05 мая в 18:25

В яких окулярах краще?

Власне питання в темі, яка оправа мені личить більше, та, що на фото 1 і 2, чи та, що на фото 3 і 4? Проголосуйте будь ласка. Так, я знаю що вони схожі)
Дякую!
Зробіть вибір:
вже голосів: 185
Фото 1,2
Фото 3,4
24 5 4
ТайТаке 05 мая в 18:26
5 я
12 6
Рыбка- 05 мая в 18:27
Шукайте далі
31 1
vecya 05 мая в 18:27
Мне 1 и 3, но на первом вы улыбаетесь и все внимание не на очки, а на улыбку))))
Despero 05 мая в 18:27
а они не одинаковые разве?
Molochay 05 мая в 18:27
1,2 неудачный ракурс.
автор AnnaOst 05 мая в 18:28
Ответ дляDespero
а они не одинаковые разве?
Вони схожі, трохи різна форма і ті що на 3-4 фото чорні і оправа товща. Треба нові скельця, а вибирати оправу я не хочу. На мій гаманець краще все одно нічого не знайду
5 2 1
Despero 05 мая в 18:29
как по мне, то первые лучше. Или Вы в них красивее остальных фото
5 1
Ishoy 05 мая в 18:30
Все не очень. Вам бы подошли очки на тонкой оправе или вообще без оправы. Эти Вас сильно старят
автор AnnaOst 05 мая в 18:30
Ответ дляMolochay
1,2 неудачный ракурс.
Є ще селфі набурмосене)
amoa 05 мая в 18:31
Перші більш тендітно виглядають і розмір лправи ідеально для вашого обличчя. Другі грубо виглядають.
2 1
автор AnnaOst 05 мая в 18:31
Ответ дляIshoy
Все не очень. Вам бы подошли очки на тонкой оправе или вообще без оправы. Эти Вас сильно старят
Та то не окуляри старят, то вже просто ’молодая била нє малада)
13 4 2
Nastja-70 05 мая в 18:32
Я за 1-ую, мне она больше нравится. И форма и как села.
2-я оправа лежит у Вас на щеках. При разговоре она будет приподниматься.
sportivni-tovari.in.ua 05 мая в 18:32
по перше вони абсолютно однакові, а по-друге-ніякі.
автор AnnaOst 05 мая в 18:32
Ответ дляamoa
Перші більш тендітно виглядають і розмір лправи ідеально для вашого обличчя. Другі грубо виглядають.
От вони і справді меньші і оправа тоньша і коричнева, але мені наче форма краща у других. Не знаю куди нові скельця вставляти....
4 1
Despero 05 мая в 18:32
Ответ дляAnnaOst
Є ще селфі набурмосене)
очень даже хорошо, я за эту оправу
автор AnnaOst 05 мая в 18:33
Ответ дляDespero
очень даже хорошо, я за эту оправу
Дякую!
Dzvo 05 мая в 18:33
Они все ужасные.
3 1
КОШЪ 05 мая в 18:33
Вторые тянут лицо вниз
nata.ant 05 мая в 18:34
Автор,а іншу форму не пробували
Molochay 05 мая в 18:34
Ответ дляAnnaOst
Є ще селфі набурмосене)
Эта оправа за счёт вытянутом и выглядит интереснее, мне просто показалось, что она великовата и бровей не видно. Вам идёт и та, и та оправа. Я бы себе такие взяла, нравится и форма, и то, что линзы немаленькие (с моим астигматизмом мне так удобнее)
автор AnnaOst 05 мая в 18:35
Ответ дляNastja-70
Я за 1-ую, мне она больше нравится. И форма и как села.
2-я оправа лежит у Вас на щеках. При разговоре она будет приподниматься.
Ви знаєте, подивилася на фото і побачила що ви праві! До цього носила їх 5 років і не помічала. Моле правда розтягнулися розбовталися за ці роки, але ви праві, на фото вони мені завеликими виглядають
автор AnnaOst 05 мая в 18:35
Ответ дляnata.ant
Автор,а іншу форму не пробували
Тут ще питання щоб зручно було, мені не зручно в маленьких
автор AnnaOst 05 мая в 18:36
Ответ дляMolochay
Эта оправа за счёт вытянутом и выглядит интереснее, мне просто показалось, что она великовата и бровей не видно. Вам идёт и та, и та оправа. Я бы себе такие взяла, нравится и форма, и то, что линзы немаленькие (с моим астигматизмом мне так удобнее)
Мені теж тільки великі зручні. Дякую!
Ирина_Конор 05 мая в 18:41
Ответ дляAnnaOst
Мені теж тільки великі зручні. Дякую!
Мне оправа толстая не нравится, подбирала тонкие стальные дужки. Единственное что пришлось отказаться от золотых сережек в пользу серебряных
СhanelKa 05 мая в 18:41
Останнє фото
Але, краще окуляри би пішли не з чорною оправою
nata.ant 05 мая в 18:42
Ответ дляAnnaOst
Тут ще питання щоб зручно було, мені не зручно в маленьких
Так великі,є іншої форми
автор AnnaOst 05 мая в 18:42
Ответ дляИрина_Конор
Мне оправа толстая не нравится, подбирала тонкие стальные дужки. Единственное что пришлось отказаться от золотых сережек в пользу серебряных
Спробую і собі велику тонку оправу. Ненавиджу вибирати окуляри)
paradise@email.ua 05 мая в 18:43
Вам категорично, на мій погляд, не йдуть окуляри Спробуйте лінзи
katy_kea 05 мая в 18:44
4 фото - это прикол такой?
елена пронина 05 мая в 18:44
Вам надо уходить от ’тяжелых’ чёрных оправ ,попробуйте что то ещё