07 мая в 15:05

Болгарія. Тисячний раз. Дешево і ще дешевше.

Дівчата, ви знаєте все. Грошей нема. А до моря хочеться дуже. Перезагрузка дуже потрібна. Ну хоч би помріяти. Які можна дивитися варіанти? Англійська дуже слабенька. Грошей дуже небагато. Крім варіанту - сидіть дома- куди?
Поросенка 07 мая в 15:10
Болгария, Греция. Предложили в Болгарию за 13000 без питания на 7 дней на море за 2 . Выезд з Одессы
Забобонний фрукт 07 мая в 15:10
Наскільки небагато грошей і де ви територіально знаходитесь?
Бронетапці 07 мая в 15:11
за місто в якийсь заміський готель
Ms. Любмая жена 07 мая в 15:15
Ездили из Одессы в Болгарию вдвоем с мамой на неделю, за все заплатила 8тыс грн. Маршрут планировала сама, отель бронировала через букинг
автор Хомо_сапиенс 07 мая в 15:22
Ответ дляЗабобонний фрукт
Наскільки небагато грошей і де ви територіально знаходитесь?
Тернопіль
500євро. (ну майже.) На одну людину.
автор Хомо_сапиенс 07 мая в 15:23
Ответ дляБронетапці
за місто в якийсь заміський готель
Нііі. Душа прагне моря.
автор Хомо_сапиенс 07 мая в 15:27
Ответ дляMs. Любмая жена
Ездили из Одессы в Болгарию вдвоем с мамой на неделю, за все заплатила 8тыс грн. Маршрут планировала сама, отель бронировала через букинг
Це коли така золота ціна була? Можна орієнтир на готель-місто? Не факт , що поїду. Хоч помріяти і віртуальну подорож організувати собі.
Невловимий Джо 07 мая в 15:34
Ответ дляХомо_сапиенс
Тернопіль
500євро. (ну майже.) На одну людину.
А навіщо англійська?
Ми з Греції повернулись кілька днів тому. Ніколи б не подумала, що там так тепло в такий період. Але ми машиною, зі Львова. 930 євро потратили на двох. Але в сезон це звісно нереально, бо житло буде в 2-3 рази дорожче
Дон Пэдро 07 мая в 15:34
Ответ дляMs. Любмая жена
Ездили из Одессы в Болгарию вдвоем с мамой на неделю, за все заплатила 8тыс грн. Маршрут планировала сама, отель бронировала через букинг
Это только проезд туда - обратно 8 тыс выйдет. Или вы на машине?
Дон Пэдро 07 мая в 15:36
Ответ дляХомо_сапиенс
Це коли така золота ціна була? Можна орієнтир на готель-місто? Не факт , що поїду. Хоч помріяти і віртуальну подорож організувати собі.
Я смотрю Отпуск ком сайт. Там цены с проездом, без проезда, с питанием, без питания и т.д. Есть действительно очень дёшево получается. Ездили в Турцию на 2 чел 24 тыс за 14 ночей на всё включено.
Вот Она Я 07 мая в 15:40
Підпишусь на тему.
Боже, як я скучаю за тими часами, коли сьогодні ввечнрі придумали, а завтра в 5 ранку вже кидаємо сонних дітей в машину і на Чорне наше рідненьке море. На будь яку кишеню житло є завжди.
Ну, було завжди
Вот Она Я 07 мая в 15:40
Ответ дляДон Пэдро
Я смотрю Отпуск ком сайт. Там цены с проездом, без проезда, с питанием, без питания и т.д. Есть действительно очень дёшево получается. Ездили в Турцию на 2 чел 24 тыс за 14 ночей на всё включено.
Нічого собі. Дійсно дешево.
А як дорогу витримали?
Вот Она Я 07 мая в 15:42
Підкажіть, а з якого міста найближче в Болгарію можна? Щоб поїздом з Києва туди, а далі автобус
автор Хомо_сапиенс 07 мая в 15:47
Ответ дляВот Она Я
Підпишусь на тему.
Боже, як я скучаю за тими часами, коли сьогодні ввечнрі придумали, а завтра в 5 ранку вже кидаємо сонних дітей в машину і на Чорне наше рідненьке море. На будь яку кишеню житло є завжди.
Ну, було завжди
Ото ж і я так. Прямо снилося мені сьогодні, що купила квитки на море. Наше море. Прямо марю тим часом, коли спросонку о 5 год ранку в морі плюхалася. Чи під місяцем і зорями вечірніми. Як я скучаю за тим часом!
автор Хомо_сапиенс 07 мая в 15:48
Ответ дляВот Она Я
Підкажіть, а з якого міста найближче в Болгарію можна? Щоб поїздом з Києва туди, а далі автобус
Думаю що Одеса. Або Чернівці. Щоб зручно поїздом.
Пік Антна 07 мая в 15:57
Ответ дляНевловимий Джо
А навіщо англійська?
Ми з Греції повернулись кілька днів тому. Ніколи б не подумала, що там так тепло в такий період. Але ми машиною, зі Львова. 930 євро потратили на двох. Але в сезон це звісно нереально, бо житло буде в 2-3 рази дорожче
А де ви були в Греції,чи тепла вода в морі?
автор Хомо_сапиенс 07 мая в 16:00
Ответ дляНевловимий Джо
А навіщо англійська?
