LaraVel• 07 мая 2024

Заселення в апартаменти у Варшаві

Підскажіть, будь ласка, як відбувається заселення в апартаменти у Варшаві? Забронювала апартаменти, зазначила час прибуття, але не розумію, як буде далі? Як попасти туди?
Люблю джаз• 07 мая 2024
На порозі апартаментів вас особисто зустрінуть господарі, з хлібом-сіллю, у червоних чоботях.

Топтунша• 07 мая 2024
апартаменты...эх!
Сиреневая цапля• 07 мая 2024
Вам пришлють інструкцію ближче до дня заселення.
13чудоСВЕТА• 07 мая 2024
А чого 6е спитати це в господарів як вам отримати ключі по прибуттю?
ПампушОК• 07 мая 2024
Вам напишуть . Зазвичай скажуть код від дверей та де взяти ключі . Або підійдуть і заселять . По різному відбувається .
Хачапууури• 07 мая 2024
Вы серьезно? Вы в курсе сколько сдается квартир в Варшаве и что у всех разные хозяева и разные условия заселения?
автор LaraVel • 07 мая 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Дякую!
автор LaraVel • 07 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Дякую! Заселення пізнє, іде одна дитина, тому і хвилююсь
автор LaraVel • 07 мая 2024
Ответ дляХачапууури
так, цілком, якщо не маєте відповіді, не треба відповідати

ПампушОК• 07 мая 2024
Ответ дляLaraVel
Скоріш за все ( в нас так було ) написали код і в скринькі були ключі . Точно так само і виїзжали .
автор LaraVel • 07 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Дуже дякую за відповідь!
автор LaraVel • 07 мая 2024
Ответ дляЛюблю джаз
вважаєте це дотепним? чи аби що ляпнути?
Sakura-18cb• 07 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Так ми так у Відні заселялись у апартаменти.
автор LaraVel • 07 мая 2024
Ответ дляSakura-18cb
Дякую!
Майская киска• 07 мая 2024
не хвилюйтесь, подбайте щоб був зв´язок з дитиною, зазвичай інструкції досить зрозуміло написані.
коди з неї скопіюйте і:
1) напишіть на папері з вказанням який код від чого (часто двір огороджений парканом і окремий код від калітки, потім код від дверей в під´їзд, і код від скриньки з ключами)

2) все те саме продублюйте в вайбер/телеграм/на пошту