Изменено 04 мая в 13:01

Заділи лицьовий нерв, допоможіть

Була операція, пройшло 10 днів, видаляли щитовидку, зачепили при видаленні нервове закінчення лицевого нерва, права обличчя опустилася, око відкривається лише на половину, хірург що оперував говорить що пройде з часом саме, але я не бачу ніяких покращень за цей час. Можливо хтось зіштовхнувся з подібною проблемою, порадьте що робити, бити тривогу чи ще чекати
Играю у края 04 мая в 13:05
Консультація ін. нейрохірурга
Карамелька 04 мая в 13:06
Не пройде.Шукайте іншого лікаря,поки ще можна поправити
Не рахую, а вважаю 04 мая в 13:07
Потрібно вже щось робити. Як мені пояснював нейрохірург, якщо нерв не запустити в продовж місяця, то вже нічого не зробити. Вам потрібно вітаміни групи В пропити, якісь процедури почати проходити, мікротоки чи ще щось подібне. Проконсультуйтесь з лицьовим хірургом, неврологом.
Ксерокопия ночи 04 мая в 13:08
Само это не проходит. Хорошо, если можно восстановить. У мужа воспаление было ч лицо опустилось. Где-то месяц на уколах
Швидка Настя 04 мая в 13:09
Бийте тривогу вже зараз.
Щиро бажаю Вам здоров´я
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:10
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Потрібно вже щось робити. Як мені пояснював нейрохірург, якщо нерв не запустити в продовж місяця, то вже нічого не зробити. Вам потрібно вітаміни групи В пропити, якісь процедури почати проходити, мікротоки чи ще щось подібне. Проконсультуйтесь з лицьовим хірургом, неврологом.
Скажіть будь ласка, з якого міста Ви?
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:10
Ответ дляШвидка Настя
Бийте тривогу вже зараз.
Щиро бажаю Вам здоров´я
Дякую 🙏
Не рахую, а вважаю 04 мая в 13:11
Ответ дляГанцю в кєдах
Скажіть будь ласка, з якого міста Ви?
Черкаси
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:11
Можливо хтось може порадити спеціаліста в Києві?
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:11
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Черкаси
Дякую
Пенек Возмездия 04 мая в 13:15
Срочно бегите к неврологу. Нерв можно восстановить только в очень короткий срок, потом необратимые изменения. Не теряйте время! Пропишут уколы, таблетки и процедуры.
ExpertSolutionsService 04 мая в 13:17
Напишите мне в личку я дам номер заведующего неврологией в Феофании
Телепузик 04 мая в 13:17
Уколи і фізпроцедури.зовні в мене не видно.але я іноді відчуваю оніміння і може з куточка рота витекти рідина, якщо п´ю щось ( але це рано вранці,поки ще не прокинулася нормально). Почала щось робити через два тижні, чекала поки заживе шов ( оперували щелепу). Час в моєму випадку вже втратила, бо треба було щось робити на третій день...
ExpertSolutionsService 04 мая в 13:18
Я бы ехала сразу в Феофанию
Да это дорого,но лучше врачей и хирургов вы не найдете
Фокус-Покус 04 мая в 13:26
Увы,но так и останется
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:32
Ответ дляТелепузик
Уколи і фізпроцедури.зовні в мене не видно.але я іноді відчуваю оніміння і може з куточка рота витекти рідина, якщо п´ю щось ( але це рано вранці,поки ще не прокинулася нормально). Почала щось робити через два тижні, чекала поки заживе шов ( оперували щелепу). Час в моєму випадку вже втратила, бо треба було щось робити на третій день...
Які у Вас були симптоми? У вас відчувалась вражена частина обличчя, чи було оніміння? Чи була рухливість мʼязів?
Вам телефонограмма 04 мая в 13:32
https://neuroclinica.com.ua/ru/fedirko-vladimir-ol...
Федирко, институт нейрохирургии Киев. Он лучший по лицевому нерву. Доктор наук. Он принимает по утрам (не помню по каким дням) всех перед планеркой. Если может помочь, то никому не отказывает. Рекомендую
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 13:33
Ответ дляВам телефонограмма
https://neuroclinica.com.ua/ru/fedirko-vladimir-ol...
Федирко, институт нейрохирургии Киев. Он лучший по лицевому нерву. Доктор наук. Он принимает по утрам (не помню по каким дням) всех перед планеркой. Если может помочь, то никому не отказывает. Рекомендую
Дякую!
Чучело-Мяучело 04 мая в 14:24
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую!
Автор делайте самомассаж, щипайте ,
автор Ганцю в кєдах 04 мая в 14:40
Ответ дляЧучело-Мяучело
Автор делайте самомассаж, щипайте ,
Спробую. А з оком як бути, також кругом нього можна масажувати?
Чучело-Мяучело 04 мая в 15:15
Ответ дляГанцю в кєдах
Спробую. А з оком як бути, також кругом нього можна масажувати?
Так