08 мая в 05:20

Я ненормальна чи мене робить дурною?

Живемо разом рік, він молодший за мене на 4,5 років. Він завжди говорив що хоче дівчину старшу за нього, бо з молодшими йому не цікаво. Але сам завжди дивиться на всіх дівчат, жінок, Може сказали при мені що гарна дівчина і т.п. Перший пів року він мене завжди говорив що я виглядаю молодшою, ніж на свій вік. Його друзі всі теж дивувалися що мені так багато років. Останні місяці ми часто сварилися, стосунки давно уже не такі, як на початку. Тиждень тому помирилися, думала все буде ок. І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю. Він відповів на 2-3 роки молодша, але виглядаю старше за нього. Я його запитала чому в нього змінилася думка, якщо він завжди говорив мені інше. Він почав кричати що я ненормальна, шукаю собі проблем між нами, і він не запамятовує те, що говорив мені рік назад, і в тому що я виглядаю старша за нього немає проблем.
І тут я думаю що точно майбутнього з ним не буде, у мене завжди будуть комплекси з цього приводу, і після народження дитини (наприклад) я буду виглядати старшою ніж зараз. Хіба він нормально себе поводив? Невже він не подумав що це недопустимо таке говорити дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?
показать весь текст
Бабка_в_кедах 08 мая в 07:34
Мені 44, а моєму чоловіку 39
Часто говорить мені компліменти на рахунок того як гарно і молодо я виглядаю.
Розумію, що час летить і ми не молодшаємо, але мені завжди приємно це чути і розуміти, що він пишається мною
Хата на мати 08 мая в 07:36
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Тоді говорив те, що вам хотілося чути. А зараз - правду.
Бабка_в_кедах 08 мая в 07:38
Ответ дляХата на мати
Тоді говорив те, що вам хотілося чути. А зараз - правду.
Питання не в тому правда чи неправда.
Раніше він був більш чутливим та толерантним до Автора, а тепер йому пофіг на її почуття. Думаю, що в подальшому ситуація буде лише погіршуватися, якщо живуть разом лише рік і вже такі відносини
4 1
Рекламама 08 мая в 07:39
Ответ дляВбигудях
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
ну рік назад так було,на його думку,зараз інакше
Шикаю і викаю 08 мая в 07:40
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Ой, автор, то ли ещё будет. После 35 старение ускоряется, замедляется обмен веществ. Если до 35 вы менялись немного и каждые лет 5, то сейчас каждый 2 года могут сильно отличаться от предидущих. А в 40 и дальше так за 1 год можно измениться очень сильно. Молчу уже про 50 и климакс.
Но проблема не в этом сейчас, а в том что у вас плохо выстроены отношения. Вы задаёте дурные вопросы, парень даёт глупые ответы но прямолинейные. Мужчины обычно так и отвечают, кстати.
Жить вместе плохая идея.
Рекламама 08 мая в 07:41
Ответ дляКавуся
Автор, повторюсь - Вам треба трошки лікувати голову. Реально попрацюйте з психіатром і позбавляйтеся від мамалиги у голові😬
Вам 35, а пишите так, наче Вам 15.
невпевнена що трошки..читаючи все далі коментарі автора)
Завжди з рушником 08 мая в 07:53
У моих знакомых разница 5 лет, жена старше. Одна пара разошлась, другая- жена пасет мужа ежесекундно. Я не говорю, что у всех так, но...возможны варианты
ОливьЕЖечка 08 мая в 07:54
Аж 30 с половиной
А вам ровно 35 или 35 и два месяца?
Завжди з рушником 08 мая в 07:53
И правильно написали выше, когда станете старше и климакс стукнет, мужик ещё помоложе ого-го, а женщина сдаёт быстро внешне .
Моська-слон 08 мая в 07:54
У меня был ,,женатик,, у которого жена на 10 лет старше. Он ей с ,,детства,, изменял,как оказалось
4 1 1
как тебе такое илон маск 08 мая в 07:55
Автор, ви питаєте, хто з вас не ок? Не ок з вас ви. У вас комплекс віку. І якщо не зміните свого ставлення до різниці у віці, далі буде тільки гірше. Ви його просто зжерете, і він піде. Бо жодна нормальна людина цього терпіти не буде.
7 2
Скромняшка 08 мая в 08:01
Таке враження що вам 10 рочків
Цікавий писочок 08 мая в 08:01
Ответ дляВбигудях
Мені 35, йому 30,5
Вам нужен мужик на 10 лет, минимум, старше. Чтобы Вы мозг не выносили и будете уверены.
Муууумие 08 мая в 08:02
У вас во главе угла разница в возрасте. На самом деле разница очень маленькая, но вы только о ней и говорите. В отношениях куча других ньюансов. Дальше лучше не станет. Или перестаньте думать о летах, или ищите мужчину старше. Детский сад на пенсии какой-то...
Кавуся 08 мая в 08:03
Ответ дляПарасюха
Причому тут ви?
Організм готується до клімаксу за 10 років. То тр, якщо в 45 він буде то за 10 років яєчники починають унасати і відповідно зморшки, колаген, гіалуронова кислота виробляються все менше і менше. Ми не бачимо цього, але процес запускається. Здається, що ще довго, а ні....
Я просто запитала, бо часто чую репліку по типу ’о тобі 30/32/35 - скоро клімакс/на носі менопауза’ того і запитала🤗
Цікавий писочок 08 мая в 08:05
Ответ дляБабка_в_кедах
Питання не в тому правда чи неправда.
