Изменено 07 мая в 15:24

Маямі /Нью Йорк, що краще? Де цікавіше? Для дітей

Буду рада почути різні думки
7 5
Глаголиця 07 мая в 15:24
Оу, так это же абсолютно разные направления. Как тут сравнивать то
автор Бідося 07 мая в 15:24
З перспективою на навчання
Марафетчица 07 мая в 15:24
Почему именно такой выбор?
автор Бідося 07 мая в 15:24
Ответ дляГлаголиця
Оу, так это же абсолютно разные направления. Как тут сравнивать то
Я фотограф
Глаголиця 07 мая в 15:25
Ответ дляБідося
Я фотограф
Хорошо) не совсем поняла, как это связано с моим комментом, но хорошо)
Диви яка я пава! 07 мая в 15:25
Ответ дляБідося
З перспективою на навчання
Перспектива в обучении не городом определяется, а районом в котором будете жить
автор Бідося 07 мая в 15:26
Ответ дляГлаголиця
Хорошо) не совсем поняла, как это связано с моим комментом, но хорошо)
Просто є друзі і там і там
А я фотограф і маю дитину. Хочу спочатку поїхати подивитись і вирішити де краще
Але можливо є люди які там вже були
НеГолосую 07 мая в 15:26
Що краще? Єгипет чи Туреччина?

Питання ні про шо.
Марафетчица 07 мая в 15:26
Ответ дляБідося
З перспективою на навчання
И там, и там можно найти районы с хорошими школами. Ищите рейтинг школ, смотрите, какая в тех районах аренда. Там можно принять решение. Остальное все бла бла бла ни о чем.
Глаголиця 07 мая в 15:27
Ответ дляБідося
Просто є друзі і там і там
А я фотограф і маю дитину. Хочу спочатку поїхати подивитись і вирішити де краще
Але можливо є люди які там вже були
Ну автор, это как банан и помидор. Даже климат абсолютно разный
из_под_тишка 07 мая в 15:27
Ну так, и 1 и 2 не село, кружков и развивалок полно, или что надо?
НеГолосую 07 мая в 15:28
Ответ дляБідося
Просто є друзі і там і там
А я фотограф і маю дитину. Хочу спочатку поїхати подивитись і вирішити де краще
Але можливо є люди які там вже були
Почніть з того, щоб правильно писати назву МАЙЯМІ
из_под_тишка 07 мая в 15:28
Ответ дляБідося
Просто є друзі і там і там
А я фотограф і маю дитину. Хочу спочатку поїхати подивитись і вирішити де краще
Але можливо є люди які там вже були
Так у друзей спросите
Мать драконов 07 мая в 15:28
Ответ дляДиви яка я пава!
Перспектива в обучении не городом определяется, а районом в котором будете жить
Якщо дитина підліток, то перспектива отримати вищу освіту визначається наявністю на рахунку 40-100 тис уе / рік.

Власне, і Нью-Йорк, і Майямі - це насамперед дууууже дорого. Професія фотограф - ні про що, якщо автор не світова зірка. Хіба, ’друзі’ візьмуть її і дитину на повне утримання
Невгамовна шахиня 07 мая в 15:29
Сецчас каждый у кого айфон про -фотограф
4 1
Марафетчица 07 мая в 15:30
Вот, например, школы Нью Йорка
https://www.greatschools.org/new-york/
Копируете адрес и идите на Zillow, посмотреть стоимость аренды жилья.
ВыФсеВрете 07 мая в 15:31
Моя подруга обрала Маямі, через клімат і хороші квартали (з її слів). Але через рік навчання в 5класі, промоніторила всі школи і вияснила, що там нема сильної школи, жодної. Тому перевила дитину на дистанційку в ньюйорк. А так ньюйорк їй сподобався хмарочосами і чисто поггулять, але там багато агресивних негрів, їх пару рах вигнали з кафе.
Диви яка я пава! 07 мая в 15:33
Ответ дляМать драконов
Якщо дитина підліток, то перспектива отримати вищу освіту визначається наявністю на рахунку 40-100 тис уе / рік.

