не питали…
Мольфарочка
• 03 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Якщо для асценденту потрібно лише день і рік народження, то виходить що і без знання точного часу можна робити розбір…
Тётушка Лошадь• 03 мая 2024
Ответ дляМольфарочка
Обом, бо в кожної людини є асцендент і сітка Домов.
Тётушка Лошадь• 04 мая 2024
Ответ дляМольфарочка
Для асценденту потрібен час обов’язково! То буває дуже продвинуті астрологи можуть за важливими подіями в житті людини- визначити її асцендент!
Короче кажучи, 2 астролога не дуже чітко зробили вам синастрію з чоловіком, тому я б такому прогнозу не довіряла)
ТигрЛьвович• 04 мая 2024
Ну, во-первых, без точного времени обоих это ни о чем, как там по 7 дому посмотреть управителей и совместимость и ожидания от партнера?
Во-вторых, печать несчастия и некоторые другие неприятные аспекты и так будут видны и ясно будет, что общение будет идти тяжело.
Но не расстраивайтесь, мы недавно очень глупо разошлись с человеком с которым почти идеальная синастрия и даже печать счастья, так что все-таки астрология - не главный критерий.
Доверяйте себе.
Мольфарочка
• 04 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Тоді не буду так переживати) просто цікаво яким чином вони без часу народження такі впевнені висновки зробили… Подумала може є якісь інші шляхи без вказання часу ))