07 мая в 15:46

Дитячий табір Болгарія Мандарин чи Містраль. Поділіться відгуками.

Дівчата, хто відправляв своїх дітей? Поділіться відгуками. Умови, проживання, харчування. Цікавить щоб діти не були предоставлені самі собі. Щоб була цікава розважальна програма. Дитина обрала Мандарин, а мені чомусь більше Містраль зайшов.
Борщичок 07 мая в 15:53
про Мандарин не знаю ничего. мои были в Мистрали. норм. еда достаточно разнообразна, хотя мяско частенько было подгорелым. Море, бассейны, мороженое в 16.00. Мини гольф.
Это не то чтобы прям лагерь. это огромная лагерная территория, на которую приезжают группы. И эти группы сами развлекают своих детей. Нвпример, мы возили футболистов. Там еще были танцоры, боксеры. То есть Мистраль как бы предоставляет инфраструктуру для выездных летних лагерей. У нас так было.
выход детям за территорию лагеря запрещен. сидит охрана.
автор Краля-Галя 07 мая в 15:56
Ответ дляБорщичок
про Мандарин не знаю ничего. мои были в Мистрали. норм. еда достаточно разнообразна, хотя мяско частенько было подгорелым. Море, бассейны, мороженое в 16.00. Мини гольф.
Это не то чтобы прям лагерь. это огромная лагерная территория, на которую приезжают группы. И эти группы сами развлекают своих детей. Нвпример, мы возили футболистов. Там еще были танцоры, боксеры. То есть Мистраль как бы предоставляет инфраструктуру для выездных летних лагерей. У нас так было.
выход детям за территорию лагеря запрещен. сидит охрана.
А як із дисципліною? Там діти різного віку, ще й такого небезпечного, коли почуваєш себе занадто дорослим і не розумієш наслідків (це виключно моя думка, можливо помиляюсь). На скільки супроводжуючі контролюють де знаходяться діти і чим займаються?
Леди_на_драндулете 07 мая в 15:57
Моя донька 4 роки підряд у Містраль їздить.
Цього року також поїде.
Зі школи у нас завжди везуть туди.
Борщичок 07 мая в 15:59
Ответ дляКраля-Галя
А як із дисципліною? Там діти різного віку, ще й такого небезпечного, коли почуваєш себе занадто дорослим і не розумієш наслідків (це виключно моя думка, можливо помиляюсь). На скільки супроводжуючі контролюють де знаходяться діти і чим займаються?
не контролируют. это нереально. огромная территория. много темных закутков. пожаловаться можно, но реально уследить за всеми невозможно.
Mariia_touragent 07 мая в 16:12
Містраль - впевнений середній ’топчик’). Там дуууже прості умови проживання, але в іншому- на рівні. Його дуже люблять, підтримаю пост 3- туди повертаються із задоволенням. В нас також є групки дітей туди, що на цей рік знов туди. Хороше співвідношення ’ціна-якість’

Мандарин- умови проживання, харчування, це чудово, але на мій погляд, це найсильніші його сторони. Пляж?- дивіться самі як вам. Анімація- знову ж таки, суб´єктивне, але більше піару. Дивлячись, звісно, ще на дитину- що саме потрібно і якого складу характер/забаганки , але відгуки того року від активних дітей 12+ були так собі саме з приводу розваг.
Шиворот Навыворот 07 мая в 16:18
Ми були в Мандарині минулого року, організованою групою зі спортивної секції, тож анімація нам не дуже потрібна була, ми більшість часу були по своїй програмі. Але враження залишилися гарні. Харчування хороше, номери пристойні, територія непогана. Море поруч, але пляж вузький та каменистий, саме море гарне, не глибоке від берега одразу. Кожен вечір дискотеки, весь день якісь активності. Персонал україномовний, ми болгарську мову майже не чули ))
Ловлю капці 07 мая в 16:28
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Моя донька 4 роки підряд у Містраль їздить.
Цього року також поїде.
Зі школи у нас завжди везуть туди.
У вас не було срачок ригачок за всі ці роки?
Леди_на_драндулете 08 мая в 15:55
Ответ дляЛовлю капці
У вас не було срачок ригачок за всі ці роки?
Тьху тьху тьху ні.
Леди_на_драндулете 08 мая в 15:55
Ответ дляЛовлю капці
У вас не було срачок ригачок за всі ці роки?
Саме гарне що сталося, це коли вона в 11 років привезла мені пляшку вина)
Я офігіла блін тоді …
миссАрфография 31 мая в 17:22
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Саме гарне що сталося, це коли вона в 11 років привезла мені пляшку вина)
Я офігіла блін тоді …
Ну то вам же привезла а не випила в таборі, гарна дитина. Краще вже так, чим срачки-ригачки. А в цих таборах тільки організовані групи ? Моя нігде не ’організована’, шукаю, куди би його відправити на море, щоб без ’пригод’.