07 мая в 15:08

Що робити з родичами які вірять у наступ кожні півмісяця

Є родичі,і вони сліпо вірять всім новинам що пишуть у телеграмі.І тому: на кожне свято замість поздоровлення отримую 65555 різних постів що "руські наступають на *свято*" і ще кожного 24 числа звонять і питають : " а на вас руські вже наступили?як це ні по новостям сказали що 24 буде наступ"Я вже і думаю блокнути їх,але приходиться бачитися раз у 2-4 тижні( не напряму).Що з ними робити?????
показать весь текст
Бритоножка 07 мая в 15:29
Ответ дляПэрисхилтонша
Блин, с.ки долбанные! Не очень приятные вещи вы пишите
Я взагалі в шоці. Потрібно вивозити рідних, в мене там бабуся після інсульту. І дуже болить, що більше я напевно, ніколи не повернуся в свій дім. Бо там буде, як в Кринках.
Оно само купилось 07 мая в 15:31
Ответ дляФедорино Горе
Яких?
Про форсування Дніпра росіянами і повторне захоплення правобережжя.
Федорино Горе 07 мая в 15:32
Ответ дляОно само купилось
Про форсування Дніпра росіянами і повторне захоплення правобережжя.
То Ви мені помилково відповіли, виходить, бо я писала про воду та водовідведення
Бритоножка 07 мая в 15:33
Ответ дляОно само купилось
Мої батьки в Херсоні щось теж таких попереджень не чули.
В самому місті? Можливо і не чули, а я кажу за область, саме за село. Попередження ніякого і не буде. Нас хтось попереджав за день чи може два, коли кацапи в Херсон заходили? Чи можливо попереджали, що від Кринків нічого не залишиться?
Федорино Горе 07 мая в 15:34
Ответ дляОно само купилось
Про форсування Дніпра росіянами і повторне захоплення правобережжя.
Я от не розумію, як вони це можуть зробити, якщо весь берег Дніпра наші бачать, що там і миша не пропливе....
Ну у мене проблеми з критичним мисленням, тому на істину не претендую...
Найщасливіша 07 мая в 15:34
Ответ дляЦукрові вишні
Да коли ж воно буде??Кожний тиждень вже якийсь новий наступ , і ніколи вони не наступають
Тіпуна вам на язика. Воно вже як буде, то жарко буде всім. Важка бвда нас чекає
Оно само купилось 07 мая в 15:37
Ответ дляБритоножка
В самому місті? Можливо і не чули, а я кажу за область, саме за село. Попередження ніякого і не буде. Нас хтось попереджав за день чи може два, коли кацапи в Херсон заходили? Чи можливо попереджали, що від Кринків нічого не залишиться?
Тоді був міст. При всьому моєму песимізмі, я слабо уявляю як можна успішно атакувати правий берег з лівого. Він високий.
Бритоножка 07 мая в 15:40
Ответ дляОно само купилось
Тоді був міст. При всьому моєму песимізмі, я слабо уявляю як можна успішно атакувати правий берег з лівого. Він високий.
Навіть якщо й вони не переберуться на той берег Дніпра. Ви думаєте з повітря не можна завдати дуже великої шкоди?І все знищити?
Оно само купилось 07 мая в 15:46
Ответ дляБритоножка
Навіть якщо й вони не переберуться на той берег Дніпра. Ви думаєте з повітря не можна завдати дуже великої шкоди?І все знищити?
Так з повітря це і зараз можливо. І, власне, відбувається. Але ж ви писали про побудову лінії оборони - тобто підготовку до наземної операції.
Помаранчова душа 07 мая в 15:58
Ответ дляБритоножка
Я не дивлюся новини та не читаю. Але скажу вам, що щось таки буде. І ваші родичі не просто так впадають у паніку. На Херсонщині в моєму рідному селі будують лінію оборони. Кажуть, що справи будуть дуже кепські. Військові хочуть втримати Миколаїв. За Херсон вже й мова не йде. Військові просять людей не чухатися, а виїзджати у більш безпечні міста, поки є ще час.
у чоловіка на роботі примусово заставили співробітників виїхати з червоної зони (дніпро, миколаїв, суми, харків, одеса). і вони перед початком війни пропонували всім виїжджати і оплачували переїзд. так шо шось знають
Скажений гудзик 07 мая в 16:03
Ответ дляПомаранчова душа
у чоловіка на роботі примусово заставили співробітників виїхати з червоної зони (дніпро, миколаїв, суми, харків, одеса). і вони перед початком війни пропонували всім виїжджати і оплачували переїзд. так шо шось знають
Це Ви маєте на увазі перед війною пропонували їм виїжджати? Чи зараз?
ЯяяКакаджамбо 07 мая в 16:21
Ответ дляФедорино Горе
Ну Ви ж розумієте, що якщо придурки перепливуть Дніпро і знову зайдуть в Херсон, то вже ні Миколаїв, ні Одесу ніхто не витримає🥺
Они уже были один раз в Херсоне, но Николаев и Одессу удержали
Помаранчова душа 07 мая в 16:25
Ответ дляСкажений гудзик
Це Ви маєте на увазі перед війною пропонували їм виїжджати? Чи зараз?
пропонували виїжджати перед початком війни.
а зараз примусовий переїзд з червоних зон, якщо відмовляються то звільнення, бо не можна розраховувати на такого працівника
Скажений гудзик 07 мая в 16:35
Ответ дляПомаранчова душа
пропонували виїжджати перед початком війни.
а зараз примусовий переїзд з червоних зон, якщо відмовляються то звільнення, бо не можна розраховувати на такого працівника
Хороші роботодавці. Тут удальонку випрошуєш буквально, війна їм не причина :) Хоча сама інформація не дуже....
Гарнюнька 07 мая в 16:45
Ответ дляФедорино Горе
А наша організація відновлює водонапірні вежі і водопостачання в Херсонській області ❤️
А район какой у вас
Упругая попка 07 мая в 16:47
Ну бо люди на стресі.
Бояться що буде так само, як два роки тому, шо люди до війни не готувалися і в паніці наробили біди :(
Кишмишная Мая 07 мая в 17:13
Ответ дляПомаранчова душа
у чоловіка на роботі примусово заставили співробітників виїхати з червоної зони (дніпро, миколаїв, суми, харків, одеса). і вони перед початком війни пропонували всім виїжджати і оплачували переїзд. так шо шось знають
Українські міста нормальні люди пишуть з великої літери!
1 1
Помаранчова душа 07 мая в 17:42
Ответ дляКишмишная Мая
Українські міста нормальні люди пишуть з великої літери!
в мене розкладка шоб всі маленькі літери завжди були, без заміни.
вибачте шо нанесла вам моральну травму. це якось міняє суть мого допису?
свої заклюють гірше чужих. то чому не державною, то росія з великої літери, то українські міста з маленькою.
3 1
Бритоножка 07 мая в 18:48
Ответ дляОно само купилось
Так з повітря це і зараз можливо. І, власне, відбувається. Але ж ви писали про побудову лінії оборони - тобто підготовку до наземної операції.
Ну скоріше всього якимось чином, вони і зможуть перебратися… Просто так, не готувалися б, значить щось таки знають.