05 мая в 18:25

В яких окулярах краще?

Власне питання в темі, яка оправа мені личить більше, та, що на фото 1 і 2, чи та, що на фото 3 і 4? Проголосуйте будь ласка. Так, я знаю що вони схожі)
Дякую!
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 185
Фото 1,2
Фото 3,4
24 5 4
Madam Turkish 05 мая в 19:29
Ответ дляNesmeyanaYa
А чоловіку яка оправа більше подобається?
вот и у ас те же мысли.,забавно
Madam Turkish 05 мая в 19:30
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:30
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:30
Ответ дляNesmeyanaYa
Що ви, вона з Києва. А останніх 2.5 роки взагалі з Німеччини
Нимеччина - это ж рай. Я лично не понимаю. почему она ноет и поносит страну, говорит, что денег обмаль.
6 3
Madam Turkish 05 мая в 19:32
Ответ дляsunholder
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:32
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:34
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:35
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:35
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Мандражирую не забувай пити водичку і глибоко дихати)
Madam Turkish 05 мая в 19:36
Удалено администрацией...
Семицветка 05 мая в 19:37
Ответ дляAnnaOst
Fielmann
В Аполло сейчас скидки на все стёкла.
Семицветка 05 мая в 19:38
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:39
Ответ дляСемицветка
В Аполло сейчас скидки на все стёкла.
Дякую! Мені туди їхати правда треба
автор AnnaOst 05 мая в 19:40
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Тихо, тихо. Не спугніть! І не вздумайте жалітися на коментарі, хай залишаються!
2 1
автор AnnaOst 05 мая в 19:42
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Я собі подобаюсь завжди. Мені щоб спитати думку людей про окуляри не треба пів дня фарбуватися, корчити пирку і робити мільйон фото. Ніхто ж по вулиці робочою стороною і з хаєром закинутим на пів обличчя не ходить, люди все одно бачуть як ти виглядаєш насправді
4 2
Madam Turkish 05 мая в 19:42
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:42
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:43
Ответ дляAnnaOst
Я собі подобаюсь завжди. Мені щоб спитати думку людей про окуляри не треба пів дня фарбуватися, корчити пирку і робити мільйон фото. Ніхто ж по вулиці робочою стороною і з хаєром закинутим на пів обличчя не ходить, люди все одно бачуть як ти виглядаєш насправді
Спасибо за ответ. Теперь все пазлы сложились.
Madam Turkish 05 мая в 19:43
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Семицветка 05 мая в 19:43
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:44
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Blacky_Mik 05 мая в 19:45
Ответ дляAnnaOst
Вони схожі, трохи різна форма і ті що на 3-4 фото чорні і оправа товща. Треба нові скельця, а вибирати оправу я не хочу. На мій гаманець краще все одно нічого не знайду
вам не потрібні непрохані поради, але я свою ситуацію розкажу. У мене БАГАТО (реально багато) однаковісеньких half-rim оправ з Алі (різних кольорів). Скелець до них, ну, приміром, дві пари. В залежності від одягу чи пори року змінюю колір оправи, виймаю скельця з одної - вставляю у іншу. Є червоні, рожеві, сині, чорні, бежеві, коричневі, кольорові і т.д., але всі однакові. Оправи я взагалі на алі беру під акції за менш як долар, оправа зі скельцями в часи розпродажів обходиться до 9 доларів (але у мене проста міопія, без викрутасів). Для мене це золота жила - оці напівоправи. Фасони дуже різні, на картинці та за лінком лише кілька варіантів. Головне - я сама можу вийняти-вставити скельця. https://www.zeelool.com/goods-detail/VHP0189-02
автор AnnaOst 05 мая в 19:45
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:45
Ответ дляBlacky_Mik
вам не потрібні непрохані поради, але я свою ситуацію розкажу. У мене БАГАТО (реально багато) однаковісеньких half-rim оправ з Алі (різних кольорів). Скелець до них, ну, приміром, дві пари. В залежності від одягу чи пори року змінюю колір оправи, виймаю скельця з одної - вставляю у іншу. Є червоні, рожеві, сині, чорні, бежеві, коричневі, кольорові і т.д., але всі однакові. Оправи я взагалі на алі беру під акції за менш як долар, оправа зі скельцями в часи розпродажів обходиться до 9 доларів (але у мене проста міопія, без викрутасів). Для мене це золота жила - оці напівоправи. Фасони дуже різні, на картинці та за лінком лише кілька варіантів. Головне - я сама можу вийняти-вставити скельця. https://www.zeelool.com/goods-detail/VHP0189-02
Дякую!
Madam Turkish 05 мая в 19:45
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:46
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Семицветка 05 мая в 19:46
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:47
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:47
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:47
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...