хутряна володарка• 07 мая 2024
Мене усі бісять
Мене усі родичі просто бісять, можливо це проблема у мені. Чоловік, свекруха, свекр. Ось сьогодні, чоловік вперше за місяць приготував вечерю, я подякувала та сказала, що смачно. Свекруха по телефону сказала, так треба хвалити, який ти молодець, просто шеф. Мене це просто вибісило, я коли декілька разів на день готую, то мене ніхто не хвалить. І таке постійно, як не реагувати?
Дверной_Проем• 07 мая 2024
Скажите свекрови так:’А почему я должна много его хвалить если меня никто не хвалит?’
Вимагаю спілкування• 07 мая 2024
Да, проблема в Вас. Точнее в Вашем восприятии. И от этого Вы сами страдаете.
хутряна володарка
• 07 мая 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Так
хутряна володарка
• 07 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
так вы ж похвалили?не пойму в чем проблема
Мало похвалила. На паску, наприклад, весь день готувала, то чоловік не похвалив теж
PORKA• 07 мая 2024
Ой! Я навпаки ще тролила)))
Ну свекра покійного ніколи. То була червона лінія. Він був добрий. А свекруху, сестру чоловіка і зятя постійно)))
хутряна володарка
• 07 мая 2024
Ответ дляЧекаю завтра
а откуда она узнала похвалили вы его и как ?
Питала чоловіка
Вимагаю спілкування• 07 мая 2024
Ответ дляPORKA
Ой! Я навпаки ще тролила)))
Троллить людей это не здоровое.
Вам кажется что в этот момент Вы умнее, лучше, выше них, но это на так. Подумайте, почему Вы поднимаете свою самооценку именно этим способом.
Метелики на душі• 07 мая 2024
Ответ дляДверной_Проем
Лучше сказать свекрухе, пусть муж меня хвалит- поела, умничка какая! Молодец!
PORKA• 07 мая 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Троллить людей это не здоровое.
Потому что они всегда пытались ее опустить. Поверьте, они заслужили. Я не делала этого без повода. Отец мужа был со сложным характером, но лишнего себе не позволял. Мы уважали друг друга. Он всегда старался помочь, когда мог.
Ласковая_львица• 07 мая 2024
Я бы нахваливала бы так, чтобы еще было желание приготовить.
Теперь вопрос, откуда свекровь знает как Вы скупо нахваливали ?
Ласковая_львица• 07 мая 2024
Может она Вам дает дельный совет, чем лучше нахвалите, тем больше он Вас разгрузит и будет чаще радовать.
хутряна володарка
• 07 мая 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Чоловік сказав. Я зазвичай так і роблю, але зараз захворіла, ще і багато роботи ( я на двох роботах працюю), то якось настрою не було.
хутряна володарка
• 07 мая 2024
Ответ дляЛасковая_львица
З моїм чоловіком не подіє. Я його завжди нахвалюю, зараз з температурою, з однієї роботи на другу, то не мала настрою.
Оле Лукойе• 07 мая 2024
це через те, що ви давите в собі недовольство, не дозволяєте собі говорити, що вам не подобається, щоб типу не провокувати конфлікти.
от ви весь час копите це в собі, копите, і йому треба з вас виходити-от так воно й виходить
це шлях в нікуди і до хвороб
проговорюйте зразу і ротом, що вам не так
це шлях в нікуди і до хвороб
Оле Лукойе• 07 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
Так а нахіба ви бігаєте з однієї роботи на другу і чого у вас взагалі дві роботи?
якшо ви сама себе записали в коняки, то хто вам винен? розпрягайтеся
хутряна володарка
• 07 мая 2024
Ответ дляОле Лукойе
Не вистачає грошей
Оле Лукойе• 07 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
Не вистачає грошей
кому і на шо не вистачає?
і чого чоловік не йде на другу роботу?
хутряна володарка
• 07 мая 2024
Ответ дляТайТаке
Бесит потому что вы не высказываете свои реальные эмоции.
Пошлете после таких умничаний и вас сразу попустит . Обещаю.
То буде скандал
Прибираю щодня• 07 мая 2024
Якось моя мама наготовила кучу різного, півдня у плити, а чоловік змішав тільки салат, то за столом свекруха не могла нахвалитися який смачний салат зробив чоловік