Анти-анонім• 07 мая 2024

Дитина погано читає в другому класі. Як покращити техніку читання?

Читає слів 40-43( інколи 36, інколи і 52). Вчитель нічого не каже за читання.
Читає багато слів складами ще, прочитане розуміє і моментально запам´ятовує.
Чи дійсно так важлива швидкість читання?
Дадосвидания• 07 мая 2024
Дитина швидше читатиме завдання і розбиратиметься в умові.
Пришвидшити - тільки читанням. Або спец заняття

Кнопус• 07 мая 2024
Щоденно читати
СкрипяСердцем• 07 мая 2024
Важлива, бо далі підуть домашки об´ємні, задачі довші, дитині важко буде, бо часу багато на читання витрачає, менше на обдумування залишається.
Вихід - лише читати, регулярно, от прямо встановити правило скількись сторінок щодня. Знайти книжки цікаві саме дитині, регулярність натренує
Файна цьоця• 07 мая 2024
Є така табличка в Інеті зі складами. Скачайте, роздрукуйте й займаєтеся з дитиною по 15 хвилин в день. Через місяць буде результат - в рази покращить.
Бегущаяпо• 07 мая 2024
Тільки практика допоможе
ХтоЯкщоНеЯ• 07 мая 2024
Постійно читати. В мене донька в 2 класі вже товсті книги запоєм читала.
На пів ставки• 07 мая 2024
Просто читайте більше. Попереду літо. В бібліотеку за цікавими книжками, або в магазин. Але нехай дитина обирає сама. Ніколи не вгадаєте з книгами
ШобВам_КакНам• 07 мая 2024
Автор, скорость чтения важна. Потому что дальше пойдут ситуации ’мой только условие задачи дочитал, а остальные уже решили’.
Поможет только практика. Чтобы ребенок сам выбирал интересные книги и читать. Немного вслух, много про себя. Хотя бы полчаса в день, но каждый день.
Мамин тріль• 07 мая 2024
Могу показать книги по которым я занималась и занимаюсь с ребенком с 56 слов в начале года сейчас 125 читает

Ромашкинная• 07 мая 2024
В мене так само з сином було. Але я зрозуміла, що це від вслух повільно читає. Про себе читає швидше.
Заспокоювало те, що він зразу розумів прочитане. Міг переказати великий текст зразу.
Це важливіше, чим коли діти механічно тарабанять текст з високою швидкістю, але даже не внікають в написане.

Зараз син в сьомому класі. Вчиться добре. Бо вже техніка читання не важлива.
Задолбулька• 07 мая 2024
Пошукайте в мережі курси швидкочитання. Моєму синові добре допомогли навчитись читати словами. І пришвидшили техніку.
Ухахайкина• 07 мая 2024
Добре, що вчителька нічого не каже, бо коли вчителі починають клювати учасників, то це тільки стресс дитині.
Одна з непопулярних причин це нервове перенавантаження, які отримують діти він навчання. Треба, щоб процес читання вдома був пов´язаний з викидом дофаміну, а не кортизолу. Як це зробити може знати тільки мама, бо мама краще знає свою дитину.
Коли дитині цікаво і вона хоче це робити, то саме тоді виробляються потрібні гормони.
Файна цьоця• 07 мая 2024
Ось про таке кажу. Цей метод реально працює і його використовують всі педагоги, хто працює з дітьми в цьому напрямку
язззззь!!!• 07 мая 2024
Нейрофизиологи вообще против быстрочтения тк при нем информация пролетает не усваиваясь - зачем этот марафон.
Я читаю быстрее два раз чем муж - но я про то что прочитаю могу чтот промычать невнятное, а он до глубины про что там было пересказать может.
Правильно_Валерчик• 07 мая 2024
Так, впливає, бо це час.
У вас дитина читає так, як діти після 1 класу
Читайте щодня по 15-20 хвилин і цього буде достатньо, щоб підвищити техніку
Бойова• 07 мая 2024
Якщо немає умов, при яких людині важко читати (неврологія), то потрібна практика) є прикольні підручники зі швидко читання, таблиці складів і т.д
Скользкая• 07 мая 2024
Читати кожний день хоча б по 20-30 хв . Наша вчителька в другому семестрі давала всім листочки з текстом, потім проводила тести по ним, або просила переказати, щоб точно всі читали . Майже всі діти дуже гарно вичитались.
Правильно_Валерчик• 07 мая 2024
Ответ дляМамин тріль
Скільки років?
Бо 125 це для деяких дітей норма 1-2 класу
Тень льва• 07 мая 2024
Мені зі старшим допомогли таблиці, вище дівчина виклала та читання цікавих книжок, по півгодини на день в голос, за півроку догнали техніку в 4 рази, а найголовніше дитина впіймала кайф від читання та почала самостійно читати.

автор Анти-анонім • 07 мая 2024
Ответ дляДадосвидания
Дякую. Дивно що вчитель нічого не каже.
автор Анти-анонім • 07 мая 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую. Бо ми розслабитися. Думала нормала, якщо вчитель нічого не каже.
Вакцениро Вона• 07 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А я почала книжки читати в 10 класі тільки.
І шо?

(У меня дислексия и СДВГ. В младший школе я читала 12 слов в минуту. С 5 по 9 классы могла прочитать только то что нужно по школе - учебник или рассказ. А вот в 10 классе я смогла - и читала все что под руку попадется)
Плохое чтение в 1-2 классе мне не помешало в итоге побеждать на олимпиадах по математике и получить красный диплом в универе.
автор Анти-анонім • 07 мая 2024
Ответ дляМамин тріль
Дякую дуже
Встидаюся запитать• 07 мая 2024
Моя в 5 класі читає 35 слів .
Є таке як дислексія
Встидаюся запитать• 07 мая 2024
Ответ дляВакцениро Вона
І шо?

Згідна .
Я теж мала дислексію . Читала по 20 слів . Теж важко давалось навчання .
Ну та й що ? Заробляю я гарно .
Мамин тріль• 07 мая 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Скільки років?
7 лет 2 класс
Сиреневая цапля• 07 мая 2024
Мой в третьем читает 20 слов
И логопед, и нейропсихолог, и скорочтение. И все книги, которые тут показаны и ноль. И соответственно не понимает прочиатанное
ГоловнаЯ• 07 мая 2024
Ответ дляАнти-анонім
Дякую. Дивно що вчитель нічого не каже.
Придивляйтесь, моїй дитині теж нічого не казав: ну така особливість, більше читайте. В результаті в 3 му класі читав швидко складами, це вирівняли через заняття, але могло бути значно простіше якщо б з першого класу почали коригувати
Правильно_Валерчик• 07 мая 2024
Ответ дляМамин тріль
7 лет 2 класс
Ну так це норма
Мамин тріль• 07 мая 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну так це норма
Я и не спорю основная масса так и читает в классе дети в начале года многие читали больше 100 , я к тому что мой ребенок плохо читал 56 слов и мы занимались не само пришло, а занятиями и результат увидела только через 3 месяца каждодневных занятий по полчаса читал