Власне, і Нью-Йорк, і Майямі - це насамперед дууууже дорого. Професія фотограф - ні про що, якщо автор не світова зірка. Хіба, ’друзі’ візьмуть її і дитину на повне утримання
И наличием счёта в том числе.
Но если ребёнок будет учиться в сильной школе, то у него больше шансов получить скидку на обучение.
Мой знакомый благодаря спортивным достижениям получил скидку 25% на обучение+ находился в команде колледжа естественно
Мать драконов 07 мая в 15:37
Ответ дляДиви яка я пава!
И наличием счёта в том числе.
Но если ребёнок будет учиться в сильной школе, то у него больше шансов получить скидку на обучение.
Мой знакомый благодаря спортивным достижениям получил скидку 25% на обучение+ находился в команде колледжа естественно
Сильна школа = дорогий район. Дива не буває.
ВыФсеВрете 07 мая в 15:37
Ответ дляМать драконов
Якщо дитина підліток, то перспектива отримати вищу освіту визначається наявністю на рахунку 40-100 тис уе / рік.

Власне, і Нью-Йорк, і Майямі - це насамперед дууууже дорого. Професія фотограф - ні про що, якщо автор не світова зірка. Хіба, ’друзі’ візьмуть її і дитину на повне утримання
Ну чому ж , слідкую за київським фотографом Патяка Юля, виїхала в каліфорнію з свекрухою і дітьми,десь через рік і чоловік вирвався до неї. І все гаразд, не світового рівня, але нормас, спочатку знімала за донати, як зараз оформилась не знаю
Мать драконов 07 мая в 15:43
Ответ дляВыФсеВрете
Ну чому ж , слідкую за київським фотографом Патяка Юля, виїхала в каліфорнію з свекрухою і дітьми,десь через рік і чоловік вирвався до неї. І все гаразд, не світового рівня, але нормас, спочатку знімала за донати, як зараз оформилась не знаю
Знаєте, на парканах теж багато пишуть, але не все з того правда ...
Блогери - це прекрасно, але подивіться ціни на оренду, парковку, продукти, послуги в Нью-Йорку, уся інформація у відкритому доступі. Зрозумієте cost of living і порівняєте з можливим доходом нікому невідомого ´´фотографа´´ з дитиною, яка приїхала підкоряти Нью-Йорк.

Нью-Йорк - це дорого для 90% американців.
Мать драконов 07 мая в 15:47
New York cost of living
Автору з дитиною треба заробляти нетто хоча б 6 тис доларів.
https://www.expatistan.com/cost-of-living/new-york...
Мать драконов 07 мая в 15:46
Зрадорозганячка 07 мая в 15:53
Спочатку дочекайтесь виборів там (!)
Я б персонально обирала північні штати. Ще дивіться момент з затопленнями - це великий проблемний фактор.
Кого знаю з Флоріди - всім подобається, крім страшних ураганів за затоплень. Машину мати там обов´язково. Хоча б від шторму вчасно на континент здриснути.
МастерЮля 07 мая в 16:11
Ответ дляМать драконов
Якщо дитина підліток, то перспектива отримати вищу освіту визначається наявністю на рахунку 40-100 тис уе / рік.

Власне, і Нью-Йорк, і Майямі - це насамперед дууууже дорого. Професія фотограф - ні про що, якщо автор не світова зірка. Хіба, ’друзі’ візьмуть її і дитину на повне утримання
Якісь фантастичні суми озвучуєте.
Університет Майамі, вважається хорошим, ціна за семестр - 9.5-11 тис, з проживанням в кампусі - 12-13 тис, і це вже включено все, від підручників до паромісця на території універу.
До речі, ван бедрум в районі універу можна знайти за 1400-1500.
Район хороший, фактично Корал Гейблс, якщо вам це про щось говорить.
МастерЮля 07 мая в 16:13
Ответ дляВыФсеВрете
Моя подруга обрала Маямі, через клімат і хороші квартали (з її слів). Але через рік навчання в 5класі, промоніторила всі школи і вияснила, що там нема сильної школи, жодної. Тому перевила дитину на дистанційку в ньюйорк. А так ньюйорк їй сподобався хмарочосами і чисто поггулять, але там багато агресивних негрів, їх пару рах вигнали з кафе.
В Майамі одні з кращих приватних шкіл східного узбережжя)
Та й державні є пристойні.
Щоправда, в районах, де кучкуються російськомовні, школи дійсно не дуже.
Мать драконов 07 мая в 16:35
Ответ дляМастерЮля
Якісь фантастичні суми озвучуєте.
Університет Майамі, вважається хорошим, ціна за семестр - 9.5-11 тис, з проживанням в кампусі - 12-13 тис, і це вже включено все, від підручників до паромісця на території універу.
До речі, ван бедрум в районі універу можна знайти за 1400-1500.
Район хороший, фактично Корал Гейблс, якщо вам це про щось говорить.
Університет Майямі - ´´дешева опція ´´ . Це не ліга плюща і не МІТ.
Два семестри - 20 тис, плюс підручники, проживання, харчування , про розваги і одяг мовчимо, і виходить 40-50тис / рік. Що не так?

