05 мая в 18:25

В яких окулярах краще?

Власне питання в темі, яка оправа мені личить більше, та, що на фото 1 і 2, чи та, що на фото 3 і 4? Проголосуйте будь ласка. Так, я знаю що вони схожі)
Дякую!
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 185
Фото 1,2
Фото 3,4
24 5 4
ТайТаке 05 мая в 19:14
Удалено администрацией...
ok1904 05 мая в 19:16
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Соррі не по темі, але
1. коли це таксисти говорили правду?
2. Таксисту накладно в Київ з передмістя їздити? Щось нове, а попутчики для чого, хто це в холосту машину ганяє? В передмісті Києва свої правила, тут легко підібрати попутчиків , ти більше на таку відстань зекономити багато бажаючих
Злючкакусючка 05 мая в 19:14
Не модные и некрасивые , все какие-то стариковские .
Хоть вы и на пенсии , но это не значит , что надо в бабушку превращаться , в 60 жизнь только начинается .
Посмотрите в сторону лисьих оправ
5 1
Vodoleya 05 мая в 19:15
Ответ дляa.ostroverh
У нас с вами Киев разный
Но все вопросы к окулисту
Нуууу ... А вдруг поможет?))))))
автор AnnaOst 05 мая в 19:15
Ответ дляok1904
Соррі не по темі, але
1. коли це таксисти говорили правду?
2. Таксисту накладно в Київ з передмістя їздити? Щось нове, а попутчики для чого, хто це в холосту машину ганяє? В передмісті Києва свої правила, тут легко підібрати попутчиків , ти більше на таку відстань зекономити багато бажаючих
До чого це?
Злючкакусючка 05 мая в 19:16
Ответ дляAnnaOst
41. Блін, де вони взялися?)
41 ?
Значит я перепутала вас с той учительницей, которой за 60 и она тут вечно фото постит .
Для 41 го сильно не очень .
5 1
ТайТаке 05 мая в 19:16
Ответ дляЗлючкакусючка
Не модные и некрасивые , все какие-то стариковские .
Хоть вы и на пенсии , но это не значит , что надо в бабушку превращаться , в 60 жизнь только начинается .
Посмотрите в сторону лисьих оправ
чего она на пенсии?
СhanelKa 05 мая в 19:16
Ответ дляAnnaOst
Піду міряти. Дякую за пендель, бо ліньки було)
Нема за що
Не ображайтесь
Madam Turkish 05 мая в 19:16
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Злючкакусючка 05 мая в 19:17
Ответ дляТайТаке
чего она на пенсии?
Я перепутала ее с другой , что фото тут постит .
автор AnnaOst 05 мая в 19:17
Ответ дляЗлючкакусючка
41 ?
Значит я перепутала вас с той учительницей, которой за 60 и она тут вечно фото постит .
Для 41 го сильно не очень .
Може варто і вам подумати над окулярами якщо зір підводить?) тут он стільки дівчат готові порадами допомогти
5 1
ok1904 05 мая в 19:17
Ответ дляAnnaOst
До чого це?
Та до того, про таксистів і Ваш погляд на Київ
автор AnnaOst 05 мая в 19:18
Ответ дляСhanelKa
Нема за що
Не ображайтесь
Та все правильно. Знаєте коли ти не любиш щось купувати - вибирати, ще й часу нема вічно, то так і хочеться махнути рукою типу ’та хай так!’
6 1
Madam Turkish 05 мая в 19:18
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Злючкакусючка 05 мая в 19:20
Ответ дляAnnaOst
Може варто і вам подумати над окулярами якщо зір підводить?) тут он стільки дівчат готові порадами допомогти
Та мне всего 27 , норм со зрением , лицо ваше похоже с ее лицом , ну и возраст явно не 41 у вас или просто жизнь сельская , рано стареют тогда люди
4 1
Madam Turkish 05 мая в 19:19
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
ТайТаке 05 мая в 19:19
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Я не ань
автор AnnaOst 05 мая в 19:21
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:21
Ответ дляТайТаке
Я не ань
простите , промахнулась. писала автору
Jsolo 05 мая в 19:23
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Так а хто там сміявся? Люди уточнюють, які засоби бачення ви використовуєте при спостереженні за алкоголіками
8 1
Madam Turkish 05 мая в 19:24
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:24
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:25
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:25
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
NesmeyanaYa 05 мая в 19:26
А чоловіку яка оправа більше подобається?
автор AnnaOst 05 мая в 19:27
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
NesmeyanaYa 05 мая в 19:27
Ответ дляЗлючкакусючка
Та мне всего 27 , норм со зрением , лицо ваше похоже с ее лицом , ну и возраст явно не 41 у вас или просто жизнь сельская , рано стареют тогда люди
Що ви, вона з Києва. А останніх 2.5 роки взагалі з Німеччини
11 1
asa.morozova 05 мая в 19:27
По форме мне больше нравиться второй вариант, но цвет бы другой, не черный.
Madam Turkish 05 мая в 19:28
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
sunholder 05 мая в 19:28
Удалено администрацией...