08 мая в 05:20

Я ненормальна чи мене робить дурною?

Живемо разом рік, він молодший за мене на 4,5 років. Він завжди говорив що хоче дівчину старшу за нього, бо з молодшими йому не цікаво. Але сам завжди дивиться на всіх дівчат, жінок, Може сказали при мені що гарна дівчина і т.п. Перший пів року він мене завжди говорив що я виглядаю молодшою, ніж на свій вік. Його друзі всі теж дивувалися що мені так багато років. Останні місяці ми часто сварилися, стосунки давно уже не такі, як на початку. Тиждень тому помирилися, думала все буде ок. І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю. Він відповів на 2-3 роки молодша, але виглядаю старше за нього. Я його запитала чому в нього змінилася думка, якщо він завжди говорив мені інше. Він почав кричати що я ненормальна, шукаю собі проблем між нами, і він не запамятовує те, що говорив мені рік назад, і в тому що я виглядаю старша за нього немає проблем.
І тут я думаю що точно майбутнього з ним не буде, у мене завжди будуть комплекси з цього приводу, і після народження дитини (наприклад) я буду виглядати старшою ніж зараз. Хіба він нормально себе поводив? Невже він не подумав що це недопустимо таке говорити дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?
показать весь текст
Зам. зав. Анонима 08 мая в 17:36
Ответ дляВбигудях
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
а хто вирішив, що жінка має бути молодшою? Беріть приклад з Пугачової. Чи ви думаєте, що їй він говорить, що вона виглядає молодшою? Розумні жінки не задають таке дурне запитання. А то- сама запитала, сама образилась
AmazingLady 08 мая в 18:36
Ответ дляА ось і я
А хто обзивається, той і сам так називаєтеся)
Ви або були дуже страшненькою і вас дівчатка ображали, або ви мужичок за 40, який ще думає, що він ні в року)
Так это не ко мне. Або у вас дальше двох.думок мозок не працює
AmazingLady 08 мая в 18:38
Ответ дляА ось і я
Нафіг нікому не треба старий смердючий бідний мужлан) ви чоловік? Сподіваєтесь коханку знайти 20 річну? Для вас погані новини )
Также Як і смердюча підстаркувата клімактерічка. Ви тупенька баба? В мене для вас погані новини, за шість років нічого не змінилося
AmazingLady 08 мая в 18:40
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я училась в универе 11 лет назад. Таких неадекватов полно. Прошлым летом, я ехала в маршрутке никого не трогала, сел рядом со мной лет 50 мужик, и все ближе и ближе ко мне. Хоп мне руку на коленку положил, я ему спокойно сказала уберите руку, на что мне сразу начали хамить, мол да ты видела себя, да для тебя за счастье должно быть, что я на тебя внимание обратил, ты в 30 лет будешь мечтать о таком. На что я ответила,что мне 33, а раз он лезет к женщинам которые ему не нравятся, то проблемы у него. Пришлось выйти на три остановки раньше, потому что аж стремно было. Я на протяжении жизни с таким сталкиваюсь, с лет 16.
Єто единичные случаи
МинерАлочка 08 мая в 21:10
Госпади..у меня разница 12 лет. и я его строю...ну молодой и что? у знакомой муж на 15 лет младже, она красивая, не бедная, но и он не бедный и красавчк, и вот выбрал, не комплексуйте, если любитполюбит хоть с кривыминогами, а нет уйдет от модели.
ФФФФристайла 08 мая в 22:07
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Так він Вас ахає рік, метелики повиздохли у нього, шукає іншу лапшєєдку.
Мошей ницца 08 мая в 22:30
Ответ дляВбигудях
Він мені сказав що я виглядаю старшою за нього. Хіба після таких слів жінка може почувати себе з ним комфортно? Ці слова назавжди залишаться в пам´яті
так сли это правда, то что убить его за это? вы выглядите на 35,а он на 28-30. и ничего вы с этим не сделаете. может ему нравятся милфы? мало ли что, таким образом на вас запал.
Мошей ницца 08 мая в 22:38
Ответ дляНе люблю натовп
Угу, помолодшала, всі фізіологічні процеси у Вас пішли в зворотньому напрямку.
практически Бенджамин Баттон.
Яжбоматуся 09 мая в 01:25
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Ваши комплексы вам вредят