У будь-якому разі захмарна сума для пересічного ´´фотографа´´.
Мої коли з Нью-Йорка (ІТшники, американці), до оплати освіти дітей готуються з народження цих дітей.
На тижні один з захватом ділився новиною, що його син їде навчатись в Європу, він щасливий, бо це НАБАГАТО дешевше, ніж навчання дочки у Штатах
МастерЮля 07 мая в 17:40
Ответ дляМать драконов
Університет Майямі - ´´дешева опція ´´ . Це не ліга плюща і не МІТ.
Два семестри - 20 тис, плюс підручники, проживання, харчування , про розваги і одяг мовчимо, і виходить 40-50тис / рік. Що не так?

У будь-якому разі захмарна сума для пересічного ´´фотографа´´.
Мої коли з Нью-Йорка (ІТшники, американці), до оплати освіти дітей готуються з народження цих дітей.
На тижні один з захватом ділився новиною, що його син їде навчатись в Європу, він щасливий, бо це НАБАГАТО дешевше, ніж навчання дочки у Штатах
Боооже, яке снобство)))
Університет Майамі - ’дешева опція’ і не Ліга плюща)))
Ще раз для тих, хто неуважно читає: оплата за семестр, включаючи навчання, проживання в кампусі з басейном під вікнами, всі навчальні матеріали від підручників і зошитів до наукових університетських лабораторій, харчування в їдальнях універу, паркувальне місце на території універу - 12-13 тис, тобто 24-26 тис на рік. А на розваги студенти собі вже самі заробляють, так вже в тих капіталістичних Штатах прийнято.
Якщо ж студент не живе в кампусі, то, скоріш за все, він місцевий, тож питання житла і харчування не стоїть, підручники і навчальні матеріали входять в оплату, і це виходить ще дешевше. А на розваги американські підлітки привчені років з 16-17 самі заробляти.
І, до речі - студенти беруть кредит на навчання, і зовсім не обов´язково витрати ляжуть на плечі ’ пересічного фотографа’.
Мать драконов 07 мая в 19:46
Ответ дляМастерЮля
Боооже, яке снобство)))
Університет Майамі - ’дешева опція’ і не Ліга плюща)))
Ще раз для тих, хто неуважно читає: оплата за семестр, включаючи навчання, проживання в кампусі з басейном під вікнами, всі навчальні матеріали від підручників і зошитів до наукових університетських лабораторій, харчування в їдальнях універу, паркувальне місце на території універу - 12-13 тис, тобто 24-26 тис на рік. А на розваги студенти собі вже самі заробляють, так вже в тих капіталістичних Штатах прийнято.
Якщо ж студент не живе в кампусі, то, скоріш за все, він місцевий, тож питання житла і харчування не стоїть, підручники і навчальні матеріали входять в оплату, і це виходить ще дешевше. А на розваги американські підлітки привчені років з 16-17 самі заробляти.
І, до речі - студенти беруть кредит на навчання, і зовсім не обов´язково витрати ляжуть на плечі ’ пересічного фотографа’.
У вас якийсь інший ´´університет майямі´´?
Мать драконов 07 мая в 19:49
І, так, студенти беруть кредити на навчання і віддають його до 50 років.
Питання: напаркуа їхати в Штати, маючи майбутнього студента, якщо в Європі університети коштують в рази (!) дешевше?