Самая СоветЧиваЯ• 04 мая 2024

Ротавірус у малечі

Дівчата,у кого малеча хворіла ротовірусом,як довго відходили з діареєю і температурою?і чи лежали ви в лікарні в цей період,якщо так,то скільки?
пАлАвинкА• 04 мая 2024
В полтора года сын болел на море. Неделю ровно, потом отходили долго, от слабости почти не ходил. В больнице не лежали, врачу только показывали

8ludasha• 04 мая 2024
Болели и не один раз. Сами не справились, ехали в больницу. На капельницах за 2-3 дня и домой долечиваться
автор Самая СоветЧиваЯ • 04 мая 2024
Ответ для8ludasha
Чим лікувались?в нас чисто все від діареї,крапельниця фіз розчину і відпоювати водою
Как нефиг делать• 04 мая 2024
Найважчі 2-3 доби.
У лікарню не возила, поїла сама. Слідкувала за рівнем ацетону.
8ludasha• 04 мая 2024
Если расстройство частое , отказ от еды и питья плюс может подключиться рвота, то однозначно вызывайте скорую.
Не заздріть тьоті• 04 мая 2024
Пару днів , головне відпоювати, щоб не було інтоксикації
автор Самая СоветЧиваЯ • 04 мая 2024
Ответ для8ludasha
Та ми і так в лікарні,просто малеча температурить,вчора була діарея,сьогодні вже немає,водичку п´є
8ludasha• 04 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дома все стандартно ( смекта, регидрон, хумана, нурофен, диета). В первый день все было не критично, думали справимся дома, но с утра стало хуже. Мы когда второй раз заболели я сразу вызвала скорую. Чем раньше откапаетесь тем раньше домой вернетесь.
Смотрите по состоянию ребенка, если очень маленький то лучше сразу в больницу
8ludasha• 04 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
О , так это хорошо, что уже нет диареи и водичку пьет! Хорошо что вы в больнице под контролем врачей, ротавирус гадость еще та. Год назад внук болел и нас с дочкой заразил, перенесли тяжелее ковида.
Мы смотрели по состоянию малого, воду пьет, ест, диареи нет и писали расписку что уходим долечиваться дома.

Фуліганка• 04 мая 2024
Болел старший. Больница. После этого, как родился младший, он был привит. Ну его нафиг так болеть. Проблема в том, что при рота большая потеря жидкости, а маленького ребенка не заставишь пить ну никак. Поэтому, если видите, автор, что ребенок не писяет долго, не пьет и поносит- едьте в больницу
автор Самая СоветЧиваЯ • 04 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Ми в лікарні,водичку п´є,діарея була вчора ще,але більше в туалет не ходила
Лика-прилипка• 04 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дітям було по 5 років (двійнята) коли потрапили в лікарню .ротавірус підтвердився аналізами. Те пература було до 39. Діарея, рвота. Капали, відпоювала водичкою. Дуже важко було. Але після піку ( 39.2) температури яка нічим не збивалася - стало краще. На ранок температура впала до 37 з хвостиком. Діарея майже припинилася. Хворіли діти біля тижня, трошки більше.
Коли дітям було по 11 р то в Болгарії підцепили цю заразу. Перенесли значно легше, дня 2. Давала з проміжками етерол та ентеросгель та відпоювала.