Напланетянка• 04 мая 2024
кто худеет и кушает три раза БЕЗ ПЕРЕКУСОВ
Девочки) кто худеет и кушает три раза БЕЗ ПЕРЕКУСОВ у вас в одно и тоже время получается есть.Какой у вас промежуток времени между приемами пищи?
Лиса Патрикевна• 04 мая 2024
8:00 - 13:00 -18:00, але не більше 1200 кк, інакше не йде вага майже.
Готова до другої• 04 мая 2024
Плаває плюс-мінус 40 хв, орієнтуюся на голод. Інода, правда, ’перекус’ - тобто додатковий прийом їжі гарнір+м´ясо+овочі, просто половина порції.
Сусановна• 04 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
И давно вы на 1200кк? Как вам это удается?
Вподобайден• 04 мая 2024
Ответ дляГотова до другої
У меня тоже может быть один перекус, обычно одно отварное яйцо или кефир
Лиса Патрикевна• 04 мая 2024
Ответ дляСусановна
Минулого разу була більше року - пішло 8 кг. Років 5 не рахувала і не повертались, ну , може, +1-2 кг.
Потім 22 рік і повернулись 9 :(
Зараз лише місяць знов рахую, здається, що не пішло нічого, ну , може, 1 кг. Треба підключати спорт. Ну і мені вже за 40.
Важко місяць-півтора, потім звикає організм. Коли чогось хочеться, йду і пʼю стакан води. І відкриваю фото в купальнику, де я 57 кг.
Потім 22 рік і повернулись 9 :(
Вообще не факт• 04 мая 2024
Їм 2 рази . В 7 і в 17-18
З трьох разовим харчуванням вага стояла.
Перекусів нема лиш вода і зелений чай. Ну і звісно без вуглів і цукру
Сусановна• 04 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Потім 22 рік і повернулись 9 :(
Я уже 2 месяца пытаюсь похудеть. Пересмотрела питание, многое исключила, но 1200 для меня мало, очень хочется есть. Стакан воды перед едой на мой аппетит не влияет вообще.
Счастье_же_вот_оно• 09 мая 2024
Ем 1-2 раза в день без перекусов. Обед бывает в 13-15, ужин в 21-23.