Ми з Греції повернулись кілька днів тому. Ніколи б не подумала, що там так тепло в такий період. Але ми машиною, зі Львова. 930 євро потратили на двох. Але в сезон це звісно нереально, бо житло буде в 2-3 рази дорожче
Мені світить відпустка мабуть кінець літа. Можливо вже аж бархатний сезон. Але я таке люблю. Любила. У нас дома. Де все знайоме. Щоб народу небагато. І море теплюще. І сонечко ласкаве. А тепер навіть не знаю . Що любити і в який бік дивитися.
Mariia_touragent 07 мая в 16:01
+за Болгарію. Сайт отпуск, що вище радили-його люблять туристи, зручно шукати. Дивіться одразу варіанти на ’все включено’ - один раз заплатили і ’застраховані’ від необхідних додаткових витрат. Плюс Болгарії ще, що по часу в дорозі оптимально. Якщо ж час в дорозі значення не має, Туреччину можна, також на ’все включено’. Доречі, на травень, особливо найближчі дати, гарні ціни були (для прикладу, у вашому бюджеті на 8/10 ноч.в готелі з 08.05 пристойні п´ятірочки в Аланьї/Кемері підбирала).
Невловимий Джо 07 мая в 16:05
Ответ дляПік Антна
А де ви були в Греції,чи тепла вода в морі?
На Лефкаді. Для мене вода чудова. Біля 20 градусів. Повітря 22-26 (як який день). Для мене таке в сам раз
3 2
Невловимий Джо 07 мая в 16:11
Ответ дляХомо_сапиенс
Мені світить відпустка мабуть кінець літа. Можливо вже аж бархатний сезон. Але я таке люблю. Любила. У нас дома. Де все знайоме. Щоб народу небагато. І море теплюще. І сонечко ласкаве. А тепер навіть не знаю . Що любити і в який бік дивитися.
Читала, що в Греції вода тепла і в жовтні (в кожного звичайно своє поняття тепла). Я в Хорватії була в жовні 2023, то по годині в воді, не холодно. То Греція тим більше тепла
В 2019 році була на Сітонії в половині вересня. Чудова була погода і вода парна. Зараз була на Лефкаді теж супер погода і вода (для мене), але вода не парна. А просто не холодна. Обидва рази найкращі враження про Грецію. Людей дууууже мало було і тоді і зараз. Єдине, що коли були на Сітонії в 2019, в вересні, там всі кущі, перепрошую, були засрані. Туалетів нема. Добре, що сосни то перебивали)))
В Болгарії була один раз (в Обзорі), кінець серпня. Не моє. Море звичайне, практично щодня падав дощ
Викачую яйцями 07 мая в 17:21
Ответ дляДон Пэдро
Я смотрю Отпуск ком сайт. Там цены с проездом, без проезда, с питанием, без питания и т.д. Есть действительно очень дёшево получается. Ездили в Турцию на 2 чел 24 тыс за 14 ночей на всё включено.
Підкажіть по цьому сайту, ви щось вибрали, як далі, там одразу можна купити цей тур? А квитки на транспорт окремо чи там все разом? Я просто не користувалась. Розкажіть будь ласка
Я тут с краю постою 07 мая в 17:27
Ответ дляПоросенка
Болгария, Греция. Предложили в Болгарию за 13000 без питания на 7 дней на море за 2 . Выезд з Одессы
Підкажіть контакти,будь ласка, по такій ціні
Поросенка 07 мая в 17:44
Ответ дляЯ тут с краю постою
Підкажіть контакти,будь ласка, по такій ціні
автор Хомо_сапиенс 07 мая в 18:58
Ответ дляНевловимий Джо
Читала, що в Греції вода тепла і в жовтні (в кожного звичайно своє поняття тепла). Я в Хорватії була в жовні 2023, то по годині в воді, не холодно. То Греція тим більше тепла
В 2019 році була на Сітонії в половині вересня. Чудова була погода і вода парна. Зараз була на Лефкаді теж супер погода і вода (для мене), але вода не парна. А просто не холодна. Обидва рази найкращі враження про Грецію. Людей дууууже мало було і тоді і зараз. Єдине, що коли були на Сітонії в 2019, в вересні, там всі кущі, перепрошую, були засрані. Туалетів нема. Добре, що сосни то перебивали)))
В Болгарії була один раз (в Обзорі), кінець серпня. Не моє. Море звичайне, практично щодня падав дощ
Безспорно, що Чорне море програє. Але ж найближче вона.Болгарія. Я б не ризикнула дві доби в автобусі
Тоді треба три дні від дороги відходити. А на місяць їхати фінанси не позволять.
Дон Пэдро 07 мая в 20:38
Ответ дляВикачую яйцями
Підкажіть по цьому сайту, ви щось вибрали, як далі, там одразу можна купити цей тур? А квитки на транспорт окремо чи там все разом? Я просто не користувалась. Розкажіть будь ласка
Выбираю отель, даты, смотрю цену, откуда еду. Скидываю турагенту и ей оплачиваю. Раньше было ещё -10% от цены через неё. Потому что если покупате тур отдельно, а дорогу автобусом у перевозчика почему то дороже получается. Этот сайт удобен, что можно самой все варианты просмотреть, а не только те, что агенты предлагают.
Спасу мир 07 мая в 20:53
Я еду в Болгарию из Одессы. Все включено, 32 000 на 6 дней. Никогда не бронировала туры, поэтому не знаю дорого или дёшево. Решила надо съездить и все сделала за один день. А еду в июне. На свое родное Чёрное море ходить боюсь.