Раніше він був більш чутливим та толерантним до Автора, а тепер йому пофіг на її почуття. Думаю, що в подальшому ситуація буде лише погіршуватися, якщо живуть разом лише рік і вже такі відносини
Дамы, запомните: все выглядят на свой возраст. И это не толерантность: врать взрослой женщине, что она выглядит на 10 лет моложе.
sur_sur 08 мая в 08:07
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
То чому зразу не сказали йому, щоб правду не говорив? Чоловіки і жінки мислять по-різному, тому зразу пропонуйте правильный варіант відповіді.
І навіщо ще й друзям розповіли, скільки років? Я ні в кого не запитую) хто сам розповів, про того знаю) чи то парубок вихвалявся?)
Оле Лукойе 08 мая в 08:13
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
А далі можливо буде щось наприклад такого: у жінок в період після 40 не скажу що у всіх підряд, але ну дуже часто, що ще в 42 жінка виглядає років на 35, а в 43 виглядає на всі свої 43…а чоловіків таке трохи рідше і пізніше. То в ваші 45 ви будете виглядати жінкою за 40, а він в свої 40 буде виглядати ще молодиком. І далі комплексів у вас тільки додасться, якщо вони ото вже є, і ще ревнощів купа.
3 2
Єдина Країна 08 мая в 08:20
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Может быть так и было, а сейчас нет или ему так казалось. Зачем вы вообще задаёте такие вопросы? Я думаю вам действительно надо искать мужчину старше себя, возраст вас явно напрягает.
Папина дочка 08 мая в 08:22
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Ну не факт , що то правда була. Всі ми на початку няшки)) Первый год семейной жизни, меня муж сгребал в охапку и засыпал, и мне это казалось милым до чертиков. Через год мне это поднадоело, так как я люблю спать посвободней. Сказала ему, удивился). Ну да, нужно было сразу мне сказать, но вот как вышло, думала обижу тогда. Теперь говорю все , как есть.
И ваш так же, хотел тогда сделать вам приятное, или не расстраивать, что вы выглядите на свой возраст.
Кстати , о возрасте и фразе, я выгляжу моложе, ну реально как то уже смешно. Мой муж угадывает возраст женщин ухоженных, с погрешностью 1-3 года. И такмже все мужчины. Ну до 30 еще можно ошибится, там молодость рулит по полной. Но в 35, мало кто на 30 тянет.
2 1
Папина дочка 08 мая в 08:23
Ответ дляНе гоню
Як він точно рахує! Має якісь прибори?
Логика у мужика своя)) типу йому 30, що б молодша була нього на 3 рочки. Не хотів образити. Дитячий садок.
Папина дочка 08 мая в 08:24
Ответ дляВбигудях
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
Чого?)))
Не боюся осуду 08 мая в 08:25
Ну я мужа на 5 лет старше, но никогда в жизни не спрашивала на сколько я выгляжу) я в себе уверена! Мы в месте давно, трое детей. В вашей ситуации к обоим есть вопросы)
Йосип_молодий 08 мая в 08:33
Ответ дляВбигудях
Мені 35, йому 30,5
діти. чого ви доколупоєтесь з тим віком? я розумію, вам лєсно шо начибто ви на 5 років молодше виглядаєте, але давайте вже, позбавляйтеся ілюзій
AmazingLady 08 мая в 08:33
Ответ дляМуууумие
У вас во главе угла разница в возрасте. На самом деле разница очень маленькая, но вы только о ней и говорите. В отношениях куча других ньюансов. Дальше лучше не станет. Или перестаньте думать о летах, или ищите мужчину старше. Детский сад на пенсии какой-то...
Любимые нюансы...да без мягкого знака они..и разница в пять лет где старше она не маленькая
ЖенаАйтишнеГа 08 мая в 08:34
Ответ дляФоточки нема
Вы ему вынесли мозг своим возрастом. Скоро он сбежит от вас, но не потому что вы старше, а потому что вы реально редкая мозгоклюйка, как здесь правильно написали
именно. Но самое интересное что автор будет уверена, что из-за возраста))))
ЛюбимаЯНЬ 08 мая в 08:37
В моєму домі є подружня пара, їй 44, йому 34, дитині 10 років. Може раніше вони й гарно виглядали разом, зараз різниця врізається в очі: вона виглядає на жіночку 45 років, він молодий енергійний хлопчина.
1 1
AmazingLady 08 мая в 08:35
Ответ дляОле Лукойе
А далі можливо буде щось наприклад такого: у жінок в період після 40 не скажу що у всіх підряд, але ну дуже часто, що ще в 42 жінка виглядає років на 35, а в 43 виглядає на всі свої 43…а чоловіків таке трохи рідше і пізніше. То в ваші 45 ви будете виглядати жінкою за 40, а він в свої 40 буде виглядати ще молодиком. І далі комплексів у вас тільки додасться, якщо вони ото вже є, і ще ревнощів купа.
Та вы шо, а на Советчице рассказывают шо она в 45 курочка а он старый...
А я много раз писала, разница между женщиной в 45 и мужчиной в 45 колоссальная. И не в сторону женщины
2 1
AmazingLady 08 мая в 08:37
Ответ дляНе боюся осуду
Ну я мужа на 5 лет старше, но никогда в жизни не спрашивала на сколько я выгляжу) я в себе уверена! Мы в месте давно, трое детей. В вашей ситуации к обоим есть вопросы)
То что вы в себе уверены не отменяет того факта что муж моложе на целых пять лен
AmazingLady 08 мая в 08:37
Ответ дляЙосип_молодий
діти. чого ви доколупоєтесь з тим віком? я розумію, вам лєсно шо начибто ви на 5 років молодше виглядаєте, але давайте вже, позбавляйтеся ілюзій
Какие дети в 35. Взрослая тетка