07 мая в 20:27

Кто знает, 9 мая Укрпочта будет работать?

Астоновитесь! 07 мая в 20:28
Будет
А почему нет?
младокошкина 07 мая в 20:28
9 мая ж уже не праздник, будет работать
10 2
автор Рогнеда Карповна 07 мая в 20:29
Спасибо. А то нужно отправить. А завтра не очень удобно.
Планшетница 07 мая в 20:29
Більш того, і 8 в цьому році буде, хоча у мирний час це буде вихідний
Ондатрова шуба 07 мая в 20:29
Звичайно працюватиме, ніякого свята в цей день немає
4 1
ПробілНеПрацює 07 мая в 20:31
Ответ дляПланшетница
Більш того, і 8 в цьому році буде, хоча у мирний час це буде вихідний
І коли 8 було вихідним? Аж цікаво стало.
Качка в тапцях 07 мая в 20:36
Ответ дляОндатрова шуба
Звичайно працюватиме, ніякого свята в цей день немає
Вихідного немає. Ви про яке свято маєте на увазі?
Потішаюся 07 мая в 20:37
Ответ дляПробілНеПрацює
І коли 8 було вихідним? Аж цікаво стало.
Після початку декомунізації та війни з Росією з 8 травня 2015 року в Україні щорічно відзначають День пам´яті та примирення
Грабля 07 мая в 20:37
Ответ дляПробілНеПрацює
І коли 8 було вихідним? Аж цікаво стало.
8 день перемоги...мав би бути вихідний
Качка в тапцях 07 мая в 20:37
Ответ дляПланшетница
Більш того, і 8 в цьому році буде, хоча у мирний час це буде вихідний
Не правда
Качка в тапцях 07 мая в 20:37
Ответ дляГрабля
8 день перемоги...мав би бути вихідний
День перемоги не 8
ПробілНеПрацює 07 мая в 20:37
Ответ дляПотішаюся
Після початку декомунізації та війни з Росією з 8 травня 2015 року в Україні щорічно відзначають День пам´яті та примирення
Але вихідним цей день не був
Грабля 07 мая в 20:38
Ответ дляКачка в тапцях
День перемоги не 8
8го...
Качка в тапцях 07 мая в 20:39
Ответ дляГрабля
8го...
А 9 тоді що?
Чи ви про яку Перемогу?
Грабля 07 мая в 20:39
Ответ дляКачка в тапцях
А 9 тоді що?
Чи ви про яку Перемогу?
9го вже нічого. Або день перемоги в Росії
5 2 1
Потішаюся 07 мая в 20:40
Ответ дляПробілНеПрацює
Але вихідним цей день не був
з 2023 офіційно вихідний. однак через воєнний стан святкових вихідних в Україні немає
Качка в тапцях 07 мая в 20:40
Ответ дляГрабля
9го вже нічого. Або день перемоги в Росії
Ото ви видали 🤣🤣🤣
Історія явно пройшла мимо вас
ПробілНеПрацює 07 мая в 20:40
Вибачаюсь, подивилась, дійсно в 2023 році змінили 9 травня на 8 травня. Видно ця новина пройшла повз мене.
serebro16-72be 07 мая в 20:41
Ответ дляКачка в тапцях
Ото ви видали 🤣🤣🤣
Історія явно пройшла мимо вас
Ну день Європи. Так краще?
Потішаюся 07 мая в 20:42
Ответ дляКачка в тапцях
Ото ви видали 🤣🤣🤣
Історія явно пройшла мимо вас
про яку ви історію? весь світ 8 травня вшановує мільйони загиблих, бо це трагедія, але лише для росії та її прибічників 9 травня - це свято
Снежнакомка 07 мая в 20:45
Ответ дляГрабля
9го вже нічого. Або день перемоги в Росії
Надо же ... Историю не учили
3 1
Грабля 07 мая в 20:47
Ответ дляСнежнакомка
Надо же ... Историю не учили
Я про сьогодення. Не відставайте
Виннипуховна 07 мая в 20:48
А что 9 мая?
Барвіночка 07 мая в 20:51
Ответ дляПотішаюся
про яку ви історію? весь світ 8 травня вшановує мільйони загиблих, бо це трагедія, але лише для росії та її прибічників 9 травня - це свято
8 мая день примирения! а 9 день победы ! Мои дедушки и бабушки - победили, а не примирились!
4 1
AmazingLady 07 мая в 20:52
А первого мая работала? А шестого? А восьмого марта? К чему такие вопросы?
2 2
ПробілНеПрацює 07 мая в 20:52
Ответ дляБарвіночка
8 мая день примирения! а 9 день победы ! Мои дедушки и бабушки - победили, а не примирились!
Заспокойтесь. Ми всі знаємо, що ’дедывоевали’.
6 1
Кашпо 07 мая в 20:53
Ответ дляВиннипуховна
А что 9 мая?
Україна відзначає 9 травня — День Європи, а 8 травня — День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Дата 9 травня як День Перемоги також не святкується в балтійських країнах — Естонії, Латвії та Литві.
Потішаюся 07 мая в 21:02
Ответ дляБарвіночка
8 мая день примирения! а 9 день победы ! Мои дедушки и бабушки - победили, а не примирились!
то по-вашому, побєділі совєти у війні одноосібно? а весь світ так, в сторонці постояв?
ПешитеБесАшипок 07 мая в 21:04
9 мая день Победы, будет рабочим днём, т.к. с начала войны отменили выходные дни, которые припадают на будни.
8 мая вообще нет никакого праздника.
1 1
Потішаюся 07 мая в 21:04
Ответ дляПешитеБесАшипок
9 мая день Победы, будет рабочим днём, т.к. с начала войны отменили выходные дни, которые припадают на будни.
8 мая вообще нет никакого праздника.
в Україні немає дня побєди