Інна-8a09• 07 мая 2024

Модульна кухня

Дівчата, прошу, хто замовляв модулі, покажіть як виглядає ваша кухня. І чи задоволені ви
Дивлюсь на віп майстер або світ меблів, найдорожчі серії. Але вагаюсь .
І чи реально її зробити в стелю?
Дякую
Масіус• 07 мая 2024
А фото що вас цікавить ,приблизно ,покажіть
Бабця в мештах• 07 мая 2024
вип мастер -нЄЄ , через год все вспушилось -пленка
автор Інна-8a09 • 07 мая 2024
Ответ дляМасіус
Мене цікавить кінцевий результат вигляду такої кухні
Кути, висота, стільниця
Хочу подивитись на реальну картинку, а не Фотошоп в каталозі))))
Дивилась приблизно такі
автор Інна-8a09 • 07 мая 2024
Ответ дляБабця в мештах
Пленка мдф чи дсп? Я дивлюсь фарбований мдф
автор Інна-8a09 • 07 мая 2024
Ответ дляМасіус
Чучало яблуні• 07 мая 2024
Ответ дляІнна-8a09
Ой, готовьтесь к тому, что сразу появятся сколы. И не верьте, если вам будут говорить, что ’ в использовании 9 мес , ни одного скола’. Просто их не видят!!!
Вам телефонограмма• 08 мая 2024
віп майстру 4 роки, фарбований фасад, поки все ок. Налякали мене
Заела_пластинка• 08 мая 2024
в мене майже 2 роки Флет від Віп майстер ( фарбована мдф). мене все влаштовує.
на сайті Дубок/Табуртка є відгуки з реальними фото кухонь.