Летала_НаМетле• 07 мая 2024
Порасказуйте сплєтні якісь..)
А то на форумі шо не тема то чи очередний шедевр юрка чи порадьте клініку видалити бородавку🤣Давайте про шось наше - життєве!))) може у кого сусіди машину купили, чи Свєта з 37 двойню народила)
Летала_НаМетле
• 07 мая 2024
Ответ дляШкварочка
А в 37 не можна двійню вже? )
З 37 квартири а не в 37 років))
Шкварочка• 07 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
З 37 квартири а не в 37 років))
А, он воно що ) Неуважна. Але й за сусідами не спостерігаю. Нічого не знаю про них
Весела бджілка• 07 мая 2024
За ухилянтами по селам з дронів полюють, а ще адвоката якогось мобілізували, що приїхав захищати в Одеській області
Летала_НаМетле
• 07 мая 2024
Ну давайте я начну раз ви стісняєтесь...)От у нас одна баба за 7 мужика виходить ...
Просто болталка• 07 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
та, как то в 40 уже не торкают такие новости, а вот енот потерялся...
Весела бджілка• 07 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Чорна вдова?
Царівна Жабка• 07 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я схожу знаю.
4 рази вдова і від кожного успадкувала нерухомість.
Летала_НаМетле
• 07 мая 2024
Ответ дляВесела бджілка
Чорна вдова?
Та нє... Їй як шось не нравиться більше 10 раз в мужику то вона його кида...Може рпавильно і робе, мужиків багат а ківточка у мами одна
Вилосипедниця• 07 мая 2024
Скуратов заплатил 8к долларов своей бывшей, чтобы она не рассказывала никому про побои
Прилипало• 07 мая 2024
Ответ дляВилосипедниця
кто это
Просто болталка• 07 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
молодец женщина
Весела бджілка• 07 мая 2024
Альона Альона впала на сцені все добре, може якусь винагороду привезе, по прикметах
Летала_НаМетле
• 07 мая 2024
Ответ дляВилосипедниця
Малувато щось, даже не Біркин ...
Киев_Елена• 04 июня 2024
Знакомый был в Украине все время войны, а жена с 2 детьми выехала заграницу, иногда приезжала к нему в гости. Так вот, в один из ее приездов они поработали над 3 ребенком. И все получилось) позавчера родился 3 ребенок. Уезжает к ним))) это первый случай в моем окружении кто реально решился на ребенка ради выезда
No problems• 24 июня 2024
Лікарка порушує закон: лазить по двору у спецодязі і курить на території лікарні. Ніхто її не покарає. Дніпро.