БезникаяЯ• 05 мая 2024
Якою службою вигідніше доставляти покупки з Китаю?
Зубная фея• 05 мая 2024
От послухаю, сама тему робила годину тому про доставку Новою Поштою, тому що УП ( а я завжди нею замовляла) у нас в місті - то жах, там черги платить комунальні, отримати пенсію, відправити-отримати посилки - всі разом, треба пів дня і міцна нервова система
naxodki_youtube• 05 мая 2024
Ответ дляЗубная фея
а якщо Міст ? У нас в місті всюди їх почтомати є, навіть в видачі Розетки