Не против• 07 мая 2024

Коли на стресі, то постійно загострюється страх що станеться інфаркт...

захворіє серце(((В кого є такий страх,як опановуєте себе?(((Щороку роблю ехо,кардіограму(((
So_so• 07 мая 2024
А почему должен случиться инфаркт?

Карусель-весель• 07 мая 2024
У вас є якісь симптоми типу аритмії, тахікардії, недостатньо повітря, біль у грудях?
автор Не против • 07 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Бувало,як були панічні атаки(((
Зараз буває тахікардія ,як тривога посилюється,але роблю дихальні вправи(
Карусель-весель• 07 мая 2024
Ответ дляНе против
Бувало,як були панічні атаки(((
Якщо не зможете самі справитись з проблемою, зверніться до психолога.
Це вирішується шляхом розумового усвідомлення про те, що немає підстав для інфаркту. Частіше дивіться на висновок ЕКГ і огляду кардіолога, де написано, що ви здорові. Дісьаньте, нехай буде перед очима. Беріть з собою на вулицю. Коли почнете тривожитись, дістаньте і прочитайте.
Карусель-весель• 07 мая 2024
Інфаркт та інші серцево-судинні прояви не виникають ’несподівано’. Завжди є якийсь перебіг. Несподівано лише для тих, хто сто років не був у лікаря, хто не зважав на якісь неприємні відчуття.
Карусель-весель• 07 мая 2024
Можна озброїтись певними ліками, узгодив це з лікарем. Наприклад, Корвалмент допомагає заспокоїтись при тахікардії. Курс легких заспокійливих також допоможе.
Счастье_же_вот_оно• 07 мая 2024
У мене теж при стресі тахікардія, та тиск високий піднімається . Боюся інсульту. Тяжко мені при тривозі опанувати себе, нажаль. Лікар виписав при тахікардії корвалтаб екстра під язик

автор Не против • 07 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Завжди маю з собою Валідол і Корвалмент(Вже навчилась себе опановувати без них,рік не приймаю,але ще з собою усюди беру(
автор Не против • 07 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так,бувають дні що я спокійна,без стресу,то тоді я -’Герой’,але коли тривога,стрес ... важко споавлятись з страхом((І це так виснажує(((
Счастье_же_вот_оно• 07 мая 2024
Ответ дляНе против
Аналогічно
Карусель-весель• 07 мая 2024
Ответ дляНе против
У вас тривога завжди обумовлена об´єктивними причинами чи буває тривога без причини?
автор Не против • 07 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Буває без причини теж((((
Забризкана водою• 07 мая 2024
Ответ дляНе против
Зробіть собі ’п*ятірочку’.
І по столовій ложці вживайте
автор Не против • 07 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Зробіть собі ’п*ятірочку’.
І по столовій ложці вживайте
А що це таке?)))Розкажіть,будь ласка)
Забризкана водою• 07 мая 2024
Ответ дляНе против
А що це таке?)))Розкажіть,будь ласка)
https://tsn.ua/ru/zdorovya/korysni-statti/byudzhet...
Ще добавити флакончик корвалолу.
автор Не против • 07 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Ще добавити флакончик корвалолу.
Дякую❤️
Меня не звали• 07 мая 2024
У мене інфаркт стався абсолютно несподівано - ніяких показників до цього не було, за здоров´ям стежу.