тогдалия• 06 мая 2024
Перевезти тіло з-за кордону (Італія)
Дівчата, в Італії померла родичка, знайшли фірму, яка перевезе тіло, але вони хочуть , щоб оплата пройшла від юридичної фірми, хтось може з цим стикався?
Так точно!• 06 мая 2024
Від юрособи, мабуть, ви мали на увазі?
Фірма надйна?
Кремувати і перевезти не підійде?
Фірма надйна?
Кремувати і перевезти не підійде?
тогдалия
• 06 мая 2024
Ответ дляТак точно!
Від юрособи, мабуть, ви мали на увазі?
Фірма надйна?
Кремувати і перевезти не підійде?
Фірма надйна?
Кремувати і перевезти не підійде?
Так, юр особи,кремувати і т.д виходить в таку саму майже суму+черга, не знаю чи надійна, але в них теж розрахунковий рахунок юридичної особи
тогдалия
• 06 мая 2024
Ответ дляMede
Була подібна ситуація у знайомої. В неї в Італії померла мама. Тіло не везли - замовили кремацію. Потім в Україну привезли урну з попелом і поховали. Чи ви такий варіант не розглядаєте?
Нам потрібно оплатити послуги, дочка все вирішила, вона зараз там
Так точно!• 06 мая 2024
Ответ длятогдалия
Ну ви ж розумієте, що це якась махінація?
тогдалия
• 06 мая 2024
Ответ дляТак точно!
Чому? Вони сказали що потрібно через юр лице,щоб було видно походження коштів
Малая еще та• 06 мая 2024
Ответ дляТак точно!
От і я так думаю. Бо такі послуги замовляють звичайні люди, а не юр. особи
Малая еще та• 06 мая 2024
Автор, може вони просто хочуть гроші з рахунку на рахунок, щоб не було готівки і переказів?
Сарафанное радио• 06 мая 2024
Ответ дляМалая еще та
Логічно. Це шо виходить, всі родичі померлих платять через юр. особу? Ну явно брєд якийсь.
І потом, автор, ну самі подумайте-як кремація на місці і перевезення тіла за тисячі кілометрів можуть вартувать однаково? Вас явно хтось обманює -або та фірма або та дочка.
Сірничок• 06 мая 2024
Это ж страховая должна все оплатить
Поэтому от юрлица.
Муж моей сестры умер в бельгии. Страховая все оплатила - кремация там и прах доставили на родину.
Поэтому от юрлица.
буреЛОМКА• 06 мая 2024
Сталкивалась , подруга умерла , в крематории оплатили гроб , кремацию , прощание , в Украину привезли урну для захоронения . С телом было очень много мороки (
Голена блондинка• 06 мая 2024
Ответ длятогдалия
Тому, що послуга не для юридичної особи.
Престидижитатор• 06 мая 2024
Ні одна юрособа на це не піде. Особливо, якщо це взагалі не робітник компанії. При перевірці будут штрафи.Компанії це треба ? Взагалі, дивно що таке пропонують. В такому випадку - тільки кремація .Вище вам написали.
Малая еще та• 06 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
В моєї подруги тіло мами перевозили теж з Італії, то кремація і перевезти тіло були по ціні майже однакові. Тільки при кремації була складніша процедура документально
Біток чи ефір?• 06 мая 2024
Знаю випадок, що везли з Кіпру. 8т. евро.
Ще й жах...везли декілька тіл...і вигрузили іншу труну...донька померлого побачила, що ніби інша труна, не та що замовляли... настояла , щоб відкрили, а там взагалі жінка....дзвонили...чекали поки повернуть тіло і заберуть...
Біток чи ефір?• 06 мая 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Можливо, як варіант,то якась ритуальна служба на кшталт ’Скорботи’ візьме на себе організацію цього процесу, ви ій заплатите, а вони по ланцюжку далі, АЛЕ це ще +%за посередника.